Święta zbliżają się już naprawdę wielkimi krokami. Atmosfera zakupów i świąteczna gorączka powoli ogarnia również nasze gwiazdy, dla których Boże Narodzenie to czas wytchnienia i krótkiej przerwy od pracy. Na salonach również nie może zabraknąć świątecznych spotkań. Przypomnijmy: Socha i Ślotała na świątecznym przyjęciu u Przetakiewicz

Reklama

Tegoroczne Boże Narodzenie będzie wyjątkowe dla Małgorzaty Sochy. Po raz pierwszy bowiem spędzi je z córeczką Zosią, która przyszła na świat kilka miesięcy temu. Jak donosi dwutygodnik "Grazia", aktorka ten szczególny czas spędzi z mężem w jego rodzinnym domu. Nie oznacza to jednak, że gwiazda będzie tylko gościem i nie zaangażuje się w wigilijne przygotowania - wręcz przeciwnie. Małgorzata ponoć uwielbia gotować.

Małgosia uwielbia Boże Narodzenie i kocha gotować świąteczne potrawy. Jej specjalnością są grzyby. Sama robi uszka, pierogi, smażoną kapustę z grzybami oraz swoje ulubione kanie. Zawsze przygotowuje też wigilijny barszcz. Małgosia jest w trakcie kupowania prezentów. Dla swoich bliskich najchętniej kupuje książki i płyty - wyznaje w rozmowie z "Grazią" przyjaciel aktorki.

Jeśli Socha gotuje tak dobrze, jak się ubiera to jej rodzina może być spokojna o świąteczne przysmaki :)

Zobacz: Małgorzata Socha prezentuje trendy na tegoroczną zimę

Zobacz także
Reklama

Małgorzata Socha na zakupach w luksusowym butiku:

Reklama
Reklama
Reklama