ONS/internet
Newsy

Wiemy czy to Bieber jest ojcem dziecka fanki

Testy DNA wykazały prawdę

To już pewne, Justin Bieber nie jest ojcem dziecka swojej fanki! Kilka tygodni temu, w mediach pojawiła się szokująca wypowiedź Mariah Yeater, która twierdziła, że młody piosenkarz jest ojcem jej kilkumiesięcznej pociechy. Justin od samego początku zaprzeczał rewelacjom dziewczyny. Yeater nie poddawała się i zażądała testów DNA, które miały potwierdzić ojcostwo muzyka.

Okazuje się jednak, że fanka Justina Biebera przez cały czas oszukiwała! Były chłopak Mariah Yeater przyznał w rozmowie z „RumorFix”, że dziewczyna postanowiła zarobić na dramacie piosenkarza.

- Ona kłamała. Oboje byliśmy bezdomni, żyliśmy w Oceanside (Kalifornia) i Mariah próbowała zdobyć jakieś pieniądze. Wybrała go tylko dlatego, że był sławny. Pomyślała, że mogłaby dostać dużo pieniędzy opowiadając magazynowi, że Justin Bieber jest ojcem- powiedział Robbie Powell.

Za sensacyjną wiadomość Mariah Yeater zarobiła 50 tysięcy dolarów. Tyle właśnie zapłacił tabloid, który opisał sprawę rzekomego ojcostwa Biebera.

Jesteście zaskoczeni?
ONS/internet
Newsy
Fanka Biebera wycofała swoje oskarżenia!
Mariah Yeater zmieniła zdanie. Muzyk jednak nie jest ojcem jej dziecka?

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4 /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable { mso-style-parent:""; line-height:115%; font-size:11.0pt;"Calibri","sans-serif"; mso-fareast-"Times New Roman";} Od kilku tygodni w mediach trwają spekulacje, czy Justin Bieber rzeczywiście jest ojcem dziecka swojej fanki. Mariah Yeater zdradziła jakiś czas temu, że to właśnie z nią muzyk przeżył swój pierwszy raz i zapewniała, że Bieber jest ojcem jej trzymiesięcznego dziecka. Sam Justin zaprzeczał wszelkim rewelacjom Yeater, jednak ostatecznie zgodził się wykonać testy DNA, których zażądała jego fanka. Okazuje się, że badania nie będą jednak konieczne. Mariah Yeater wycofała pozew o uznanie ojcostwa Biebera! Jak przekonuje muzyk, teraz to on wystąpi na drogę sądową przeciwko Yeater. Jego prawnicy będą starali się dowieść, że dziewczyna składała fałszywe zeznania i próbowała wyłudzić alimenty od Justina.

ONS/internet
Newsy
Justin Bieber zgodził się na testy DNA
Udowodni, że nie jest ojcem dziecka swojej fanki?

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4 /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable { mso-style-parent:""; line-height:115%; font-size:11.0pt;"Calibri","sans-serif"; mso-fareast-"Times New Roman";} Justin Bieber został bohaterem afery, którą w mediach ujawniła ostatnio jego fanka, Mariah Yeater. 20-letnia dziewczyna stwierdziła, że muzyk jest ojcem jej dziecka! Według rewelacji Yeater, to właśnie z nią Justin przeżył swój pierwszy raz.  Fanka artysty zażądała testów DNA, które potwierdzą jego ojcostwo. I chociaż sama Mariah Yeater trafiła już przed sąd, za wcześniejsze próby wyłudzenia alimentów od innego mężczyzny, to Justin postanowił zakończyć wszelkie spekulacje i poddać się specjalistycznym badaniom. Menedżer Biebera zdradził ostatnio, że jego podopieczny udowodni tym samym, że Yeater kłamie. Pozostaje nam tylko czekać na wyniki testu DNA…

ONS/internet
Newsy
To ona twierdzi, że ma dziecko z Justinem Bieberem!
Młody muzyk jest ojcem dziecka Mariah Yeater?!

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4 /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable { mso-style-parent:""; font-size:11.0pt;"Calibri","sans-serif"; mso-fareast-"Times New Roman"; mso-bidi-"Times New Roman";} Justin Bieber został ojcem? Tak właśnie twierdzi Mariah Yeater , która trzy miesiące temu urodziła swoje pierwsze dziecko. 20-letnia fanka muzyka przyznała ostatnio, że to właśnie z nią Justin przeżył swój „pierwszy raz”! Mariah Yeater postanowiła opowiedzieć w mediach, jak wyglądało ich spotkanie, do którego doszło po zakończonym koncercie Justina. -Ochroniarz wybrał mnie z tłumu i zapytał, czy chciałabym poznać Biebera. Kiedy zobaczyłam Justina, było oczywiste, że się sobie podobamy. Zaczęliśmy się całować. Potem zapytał mnie czy pójdziemy ustronne miejsce, gdzie możemy być sami. Powiedział, że chce się kochać i że to będzie jego pierwszy raz. Zgodziłam się- relacjonowała w rozmowie z magazynem Star. Szybko zdjął moje ubrania i zaczęliśmy się kochać. Sam stosunek trwał bardzo krótko, około 30 sekund. Mariah zaszła w ciążę i urodziła dziecko. Teraz żąda badań DNA, które potwierdzą ojcostwo Biebera. W rewelacje dziewczyny nie wierzą fani artysty, którzy zamieszczają w sieci obraźliwe komentarze i groźby pod jej adresem. Jednak sam Justin milczy w tej sprawie. Myślicie, że Bieber rzeczywiście jest ojcem dziecka Yeater?

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner