Diana z Rolnik szuka żony opublikowała zdjęcie ze zdjazdu uczestników
Instagram/ Facebook
Newsy

Wielki zjazd uczestników "Rolnik szuka żony"! Jak dziś wyglądają uczestnicy poprzednich edycji, kogo zabrakło?

Uczestnicy wszystkich edycji Rolnik szuka żony spotkali się! Kto był na zjeździe?!

Zobaczyć uczestników różnych edycji  "Rolnik szuka żony" na jednym zdjęciu? - wydaje się to niemożliwe. A jednak! Dzięki Dianie z szóstej edycji możemy zobaczyć wspólne zdjęcie uczestników ze zjazdu, który odbył się latem. To nie pierwsze takie spotkanie, ale wygląda na to, że największe! Na wspólnej fotografii zobaczymy dawno niewidzianych rolników, którzy brali udział w pierwszych edycjach programu. A kogo zabrakło na spotkaniu? Zobaczcie, jak teraz wyglądają Marek, Jan, Agata Rusak czy Krzysztof!

"Rolnik szuka żony": Produkcja o kandydatach Kamili: "Zachowali się nie w porządku". Wyjaśnili sytuację z muchą!

Wielki zjazd uczestników "Rolnik szuka żony"! Kogo zabrakło?

Program "Rolnik szuka żony" doczekał się już siedmiu edycji, a w każdej z nich miłość stara się znaleźć pięciu rolników. Od pierwszej edycji dzięki udziałowi w hicie TVP powstało już kilka małżeństw i zawiązały się prawdziwe przyjaźnie. Teraz okazuje się, że uczestnicy programu utrzymują ze sobą stały kontakt i spotykają się na zjazdach.

Diana opublikowała właśnie wspólne zdjęcie z jednego z takich spotkań, które odbyło się latem. Na zdjęciu zobaczymy Marka z partnerką i synkiem z 3. edycji, Agatę Rusak, Dianę, Krzysztofa i Jana z 5. edycji oraz aż trzech uczestników obecnej edycji: Józefa, Dawida oraz Macieja.

Zdjęcie ze spotkania skomentował też Mateusz Kisiel, kandydat Magdaleny i zapewnił o swojej obecności na następnym spotkaniu:

Na następnym spotkaniu jestem na stopro, pozdrowienia dla ekipy 🤠

Z kolei Dawid znów flirtuje z kandydatką Seweryna? Tylko spójrzcie na to zdjęcie! Pamiętacie jeszcze tych uczestników?

Zobacz także: "Rolnik szuka żony 7": Martyna skomentowała nowe zdjęcie Dawida! Dadzą sobie szansę?

Zbigniew Kraskowski i Marek Walczak z "Rolnik szuka żony".

Zbigniew Kraskowski i Marek Walczak z
East News

Agata Rusak od czasu udziału w programie przeszła sporą metamorfozę. 

Agata Rusak z
Instagram

Marek z 3. edycji "Rolnik szuka żony" znalazł miłość po programie. Z partnerką Julią ma synka, Franka. 

Marek i Julia Rolnik szuka żony 3
screen "Rolnik szuka żony"

 

Zobacz także
Marta Manowska z uczestnikami 7. edycji "Rolnik szuka żony"

"Rolnik szuka żony": Józef tęskni za jedną z kandydatek, a Magda opowiada o randce! Gorący zwiastun nowego odcinka! 

Ewelina z Rolnik szuka żony

"Rolnik szuka żony": Ewelina przedstawiła na Instagramie nową miłość! Zaskakujące zdjęcie kandydatki Macieja

 

Paweł i Marta z "Rolnik szuka żony" wezmą ślub?
Mat. prasowe
Newsy
Wesele w "Rolnik szuka żony"? Nie tylko Paweł znalazł miłość w programie! Jego brat też?
Wesele w "Rolnik szuka żony"? Nie tylko Paweł znalazł miłość w programie! Jego brat też?

Wygląda na to, że udział w " Rolnik szuka żony 7 " okaże się szczęśliwy nie tylko dla Pawła, który spotkał w nim Martę, ale rówież dla jego brata! Gdy Marta Manowska odwiedziła uczestników, by poznać ich decyzje usłyszała od Marty, że "tutaj się może wesele będzie kroiło" ! I wcale nie chodziło o  ich wesele...  Jak się okazało, chodzi o brata Pawła - Roberta, który dzięki udziałowi rolnika w programie również znalazł miłość! To Natalia, kandydatka której nie wybrał Paweł. Co z tym weselem? - Aż tak daleko bym nie wybiegał ale coś tam było między nimi - mówił Paweł. - A ty nie masz z tym problemu? - dopytywała Marta Manowska. - No w życiu, ja tutaj mam Martę i nic innego mnie nie interesuje.  Myślicie, że coś z tego naprawdę będzie? Zobaczcie nasze wideo! Zobacz także:   "Rolnik szuka żony": Natalia przeszła przemianę! Czy to zasługa flirtów z... bratem Pawła?!

Agata Rusak z "Rolnik szuka żony" w czerwonej bluzce
Instagram
Newsy
Agata z "Rolnik szuka żony" pokazała zdjęcie w bikini. "Warto było wyjść ze strefy komfortu i zadbać o siebie"
Agata z "Rolnik szuka żony" pokazała zdjęcie w bikini. "Warto było wyjść ze strefy komfortu i zadbać o siebie"

Agata Rusak z " Rolnik szuka żony " postanowiła wyjątkowo uczcić Narodowe Święto Niepodległości. Z tej okazji postanowiła rozpocząć morsowanie. Opublikowała w sieci zdjęcie, na którym pozuje w samym kostiumie kąpielowym, zanurzona w wodzie. Do tej pory nie publikowała takich zdjęć w sieci. Zobaczcie, jak się prezentuje.  Zobacz także:  Agata Rusak z "Rolnik szuka żony" przeszła metamorfozę! Zdecydowała się na zabieg medycyny estetycznej? Agata Rusek z "Rolnik szuka żony" w stroju kąpielowym Agata wystąpiła w piątej edycji "Rolnik szuka żony", gdzie walczyła o względy Łukasza Sędrowskiego. Uczestniczka od początku była faworytką rolnika, a w jednym z odcinków nawet przyjęła zaręczyny Łukasza. Fani programu czekali na informacje o ślubie, jednak ostatecznie związek nie przetrwał próby czasu. Od momentu udziału w "Rolnik szuka żony" w życiu Agaty wiele się zmieniło. Jakiś czas temu, poinformowała w sieci, że dołączyła do Wojsk Obrony Terytorialnej, pokazując jak prezentuje się w mundurze.  Uwadze fanów nie umknęła również jej ogromna metamorfoza wizualna.  Dziś Agata po raz pierwszy opublikowała również zdjęcie w stroju kąpielowym. Na pierwsze w tym sezonie morsowania wybrała się, by przy okazji uczcić święto 11. listopada:  Pierwszy raz w tym sezonie! Było zajebiście. Pomimo że trzeba było ruszyć tyłek spod kocyka to warto wyjść że strefy komfortu, żeby zadbać o siebie a także dostarczyć sobie niezwykłych doznań 😉 11 listopada 11 minut a zamiast flagi biało czerwona wstążka. 😉 (lepiej tak niż nijak 😀) - napisała na Instagramie Jesteśmy pod wrażeniem determinacji! Poznalibyście Agatę na tym zdjęciu?  Zobacz także:  Rolnik szuka żony: Internauci wspierają Dawida! Fani rolnika mają...

Agata Rusak z programu "Rolnik szuka żony"
Instagram
Newsy
Agata z "Rolnika" znów spotkała się ze Zbyszkiem! W sieci pojawiło się ich wspólne zdjęcie
Agata z "Rolnika" znów spotkała się ze Zbyszkiem! W sieci pojawiło się ich wspólne zdjęcie

Agata z piątej edycji programu "Rolnik szuka żony" znów spotkała się ze Zbyszkiem Kraskowskim! To już kolejny raz kiedy w sieci pojawia się ich wspólne zdjęcie. Ostatnio Agata razem z Janem z piątej edycji i Zbyszkiem z czwartek odsłony show TVP wybrali się w Bieszczady. Teraz okazuje się, że była narzeczona Łukasza Sędrowskiego znów spotkała się ze Zbyszkiem! Agata opublikowała na Instagramie nowe zdjęciem z rolnikiem! Razem z nimi pozują także inne uczestniczki piątej edycji show!  Spotkanie uczestników "Rolnika" Zaledwie kilka dni temu Agata zdradziła swoim fanom, że wypoczywa na Mazurach. Teraz okazuje się, że była narzeczona Łukasza z piątej edycji "Rolnika" znalazła również czas na spotkanie ze Zbyszkiem Kraskowskim i swoimi rywalkami z programu!  Rywalki rolnika znowu razem 😉🙂🙃😆- napisała na Instagramie.  Agata spotkała się ze Zbyszkiem oraz Iwoną i Dorotą, które w piątej edycji programu "Rolnik szuka żony" walczyły o względy Łukasza Sędrowskiego. Dorota pojawiła się na samym początku show, ale rolnik nie wybrał jej do finałowej trójki, którą zaprosił do swojego domu. Iwona z kolei pożegnała się z programem po tym, jak rolnik potwierdził jej podejrzenia, że od samego początku jego faworytką była Agata. Jak już wiemy, Łukasz rzeczywiście wybrał Agatę- w jednym z ostatnich odcinków doszło nawet do zaręczyn pary. Niestety, kilka miesięcy po zakończeniu programu okazało się, że Agata i Łukasz podjęli decyzję o rozstaniu.  Teraz Agata spotkała się z koleżankami z "Rolnika" i Zbyszkiem z czwartej edycji! Jak na ich wspólne zdjęcie zareagowali internauci? - Fajna ekipa - Super ekipa😉🙌 - O rajciu, moj ulubiony rolnik!- pisali internauci.  Zobaczcie...

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner