Newsy

Rosati opowiedziała o swoim spóźnialstwie. Kammel zwrócił jej uwagę

"To mi się nie skleja z Hollywood!"

Kilka dni temu swoją premierę miał głośny film  "Obce ciało" w reżyserii Krzysztofa Zanussiego, na którym pojawiło się mnóstwo gwiazd. Nie zabrakło również odtwórczyni jednej z głównych ról, Weroniki Rosati, dla której to pierwsza większa rola w kraju od dłuższego czasu. Przypomnijmy: Rosati, Grochowska i Buzek promują nowy film. Zapowiada się hit

Weronika stara się intensywnie promować obraz ze swoim udziałem. Wczoraj gwiazda odwiedziła więc studio "Pytanie na śniadanie", gdzie opowiedziała o pracy na planie. Zaczęło się jednak od pewnego nietypowego wyznania Rosati, która przyznała, że jedną z jej największych wad, jest spóźnianie się. Ze względu na złe warunki drogowe nie dotarła również punktualnie na nagranie. Tomasz Kammel żartobliwie zwrócił jej uwagę:


Weronika: Jedną z moich największych wad jest spóźnianie się. To jest rzeczywiście straszne. Taka pogoda kojarzy mi się ze spóźnianiem do szkoły. Kiedy wiecznie trzeba było odśnieżać samochód, albo stać na mrozie i czekać na autobus.
Tomasz: Poczekaj, poczekaj! Spóźnianie się? To mi się nie skleja z Hollywood. Tam przecież wszyscy muszą być punktualni. Mało tego, to mi się nie skleja z Zanussim, gdzie wszyscy muszą być megapunktualni.
Weronika: No wiesz, Elizabeth Taylor spóźniła się na swój pogrzeb 15 minut. Moja etyka zawodowa, profesjonalizm i bycie na planie na czas musi być, ale ogólnie mam skłonność do spóźniania się.


Powinna się tym chwalić?

Zobacz: Adamczyk i Rosati wezmą ślub? Weronika pochwaliła się suknią ślubną

Weronika Rosati i Piotr Adamczyk na meczu:

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner