Weronika Rosati o mężczyznach
ONS

Związek Rosati i Adamczyka jest bardzo tajemniczy. Weronika zdradziła, co ją oczarowało w aktorze

Weronika Rosati o mężczyznach
ONS

Związek Weroniki Rosati i Piotra Adamczyka kwitnie w najlepsze. Zakochani nie kryją się już ze swoją miłością i od czasu do czasu można spotkać ich razem publicznie. Przełomowe były zdjęcia z meczu Polska-Szkocja, kiedy para nie szczędziła sobie czułości, a emocje wzięły górę. Przypomnijmy: Rosati i Adamczyk PIERWSZY RAZ oficjalnie razem! Na meczu nie zabrakło czułości

Ostatnio pojawili się także na rozdaniu Złotych Globów, a zdjęciem aktorka pochwaliła się na Instagramie. Ich związek jest niezwykle interesujący głównie dlatego, że oboje są bardzo tajemniczy. Nie do końca też wiadomo, jak ta miłość się zaczęła, a wszystko tak naprawdę wydało się przypadkiem, kiedy podczas wspólnej jazdy samochodem mieli wypadek. W najnowszym numerze "Vivy!" Rosati wyznała, jaka cecha u mężczyzn ja pociąga. Być może tym oczarował ją Adamczyk:

Powiem pani, jaka cecha w mężczyznach podoba mi się najbardziej przy pierwszym zetknięciu, zresztą nie tylko w mężczyznach - nieśmiałość. Taka nutka lekkiego speszenia jest czymś jednocześnie niezwykle rozczulającym i cholernie seksownym. Oczywiście jeśli nie jest fałszywa.

Co prawda aktor nie wygląda na nieśmiałego, ale może piękna Weronika go tak onieśmieliła?

Zobacz: Rosati była z Adamczykiem na Złotych Globach. Pokazała zdjęcie z czerwonego dywanu
 
 

 

 

Więcej na temat Viva! Weronika Rosati
Przeładuj

Natalia Siwiec zapowiedziała, że ma ''asa'' na Dodę. Teraz spotkała się z Piotrem Krysiakiem!

zobacz 01:08