Weronika Rosati
East News
Są urocze!
1/5
Weronika Rosati
East News

 

Pod koniec 2017 roku Weronika Rosati po raz pierwszy została mamą. Na świecie pojawiła się jej urocza córeczka. Aktorka oraz jej partner, Robert Śmigielski, wybrali dla niej oryginalne imię - Elizabeth. Jedną z pierwszych osób, która poinformowała o tym szczęśliwym fakcie, była mama Weroniki Rosati.

 

Kochana, dziękuję Ci za wspaniałą wnuczkę - napisała na Instagramie Teresa Rosati.

Dumna mama uwielbia chwalić się w internecie zdjęciami, na których widać, jak spędza czas ze swoją malutką córeczką. Dziewczynka towarzyszy aktorce niemal na każdym kroku. Wspólne spacery po słonecznej Kalifornii czy też po Warszawie. Elizabeth pojawiała się także wraz ze swoją mamą na planie serialu "Diagnoza"!

 

Już jakiś czas temu podjęłam decyzję, że na razie nie chcę mieć opiekunki do dziecka. Karmię córkę w sposób naturalny i chcę z nią spędzać jak najwięcej czasu, a najchętniej być przy niej przez całą dobę. Czuję, że ona jeszcze bardzo potrzebuje mojej bliskości, i dlatego jesteśmy niemal nierozłączne - zapewniała jeszcze niedawno Weronika Rosati.

Zobacz: Weronika Rosati z córką i mamą na spacerze w Warszawie. Zobaczcie ZDJĘCIA

2/5
Instagram

Ostatnio Weronika Rosati pochwaliła się na Instagramie najnowszym zdjęciem swojej córeczki. Widać na nim, że Elizabeth rośnie jak na drożdżach! Dumna mama, której macierzyństwo zdecydowanie służy, napisała pod ich wspólną fotografią:

my ❤️

Nie trzeba chyba dodawać, że maleńka Elizabeth jest dla Weroniki Rosati całym światem!

3/5
Weronika Rosati z córką Elisabeth
Instagram/Weronika Rosati

Pod najnowszym zdjęciem Weroniki Rosati z jej córką pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy. Fani aktorki nie mogli przestać chwalić jej świeżego wyglądu oraz wewnętrznego blasku, który od niej bije.

Piękna, prawdziwa i autentyczna mama, a nie kolejna wystylizowana kobieta z dzieckiem. Wszystkiego dobrego - napisał jeden z internautów. 

Każda mama jest piękna, bo piękno nosi w sobie i piękno przekazuje córkom. To zdjęcie odzwierciedla właśnie to piękno, które Pani ma teraz - dodała inna fanka. 

4/5
Weronika Rosati z mamą i córką na spacerze

Weronika Rosati ma to szczęście, że u jej boku jest nie tylko kochający partner, ale również wspierająca mama. Teresa Rosati z wielką chęcią pomaga swojej córce w opiece nad piękną wnuczką. Taka babcia to prawdziwy skarb!

5/5
Weronika Rosati z córką Elisabeth
Instagram/Weronika Rosati

Weronika Rosati nie porzuciła zawodu na rzecz wychowania córki. Aktorce udaje się pogodzić życie zawodowe z prywatnym. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie wsparcie najbliższych. W tej sytuacji czekamy na jej kolejne role!