Każda wizyta Weroniki Rosati w Polsce budzi spore emocje. Zwłaszcza po rozstaniu aktorki z Piotrem Adamczykiem, o którym Rosati nie chce zbyt wiele mówić. Obecnie pracuje w Polsce na planie dwóch produkcji - drugiego sezonu serialu “Strażacy” oraz polsko-amerykańskiego filmu “Music, War and Love”, do którego zdjęcia powstają w Łodzi. Na planach obu produkcji pracuje z Maćkiem Zakościelnym. Co o współpracy z Maćkiem powiedziała nam aktorka?

Reklama

Weronika Rosati ma romans z Maćkiem Zakościelnym?

Przyjeżdżam do Polski i gram w Strażakach 2 z Maćkiem Zakościelnym i w filmie z Maćkiem Zakościelnym. On chyba mnie śledzi, bo nie wiem jak to inaczej wytłumaczyć! Z Maćkiem kumplujemy się od lat, mamy wspólnych znajomych, więc to wielka przyjemność pracować razem.

Weronika Rosati spotykała się już z Piotrem Adamczykiem, więc i teraz nie brakuje plotek, że z Maćkiem Zakościelnym łączy ją coś więcej niż praca. Co ona na to?

“Ja mam wielu przyjaciół mężczyzn i dziwi mnie, że gdziekolwiek wejdę na plan to od razy jest jakaś plotka. Aż strach zrobić sobie selfie!”, dodaje aktorka.

Rozumiemy, że Weronikę może to irytować, ale trzeba przyznać, że byliby piękną parą :-)

Zobacz także: Małgorzata Kożuchowska, Weronika Rosati i Kamil Kula w amerykańskim filmie u boku hollywoodzkich gwiazd! Znamy szczegóły

Tonight season finale #Strazacy with #MaciejZakoscielny tune in ????

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Weronika Rosati (@weronikarosati) 16 Maj, 2015 o 8:59 PDT

Tune in! Premiere #strazacy #MaciejZakoscielny TVP1 saturday 20.25

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Weronika Rosati (@weronikarosati) 27 Lut, 2015 o 9:37 PST

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama