Dzięki nowatorskiej technologii 360 Virtual Reality zostaniesz gościem specjalnym pokazu Mariusza Przybylskiego. Towarzyszyć Ci będzie modelka Karolina Gilon. Spotkasz się z nią w butikowym hotelu H15 w Warszawie, który słynie z pięknych wnętrz i wyjątkowego designu.

Reklama

Na pokaz zabierzemy Cię limuzyną SUV Lexus RX 200t, w której wyrafinowany luksus jest standardem. Piękne, niezwykle komfortowe, skórzane wnętrze tego auta jest doceniane przez gwiazdy, a środkowa konsola to prawdziwe dzieło sztuki użytkowej.

TUTAJ WIĘCEJ: Kup najnowszą VIVĘ! i zostań gościem specjalnym pokazu Mariusza Przybylskiego! VIDEO

Zobacz także

Dotrzesz na miejsce znacznie przed czasem. Zobaczysz jak na backstage’u o fryzury dbają styliści Schwarzkopf Professional przy pomocy profesjonalnych produktów do stylizacji OSiS+ Session Label. W pracy wykorzystują najnowszą prostownicę Philips, która sprawia, że włosy są proste i lśniące. Do bardziej ekstrawaganckich fryzur idealnie pasuje lokówka Philips StyleCare.

Polecamy też: Tylko z najnowszym numerem VIVY! możecie zostać gościem specjalnym pokazu Mariusza Przybylskiego i spełnić marzenia!

Odliczamy ostatnie minuty przed pokazem… Tymczasem Ty rozsiądź się wygodnie i przenieś się do świata mody Mariusza Przybylskiego.

Premiera „Welcome to the runway” już 21 września!

W wybranych salonach prasowych znajdziesz w Vivie! specjalne okulary. Umieść w nich smartfon, włącz film i odkryj miejsca, do których wstęp mieli tylko wybrani!

To będzie niesamowite wydarzenie!

Mat. promocyjne

Pokaz mody na żywo w twoim domu!

Mat. promocyjne

Reklama

Będzie się działo!

Mat. promocyjne
Reklama
Reklama
Reklama