ONS

Welc W KOŃCU wyda płytę

ONS

Pamiętacie uroczą, szczerą dziewczynkę z piegami, która wygrała III edycję "Mam talent!"? Magda Welc w końcu szykuje się do podbicia rynku muzycznego, ale póki co w ostrożny sposób. Na początek młoda wokalistka nagra płytę z kolędami. Magda właśnie zaszyła się w studio, gdzie pracuje nad swoim debiutanckim albumem. Jak zapewniła w "Dzień Dobry TVN", na płycie usłyszymy też premierową pastorałkę, którą napisano specjalnie dla niej.


Płyta ma ukazać się w sprzedaży już w połowie listopada i promować ją będą kolędy takie jak: "Lulajże Jezuniu" czy "Jezus Malusieńki". Wyda ją jeden z większych polskich koncernów fonograficznych. Ma to być gwiazdkowy prezent dla jej najbliższych. Innymi słowy - komercyjnie dobry krok, by zarobić dodatkowe pieniądze.


Trzeba przyznać, że jak na zwyciężczynię talent show to niewielki postęp. Z drugiej strony, nie zapominajmy że Magda ma dopiero 11 lat i ciężko oczekiwać od niej przebojów na skalę Sylwii Grzeszczak czy Dody. Czujemy, że jej czas jeszcze nadejdzie, tak jak w przypadku koleżanki po fachu, Alicji Janosz.


Kupicie płytę Magdy do umilania świątecznych wieczorów?


chimera

Więcej na temat Magda Welc
Przeładuj

Michał Szpak ostro do swojej przyjaciółki w "The Voice of Poland"! Jej udział zaszkodzi ich prywatnym relacjom?

zobacz 01:04