Walerija Żurawlewa i Grzegorz Łapanowski
ONS

Walerija Żurawlewa dostała polskie obywatelswo: Nie zrezygnuję z drugiego

Walerija Żurawlewa i Grzegorz Łapanowski
ONS

Udział w "Tańcu z Gwiazdami" jest trampoliną do wielkiej kariery nie tylko dla gwiazd biorących w nim udział. To właśnie dzięki występom w tanecznym show głośno zrobiło się o Edycie Herbuś, która w tej chwili pracuje w serialu, teatrze i jest jedną z najpopularniejszych celebrytek. Zobacz: Coraz więcej reżyserów wierzy w aktorski talent Herbuś. Dostała właśnie rolę u boku gwiazd

Być może już wkrótce zrobi się głośno o kolejnej tancerce z programu. Piękna Walerija Żurawlewa pojawiła się w w "TzG" gdzie partneruje Grzegorzowi Łapanowskiemu. Walerija zyskała ogromną sympatię widzów. Żurawlewa przyznaje, że świetnie czuje się w Polsce, która stała się jej domem. Okazuje się również, że tancerka kilka tygodni temu otrzymała polskie obywatelstwo.

- Musiałam wypełnić i złożyć kilka kwestionariuszy. Było to w lipcu ubiegłego roku. Po kilku miesiącach oczekiwania otrzymałam odpowiedź, że przyznano mi polskie obywatelstwo. Teraz mam dwa obywatelstwa: polskie i ukraińskie. Nie zrezygnuję z tego drugiego , ale to Polska jest teraz moim domem- zdradziła  Żurawlewa.


Walerija ma na swoim koncie wiele sukcesów na międzynarodowych turniejach tanecznych a kilka miesięcy temu zdobyła wicemistrzostwo Polski par zawodowych w tańcach latynoamerykańskich.

Zobacz na Polki.pl: Finał "Top Chef" -II edycja


 

Przeładuj

Grzegorz Hyży zniknął z sieci! Co się z nim dzieje? Tłumaczy Agnieszka Hyży!

zobacz 02:15