Party Stories
Walerija Żurawlewa i Grzegorz Łapanowski
ONS
Newsy

Walerija Żurawlewa dostała polskie obywatelswo: Nie zrezygnuję z drugiego

Tancerka jest partnerką Grzregorza Łapanowskiego w "TzG"

Udział w "Tańcu z Gwiazdami" jest trampoliną do wielkiej kariery nie tylko dla gwiazd biorących w nim udział. To właśnie dzięki występom w tanecznym show głośno zrobiło się o Edycie Herbuś, która w tej chwili pracuje w serialu, teatrze i jest jedną z najpopularniejszych celebrytek. Zobacz: Coraz więcej reżyserów wierzy w aktorski talent Herbuś. Dostała właśnie rolę u boku gwiazd

Być może już wkrótce zrobi się głośno o kolejnej tancerce z programu. Piękna Walerija Żurawlewa pojawiła się w w "TzG" gdzie partneruje Grzegorzowi Łapanowskiemu. Walerija zyskała ogromną sympatię widzów. Żurawlewa przyznaje, że świetnie czuje się w Polsce, która stała się jej domem. Okazuje się również, że tancerka kilka tygodni temu otrzymała polskie obywatelstwo.

- Musiałam wypełnić i złożyć kilka kwestionariuszy. Było to w lipcu ubiegłego roku. Po kilku miesiącach oczekiwania otrzymałam odpowiedź, że przyznano mi polskie obywatelstwo. Teraz mam dwa obywatelstwa: polskie i ukraińskie. Nie zrezygnuję z tego drugiego , ale to Polska jest teraz moim domem- zdradziła  Żurawlewa.


Walerija ma na swoim koncie wiele sukcesów na międzynarodowych turniejach tanecznych a kilka miesięcy temu zdobyła wicemistrzostwo Polski par zawodowych w tańcach latynoamerykańskich.

Zobacz na Polki.pl: Finał "Top Chef" -II edycja


 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Rafał Jonkisz zatańczy z Waleriją Żurawlewą
TV-Show
Znamy kolejną parę Tańca z Gwiazdami! Zdradziły ich dwa zdjęcia!
Dopasowani?

Rafał Jonkisz i Walerija Żurawlewa zatańczą razem w piątej edycji "Tańca z Gwiazdami"! A zdradziły ich dwa zdjęcia. Jedno na Facebooku Waleriji, która pokazała ich tułowia od pasa w dół w koszulach z kratę. Nie chciała zdradzać, z kim zatańczy: No i sie zaczęło😃😊💃🏻💃🏻TZG @tanieczgwiazdami Uwazam ze jesteśmy dopasowana para,nawet ubraliśmy sie bardzo podobnie😃😊 Juz wkrótce sie dowiecie z kim tańczę - pisała Walerija . Walerija i Rafał w koszulach z kratę.   Niestety, kilka dni wcześniej Rafał Jonkisz wstawił zdjęcie w tej koszuli na swojego Facebooka. Jedna jaskółka wiosny nie czyni? Możemy Was zapewnić, że Rafał na pewno zatańczy z Waleriją ;) To może być najpiękniejsza para nowej edycji!     Będziecie trzymać za nich kciuki?   Zobacz także: TYLKO U NAS: Wiemy, z kim zatańczy Rafał Maserak w Tańcu z Gwiazdami!   Rafał Jonkisz pojawi się w show Polsatu.   Walerija Żurawlewa tańczyła już m.in. z Patrykiem Pniewskim.

Ada Fijał i Grzegorz Łapanowski odpadli z Tańca z Gwiazdami
ONS
Newsy
Z OSTATNIEJ CHWILI: Grzegorz Łapanowski i Ada Fijał odpadli z TzG. Kto okazał się najlepszy?
Dwie pary pożegnały się z programem

Za nami kolejny odcinek " Tańca z Gwiazdami ". Podobnie jak w zeszłym tygodniu na parkiecie nie zabrakło wielkich emocji. Wszystkie gwiazdy po ostatniej zamianie partnerów wróciły  do pierwotnego ustawienia . Niestety, w związku z tym, że w ostatnim odcinku nikt nie odpadł-dzisiaj z tanecznym show pożegnały się aż dwie gwiazdy. Zobacz: Zaskakujący werdykt w "TzG". Takiej decyzji nikt się nie spodziewał Jako pierwsi zatańczyli Sylwia Juszczak i Kamil Kuroczko . Para dostała od jury 35 pkt. Ile punktów zdobyły wszystkie gwiazdy? Sylwia Juszczak i Kamil Kuroczko- 35 pkt. Grzegorz łapanowski i Walerija Żurawlewa- 29 pkt. Tatiana Okupnik i Tomasz Barański- 38 pkt. Ewa Kasprzyk i Jan Kliment- 25 pkt. Krzysztof Wieszczek i Agnieszka Kaczorowska- 33 pkt. Ada Fijał i Krzysztof Hulboj- 35 pkt. Julia Pogrebińska i Rafał Maserak- 40 pkt. Niestety, jako pierwsi odpadli: Grzegorz Łapanowski i Walerija Żurawlewa . W dzisiejszym odcinku pary wzięły udział w maratonie tanecznym "Rock and Roll". Jury w trakcie występów będzie po kolei eliminować najsłabszych. Pierwsza para, która odpadnie zdobędzie 1 pkt, ta para która wygra doliczy do swojego konta aż 6 pkt. W wielkim maratonie zwyciężyli Julia Pogrebińska i Rafał Maserak. Druga gwiazdą, która pożegnała się z programem została Ada Fijał. Zobacz na Polki.pl: Viva! Ewa Kasprzyk w zmysłowej sesji z Janem Klimentem   Tak prezentowały się gwiazdy w programie:

Kamila Szczawińska odpadła z Tańca z Gwiazdami
ONS
Newsy
Z OSTATNIEJ CHWILI: Kamila Szczawińska odpadła z Tańca z Gwiazdami. Kto okazał się najlepszy?
To był gorący odcinek

Za nami kolejny odcinek " Tańca z Gwiazdami ". Dziś wszyscy fani show czekali nie tylko na występy swoich ulubionych gwiazd, ale i występ Grzegorza Hyżego. Wszystko przez Agnieszkę Popielewicz, która również pojawiła się w show. Przypomnijmy: Hyży i Popielewicz razem w "TzG". To będzie najciekawszy odcinek tej edycji? Dzisiejszy odcinek został poświęcony życiu zawodowym i prywatnym wszystkich partnerów tańczących gwiazd. Jako pierwsi na parkiecie pojawili się Tatiana Okupnik i Tomasza Barański, którzy zachwycili swoim jive'm. Tak wyglądała punktacja po wszystkich odcinkach: Tatiana Okupnik i Tomasz Barański - 39 pkt. Julia Pogrebińska i Rafał Maserak - 38 pkt. Łukasz Garlicki i Magda Soszyńska Michno - 34 pkt. Krzysztof Wieszczek i Agnieszka Kaczorowska - 33 pkt. Ada Fijał i Krzysztof Hulboj- 30 pkt. Sylwia Juszczak i Kamil Kuroczko - 28 pkt Grzegorz Łapanowski i Walerija Żurawlewa - 27 pkt. Ewa Kasprzyk i Jan Kliment - 26 pkt. Kamila Szczawińska i Robert Kochanek - 25 pkt. Z programem pożegnała się zaś Kamila Szczawińska i Robert Kochanek. Tuż po wynikach, wszystkie pary zostały podzielone na dwie grupy, które zostały wybrane przez dwie najlepsze pary wieczoru, aby w przyszłym tygodniu zatańczyć grupowo. Grupa Tatiany Okupnik (najlepsza w dzisiejszym odcinku): Ewa Kasprzyk i Jan Kliment Krzysztof Wieszczek  i Agnieszka Kaczorowska Sylwia Juszczak i Kamil Kuroczko Grupa Julii Pogrebińskiej (druga w dzisiejszym odcinku): Grzegorz Łapanowski i Walerija Żurawlewa Łukasz Garlicki i Magda Soszyńska Michno Ada Fijał i Krzysztof Hulboj Kto podobał się wam najbardziej? Zobacz: Tatiana Okupnik wyszła za mąż w tajemnicy Gwiazdy w TzG:

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner