Mat. prasowe

Walentynkowe nowości od marki Pandora! Odkryj piękne charmsy i oryginalne zapięcia idealne na prezent

Mat. prasowe

Walentynki to święto miłości: partnerskiej, przyjacielskiej i… do samej siebie! Nie zapominaj o tym, oglądając nową kolekcję marki Pandora. Marka przygotowała piękne nowości, sprawdzając przy okazji, jak rok 2020 rok wpłynął na relacje międzyludzkie.

Rok 2020, czyli rok zmian 

Choć miniony rok zapisał się już w historii, zapamiętamy go na zawsze jako moment wielu wyzwań i zmian. Oprócz tych trudnych i negatywnych, można znaleźć również kilka wartościowych. Pandora przeprowadziła szereg badań, sprawdzając co oznacza miłość w dzisiejszych czasach. Wyniki wskazują, że trudy 2020 roku wpłynęły pozytywnie na jakość relacji międzyludzkich!

Międzynarodowa ankieta przeprowadzona w 11 krajach, w tym w Polsce, potwierdziła pozytywne zmiany w różnego rodzaju relacjach międzyludzkich. 70% respondentów wierzy, że związki są teraz ważniejsze niż kiedykolwiek.

Mat. prasowe

To jednak nie wszystko! 64% badanych twierdzi, że rozmawia z bliskimi częściej niż przed pandemią i podkreśla wagę wyrażania uczuć i pokazywania ludziom, że są kochani. Koncept miłości i przyjaźni wyrażanej w mniejszych lub większych gestach, takich jak większa liczba prezentów (61%), pomoc w obowiązkach domowych (44%) czy komplementowanie bliskich (37%) zyskał również wielu zwolenników.

Związki stały się priorytetem dla wielu osób, które przykładają coraz większą wagę do dbania o nie. 62% badanych pamięta o okazjach i świętach, dzięki którym mogą pokazać bliskim jak bardzo ich kochają. Z tego względu, wierzymy, że tegoroczne Walentynki będą jeszcze bardziej wyjątkowe. Chcemy umożliwić ludziom pokazanie tego kim są i co lub kogo kochają, dlatego zachęcamy wszystkich do dzielenia się swoimi historiami o miłości i sposobami na wyrażanie uczuć - mówi Vita Clausen, Global PR & Influencer Director Pandory.

Wyraź uczucia z nową kolekcją marki Pandora

Biżuteria z motywem serca i czerwieni to znak szczególny najnowszej kolekcji. Projektanci marki Pandora w swoich innowacyjnych projektach połączyli nowoczesny design z zaawansowanymi technikami produkcji. W taki sposób powstał wyjątkowy charms w kształcie róży i nowe zapięcie bransoletki w kształcie litery T z sercem.

Pandora kolekcja walentynkowa

Mat. prasowe

Oprócz tego w kolekcji znajdziemy piękne pierścionki: delikatne z kolorowymi kryształkami i masywniejsze modele z motywem serca, a uwagę miłośniczek naszyjników i kolczyków przyciągną błyszczące modele z cyrkoniami. Nie zabraknie również kolorowych charmsów, wyrażających w piękny sposób najgłębsze uczucia.

Mat. prasowe

Mat. prasowe

Elementy z nowej kolekcji marki Pandora wykonane są w 71% ze srebra z recyklingu. Dzięki temu możesz mieć pewność, że twój walentynkowy prezent został stworzony z niezwykłą pasją, jubilerską precyzją i poszanowaniem otaczającej nas natury.

Artykuł powstał z udziałem marki Pandora

Więcej na temat biżuteria Walentynki Pandora
Przeładuj

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego rok po śmierci. Rodzina jest bezsilna. Chcą postawić mu pomnik, ale jest problem

zobacz 00:43