Pandora - Walentynki 2015
materiały prasowe Pandora

Walentynkowe inspiracje od marki Pandora

Pandora - Walentynki 2015
materiały prasowe Pandora

Odrobina romantyzmu jeszcze nikomu nie zaszkodziła, a z piękną i ponadczasową biżuterię z walentynkowej kolekcji marki Pandora jest to dużo łatwiejsze. Biżuteria wykonana ze szlachetnych metali i iskrzących się cyrkonii skruszy nawet najtwardsze serce.

Zobaczcie więcej walentynkowych inspiracji

W Walentynkowej kolekcji Pandora znajdziecie m.in.: piękny naszyjnik, subtelny pierścionek oraz oryginalną bransoletkę wykonaną ze szlachetnego srebra, pięknie ozdobionego błyszczącymi cyrkoniami.

Co jeszcze? Wyjątkowy pierścionek z delikatnych ażurowych serc wykonanych z 14-karatowego złota. Można go nosić pojedynczo lub łączyć z innymi wzorami w niepowtarzalne kompozycje uzyskując za każdym razem oszałamiający efekt. Marka nie zapomniała również charmsach: serce Pavé wykonane z 14-karatowego złota ozdobione iskrzącymi się cyrkoniami lub ażurowy srebrny charms ze złotym napisem Love.

Panowie, w tym roku zapomnijcie o kwiatach i czekoladkach. To tylko chwilowa przyjemność! Sprawcie by wybranka waszego serca Dzień Zakochanych zapamiętała na długo.
 

W galerii znajdziecie więcej zdjęć Walentynkowej kolekcji marki Pandora:

Więcej na temat dodatki
Przeładuj

Doda przerywa milczenie! Zabrała głos w sprawie małżeństwa z Emilem. Mają kryzys?

zobacz 00:39