Volver wygrał festiwal piosenki rosyjskiej w Zielonej Górze

Volver powraca z nową płytą!

Volver wygrał festiwal piosenki rosyjskiej w Zielonej Górze
„Kocha, lubi, szanuje” to ponadczasowa płyta o miłości! Debiutując, zespół Volver zdobył aż 3 najbardziej prestiżowe nagrody w 2010 roku. Szturmem i z klasą podbili polski rynek muzyczny. Volver to pierwszy w Polsce (rockowo-popowy) zespół który powstał z myślą o płci pięknej i wszystkich tych dla których miłość jest sensem istnienia.

Debiutancka płyta "10 Historii o Miłości", miała premierę 30 października 2009 r. Singiel promujący tę płytę zdobył miano "Hitu Lata 2010". Teraz przyszedł w końcu czas na nową płytę zespołu Volver! Sam tytuł albumu „Kocha, lubi, szanuje” zdradza, że będzie to album przepełniony uczuciem, miłością….. czyli tym, o czym z całą pewnością zespół Volver potrafi opowiadać. „Kocha, lubi, szanuje" jest płytą dla wszystkich ludzi dla których miłość jest sensem istnienia, dla wszystkich zakochanych, poszukujących miłości ...

Wokalista zespołu Mariusz Totoszko niczym Julio Iglesias swoją interpretacją piosenek o miłości rozkochuje w sobie trzy pokolenia kobiet. W sierpniu roku za występ z piosenką „Milion alyh roz” zespół otrzymał  Złoty Samowar – nagrodę główną Festiwalu Piosenki Rosyjskiej w Zielonej Górze 2012. Piosenka znajduje się na nowej płycie. Patronat nad płytą ma również serwis AfterParty.pl.

Więcej na temat Patronat AfterParty.pl Volver
Przeładuj

Klaudia El Dursi jest faworyzowana w "Top Model"? Jurorka show odpowiada na zarzuty internautów

zobacz 01:04