Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Viola Kołakowska w sukience w kwiaty
East News
Newsy

Viola Kołakowska krytykuje strajk nauczycieli: "To skandal!" Ostro oceniła też gwiazdy, które wspierają strajk!

Viola Kołakowska krytykuje strajk nauczycieli: "To skandal!" Ostro oceniła też gwiazdy, które wspierają strajk!

Od ponad tygodnia w całej Polsce trwa strajk nauczycieli, którzy walczą o większe wynagrodzenie za swoją pracę. Niestety, przedstawiciele rządu i nauczycieli nie potrafią dojść do porozumienia - z wypowiedzi polityków wynika jasno, że nie spełnią żądań nauczycieli. Teraz z pewnością wszyscy rodzice uczniów zastanawiają się, kiedy strajk się zakończy i kiedy ich dzieci będą mogły wrócić na zajęcia. Strajk podzielił Polaków - jedni chcą, żeby nauczyciele jak najszybciej go zakończyli, pozostali wspierają nauczycieli. Wśród osób, które głośno powiedziały, że wspierają nauczycieli znalazło się sporo gwiazd, a wśród nich m.in. Dawid Podsiadło, Michał Żebrowski, Anja Rubik i Maja Ostaszewska. Teraz ostro skomentowała to Viola Kołakowska! 

Skandaliczne słowa Violi Kołakowskiej o śmierci Krzysztofa Krawczyka! Fani artysty nie kryją oburzenia

Viola Kołakowska krytykuje strajk nauczycieli

Viola Kołakowska opublikowała w sieci wpis, w którym podzieliła się swoimi przemyśleniami dotyczącymi strajku nauczycieli. Gwiazda najnowszej edycji programu "Agent-Gwiazdy" przyznaje, że nauczyciele powinni mieć zapewnione godne zarobki, ale wyraźnie nie podoba się jej, że przez ich strajk cierpią dzieci. 

Oczywiście ze powinni godnie zarabiać jak każdy obywatel tego prężnie rozwijającego się kraju. Czy ktoś jednak pomyślał ,ze wszystko co się teraz dzieje jest kosztem naszych dzieci, które w tym momencie są totalnie pominięte. Nie maja zajęć, szkoły i obowiązku, który jest najważniejszym dla nich i każdego dnia, staramy się im to przekazywać. Jaki wiec dajemy przykład? Dczego teraz w najważniejszym momencie roku szkolnego..? Czy to nie aby skrajny egoizm? Dzieci nie będą chodziły prawie miesiąc do szkoły to uważam jest skandal... i co później?? - napisała na Instagramie. 

Aktorka jest wściekła, że strajk nauczycieli popierają osoby, które nawet nie mają dzieci i według niej chcą się tylko wypromować. 

Czasami mniej znaczy więcej naprawdę, dobrze czasem pomilczeć... - Jak ja słyszę jak wypowiadają się na temat strajku nauczycieli osoby, które nie maja dzieci w szkole to robi mi się słabo! 

Zgadzacie się z opinią Violi Kołakowskiej? A może Wy wspieracie strajkujących i rozumiecie, dlaczego nauczyciele musieli podjąć tak radykalne kroki, żeby walczyć o podwyżki?

Zobaczcie cały wpis Violi Kołakowskiej.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Strajk nauczyli... Kolejna akcja pod która można się zareklamować, podpromowac, pokazać jacy jesteśmy społecznie zaangażowani i koniecznie pokazać,ze mamy cos do powiedzenia na każdy temat.Czasami mniej znaczy więcej naprawdę, dobrze czasem pomilczeć... - Jak ja słyszę jak wypowiadają się na temat strajku nauczycieli osoby, które nie maja dzieci w szkole to robi mi się słabo! Oczywiście ze powinni godnie zarabiać jak każdy obywatel tego prężnie rozwijającego się kraju. Czy ktoś jednak pomyślał ,ze wszystko co się teraz dzieje jest kosztem naszych dzieci,które w tym momencie są totalnie pominięte. Nie maja zajęć,szkoły i obowiązku, który jest najważniejszym dla nich i każdego dnia, staramy się im to przekazywać. Jaki wiec dajemy przykład? Dlaczego teraz w najważniejszym momencie roku szkolnego..? Czy to nie aby skrajny egoizm? Dzieci nie będą chodziły prawie miesiąc do szkoły to uważam jest skandal... i co później?? Szybko byle jak byleby zdążyc ze sprawdzianami kartkowkami i przerobieniem materiału...Ich nikt nie zapyta czy dadzą radę, maja dać i koniec... Gdzie wiec aspekt powołania i edukowania dzieci przez nauczycieli... ? Akurat teraz.. Jeszcze raz powtarzam-nauczyciele lekarze powinni godnie zarabiać by pomagać ludziom.To w końcu zawody z powołaniem a nie zarabiając godnie, nie mogą tego robić. Jak zwykle wszystko odbywa się czyimś kosztem szkoda, ze tym razem to są dzieci i ,ze Ci którzy nie powinni się na ten temat wypowiadać robią pokazowa szopkę ...

Post udostępniony przez Viola Kołakowska (@violkakolakowska)

Gwiazda "Agenta" ma już dość strajku.

Agent gwiazdy 4 - Rafał Jonkisz i Viola Kołakowska na planie 6 odcinka show TVN
TVN
 

Julia Wróblewska w czerwonej bluzce
Instagram
TV-Show
Julia Wróblewska zdradza kulisy Agenta! Co sądzi o odejściu Edyty Górniak? "Podziwiam!"
Julia Wróblewska zdradza kulisy Agenta! Co sądzi o odejściu Edyty Górniak? "Podziwiam!"

Julia Wróblewska wzięła udział w jednej z edycji programu " Agent-gwiazdy ". Przyznała w rozmowie z Party.pl, że ogląda również nową edycję i kibicuje uczestnikom. Aktorka zdradziła, że producenci programu uprzedzali gwiazdy, jeśli zadanie będzie ponad ich siły mogą odmówić wykonania go lub opuścić program. Skomentowała też odejście Edyty Górniak z programu! Zobaczcie, jak oceniła zachowanie piosenkarki. Nie uwierzycie, co nam powiedziała...  Czy to było ukartowane!?   Julia Wróblewska pojawiła się w poprzedniej edycji "Agent-Gwiazdy". Zobacz także :   Julia Wróblewska nie chce całować Rafała Szatana na planie "M jak miłość"? Mamy komentarz aktorki!

Natalia Kukulska w żółto czarnej sukience
Mat. prasowe
Newsy
Natalia Kukulska wspiera protest nauczycieli nietypowym zdjęciem! Poznajecie?
Natalia Kukulska wspiera protest nauczycieli nietypowym zdjęciem! Poznajecie?

Od 8 kwietnia w całej Polsce trwa protest nauczycieli. Wiele osób, popiera strajk i dopinguje ich w walce o godniejsze zarobki. Jest wśród nich wielu artystów - jak  Natalia Kukulska , która wsparła nauczycieli w wyjątkowy sposób.  Natalia Kukulska wspiera protest nauczycieli Natalia Kukulska, podobnie jak wcześniej Dawid Podsiadło, wspiera protest nauczycieli. By okazać im swoje poparcie opublikowała na Instagramie zdjęcie z dzieciństwa. Widać na nim małą Natalkę, która pozuje ze swoją wychowawczynią z podstawówki.  #popieramstrajknauczycieli #jestemzWami   #ztarcząnasercu  🙋🏻‍♀️  #PierwszaC #nazdjęciuzmojąpierwsząwychowawczynią  - brzmią hasztagi pod wspomnianą fotografią. Wpis Natalii Kukulskiej podzielił internautów. W komentarzach pod fotografią rozgorzała dyskusja. - Tez popieram 👍💪👏💥 - W imieniu nauczycieli dziękujemy - Dziękujemy ❤ chociaż jest Nam bardzo trudno i nie jest to łatwa sytuacja , niezmiernie miło jest widzieć takie Wsparcie 😘 - dziękowali piosenkarce internauci.  Jednak sporo osób wyraziło swoje niezadowolenie z powodu strajku nauczycieli. - Nie popieram strajku nauczycieli, moja córka ma maturę mogli zrobić strajk po egzaminach, obecnie jest to profanacja tego zawodu - Stres dla dzieci!!!stres dla dzieci to strajk !!!w wakacje niech strajkują gdzie maja wolne dwa miesiące !! - Przecież już mieli podwyżki w styczniu a następne będą we wrześniu... - piszą przeciwnicy strajku. A wy po której jesteście stronie?         Wyświetl ten post na Instagramie.            ...

Czy dzieci wrócą do szkoły przed wakacjami? Ważny komentarz ministra
East News
Newsy
Dzieci wracają do szkół od 1 września, ale może zabraknąć w nich nauczycieli. Planowany jest kolejny strajk?
Rodzice obawiają się o to, jak będzie wyglądała nauka ich dzieci od września!

Powrót dzieci do szkół od 1 września jest już pewny. Edukacja ma się odbywać w kilku modelach, jednak cały czas ten temat budzi mnóstwo kontrowersji. Ministerstwo edukacji przygotowało trzy modele nauczania i wytyczne w przypadku, kiedy w szkole pojawi się zakażona osoba.  Planujemy, że 1 września rok szkolny zaczyna się tradycyjnie, w szkołach - stwierdził minister Dariusz Piontkowski. O ile rodzice są zadowoleni, że szkoły będą otwarte, o tyle duża część nauczycieli, szczególnie tych w grupie ryzyka oraz z chorobami współistniejącymi, obawia się, że będzie narażona na zarażenie koronawirusem. Co więcej wydaje się, że relacja na linii Ministerstwo edukacji - nauczyciele jest cały czas napięta. Przewodniczący Związku Nauczycielstwa Polskiego Sławomir Broniarz w rozmowie z money.pl podkreśla, że nauczyciele mają powody, aby obawiać się powrotu do pracy, szczególnie Ci w grupie ryzyka i przedstawia konkretne propozycje: Chcemy, by kadra nauczycielska była poddawana obowiązkowym testom na obecność koronawirusa. Nauczyciele muszą również zostać wyposażeni w niezbędną ilość środków ochrony osobistej – mówi Sławomir Broniarz dla money.pl Nauczyciele obawiają się, że w szkołach nie będzie wystarczających zabezpieczeń, aby uchronić się przed koronawirusem! Sławomir Broniarz porusza też temat odpowiednich zabezpieczeń w szkołach i pyta dlaczego w placówkach nie będzie obowiązku noszenia maseczek i szybko dodaje, że wszystko zależy od kwestii finansowych: Bo przy 4,5 mln uczniów, jakich mamy w szkołach, należałoby zużywać ok. 12-13 mln jednorazowych maseczek dziennie. Zgodnie z zaleceniami lekarzy, dzieci powinny je zmieniać co 3 godziny. To zrujnowałoby budżet ministerstwa edukacji  Nauczyciele obawiają się powrotu, a...

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner