Viola Kołakowska w sukience w kwiaty
East News
Newsy

Viola Kołakowska krytykuje strajk nauczycieli: "To skandal!" Ostro oceniła też gwiazdy, które wspierają strajk!

Viola Kołakowska krytykuje strajk nauczycieli: "To skandal!" Ostro oceniła też gwiazdy, które wspierają strajk!

Od ponad tygodnia w całej Polsce trwa strajk nauczycieli, którzy walczą o większe wynagrodzenie za swoją pracę. Niestety, przedstawiciele rządu i nauczycieli nie potrafią dojść do porozumienia - z wypowiedzi polityków wynika jasno, że nie spełnią żądań nauczycieli. Teraz z pewnością wszyscy rodzice uczniów zastanawiają się, kiedy strajk się zakończy i kiedy ich dzieci będą mogły wrócić na zajęcia. Strajk podzielił Polaków - jedni chcą, żeby nauczyciele jak najszybciej go zakończyli, pozostali wspierają nauczycieli. Wśród osób, które głośno powiedziały, że wspierają nauczycieli znalazło się sporo gwiazd, a wśród nich m.in. Dawid Podsiadło, Michał Żebrowski, Anja Rubik i Maja Ostaszewska. Teraz ostro skomentowała to Viola Kołakowska! 

Skandaliczne słowa Violi Kołakowskiej o śmierci Krzysztofa Krawczyka! Fani artysty nie kryją oburzenia

Viola Kołakowska krytykuje strajk nauczycieli

Viola Kołakowska opublikowała w sieci wpis, w którym podzieliła się swoimi przemyśleniami dotyczącymi strajku nauczycieli. Gwiazda najnowszej edycji programu "Agent-Gwiazdy" przyznaje, że nauczyciele powinni mieć zapewnione godne zarobki, ale wyraźnie nie podoba się jej, że przez ich strajk cierpią dzieci. 

Oczywiście ze powinni godnie zarabiać jak każdy obywatel tego prężnie rozwijającego się kraju. Czy ktoś jednak pomyślał ,ze wszystko co się teraz dzieje jest kosztem naszych dzieci, które w tym momencie są totalnie pominięte. Nie maja zajęć, szkoły i obowiązku, który jest najważniejszym dla nich i każdego dnia, staramy się im to przekazywać. Jaki wiec dajemy przykład? Dczego teraz w najważniejszym momencie roku szkolnego..? Czy to nie aby skrajny egoizm? Dzieci nie będą chodziły prawie miesiąc do szkoły to uważam jest skandal... i co później?? - napisała na Instagramie. 

Aktorka jest wściekła, że strajk nauczycieli popierają osoby, które nawet nie mają dzieci i według niej chcą się tylko wypromować. 

Czasami mniej znaczy więcej naprawdę, dobrze czasem pomilczeć... - Jak ja słyszę jak wypowiadają się na temat strajku nauczycieli osoby, które nie maja dzieci w szkole to robi mi się słabo! 

Zgadzacie się z opinią Violi Kołakowskiej? A może Wy wspieracie strajkujących i rozumiecie, dlaczego nauczyciele musieli podjąć tak radykalne kroki, żeby walczyć o podwyżki?

Zobaczcie cały wpis Violi Kołakowskiej.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Strajk nauczyli... Kolejna akcja pod która można się zareklamować, podpromowac, pokazać jacy jesteśmy społecznie zaangażowani i koniecznie pokazać,ze mamy cos do powiedzenia na każdy temat.Czasami mniej znaczy więcej naprawdę, dobrze czasem pomilczeć... - Jak ja słyszę jak wypowiadają się na temat strajku nauczycieli osoby, które nie maja dzieci w szkole to robi mi się słabo! Oczywiście ze powinni godnie zarabiać jak każdy obywatel tego prężnie rozwijającego się kraju. Czy ktoś jednak pomyślał ,ze wszystko co się teraz dzieje jest kosztem naszych dzieci,które w tym momencie są totalnie pominięte. Nie maja zajęć,szkoły i obowiązku, który jest najważniejszym dla nich i każdego dnia, staramy się im to przekazywać. Jaki wiec dajemy przykład? Dlaczego teraz w najważniejszym momencie roku szkolnego..? Czy to nie aby skrajny egoizm? Dzieci nie będą chodziły prawie miesiąc do szkoły to uważam jest skandal... i co później?? Szybko byle jak byleby zdążyc ze sprawdzianami kartkowkami i przerobieniem materiału...Ich nikt nie zapyta czy dadzą radę, maja dać i koniec... Gdzie wiec aspekt powołania i edukowania dzieci przez nauczycieli... ? Akurat teraz.. Jeszcze raz powtarzam-nauczyciele lekarze powinni godnie zarabiać by pomagać ludziom.To w końcu zawody z powołaniem a nie zarabiając godnie, nie mogą tego robić. Jak zwykle wszystko odbywa się czyimś kosztem szkoda, ze tym razem to są dzieci i ,ze Ci którzy nie powinni się na ten temat wypowiadać robią pokazowa szopkę ...

Post udostępniony przez Viola Kołakowska (@violkakolakowska)

Gwiazda "Agenta" ma już dość strajku.

Agent gwiazdy 4 - Rafał Jonkisz i Viola Kołakowska na planie 6 odcinka show TVN
TVN
 

Zobacz także
Kasia Wołejnio pokazała smsy od Violi Kołakowskiej

Wyzwiska, groźby i przekleństwa! Uczestniczka "Agenta" pokazała skandaliczne smsy od Violi Kołakowskiej!

Agent 4 - gwiazdy

Kto jest tytułowym Agentem? Koterski, Kołakowska, a może Gołota? Zdecyduj głosując w naszym plebiscycie

Julia Wróblewska w czerwonej bluzce
Instagram
TV-Show
Julia Wróblewska zdradza kulisy Agenta! Co sądzi o odejściu Edyty Górniak? "Podziwiam!"
Julia Wróblewska zdradza kulisy Agenta! Co sądzi o odejściu Edyty Górniak? "Podziwiam!"

Julia Wróblewska wzięła udział w jednej z edycji programu " Agent-gwiazdy ". Przyznała w rozmowie z Party.pl, że ogląda również nową edycję i kibicuje uczestnikom. Aktorka zdradziła, że producenci programu uprzedzali gwiazdy, jeśli zadanie będzie ponad ich siły mogą odmówić wykonania go lub opuścić program. Skomentowała też odejście Edyty Górniak z programu! Zobaczcie, jak oceniła zachowanie piosenkarki. Nie uwierzycie, co nam powiedziała...  Czy to było ukartowane!?   Julia Wróblewska pojawiła się w poprzedniej edycji "Agent-Gwiazdy". Zobacz także :   Julia Wróblewska nie chce całować Rafała Szatana na planie "M jak miłość"? Mamy komentarz aktorki!

Czy dzieci wrócą do szkoły przed wakacjami? Ważny komentarz ministra
East News
Newsy
Dzieci wracają do szkół od 1 września, ale może zabraknąć w nich nauczycieli. Planowany jest kolejny strajk?
Rodzice obawiają się o to, jak będzie wyglądała nauka ich dzieci od września!

Powrót dzieci do szkół od 1 września jest już pewny. Edukacja ma się odbywać w kilku modelach, jednak cały czas ten temat budzi mnóstwo kontrowersji. Ministerstwo edukacji przygotowało trzy modele nauczania i wytyczne w przypadku, kiedy w szkole pojawi się zakażona osoba.  Planujemy, że 1 września rok szkolny zaczyna się tradycyjnie, w szkołach - stwierdził minister Dariusz Piontkowski. O ile rodzice są zadowoleni, że szkoły będą otwarte, o tyle duża część nauczycieli, szczególnie tych w grupie ryzyka oraz z chorobami współistniejącymi, obawia się, że będzie narażona na zarażenie koronawirusem. Co więcej wydaje się, że relacja na linii Ministerstwo edukacji - nauczyciele jest cały czas napięta. Przewodniczący Związku Nauczycielstwa Polskiego Sławomir Broniarz w rozmowie z money.pl podkreśla, że nauczyciele mają powody, aby obawiać się powrotu do pracy, szczególnie Ci w grupie ryzyka i przedstawia konkretne propozycje: Chcemy, by kadra nauczycielska była poddawana obowiązkowym testom na obecność koronawirusa. Nauczyciele muszą również zostać wyposażeni w niezbędną ilość środków ochrony osobistej – mówi Sławomir Broniarz dla money.pl Nauczyciele obawiają się, że w szkołach nie będzie wystarczających zabezpieczeń, aby uchronić się przed koronawirusem! Sławomir Broniarz porusza też temat odpowiednich zabezpieczeń w szkołach i pyta dlaczego w placówkach nie będzie obowiązku noszenia maseczek i szybko dodaje, że wszystko zależy od kwestii finansowych: Bo przy 4,5 mln uczniów, jakich mamy w szkołach, należałoby zużywać ok. 12-13 mln jednorazowych maseczek dziennie. Zgodnie z zaleceniami lekarzy, dzieci powinny je zmieniać co 3 godziny. To zrujnowałoby budżet ministerstwa edukacji  Nauczyciele obawiają się powrotu, a...

Natalia Kukulska w żółto czarnej sukience
Mat. prasowe
Newsy
Natalia Kukulska wspiera protest nauczycieli nietypowym zdjęciem! Poznajecie?
Natalia Kukulska wspiera protest nauczycieli nietypowym zdjęciem! Poznajecie?

Od 8 kwietnia w całej Polsce trwa protest nauczycieli. Wiele osób, popiera strajk i dopinguje ich w walce o godniejsze zarobki. Jest wśród nich wielu artystów - jak  Natalia Kukulska , która wsparła nauczycieli w wyjątkowy sposób.  Natalia Kukulska wspiera protest nauczycieli Natalia Kukulska, podobnie jak wcześniej Dawid Podsiadło, wspiera protest nauczycieli. By okazać im swoje poparcie opublikowała na Instagramie zdjęcie z dzieciństwa. Widać na nim małą Natalkę, która pozuje ze swoją wychowawczynią z podstawówki.  #popieramstrajknauczycieli #jestemzWami   #ztarcząnasercu  🙋🏻‍♀️  #PierwszaC #nazdjęciuzmojąpierwsząwychowawczynią  - brzmią hasztagi pod wspomnianą fotografią. Wpis Natalii Kukulskiej podzielił internautów. W komentarzach pod fotografią rozgorzała dyskusja. - Tez popieram 👍💪👏💥 - W imieniu nauczycieli dziękujemy - Dziękujemy ❤ chociaż jest Nam bardzo trudno i nie jest to łatwa sytuacja , niezmiernie miło jest widzieć takie Wsparcie 😘 - dziękowali piosenkarce internauci.  Jednak sporo osób wyraziło swoje niezadowolenie z powodu strajku nauczycieli. - Nie popieram strajku nauczycieli, moja córka ma maturę mogli zrobić strajk po egzaminach, obecnie jest to profanacja tego zawodu - Stres dla dzieci!!!stres dla dzieci to strajk !!!w wakacje niech strajkują gdzie maja wolne dwa miesiące !! - Przecież już mieli podwyżki w styczniu a następne będą we wrześniu... - piszą przeciwnicy strajku. A wy po której jesteście stronie?         Wyświetl ten post na Instagramie.            ...

Nasze akcje
Dua Lipa, Rihanna, Alessandra Ambrosio
Newsy
Te gwiazdy wiedzą jak stworzyć niezapomniane stylizacje!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy
Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!
Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!
Newsy
Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!
Partner
Eva Longoria
Styl życia
Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!
Partner
Newsy
Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil
Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor
Newsy
Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju
Partner
Newsy
Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik