W czwartkowe popołudnie 17 sierpnia w warszawskich Łazienkach Królewskich odbyła się ramówka jesiennego pasma Telewizji Polskiej. Wśród zaproszonych osób znalazła się Viki Gabor. 16-latka postawiła na mocny makijaż i nieszablonową stylizację.

Reklama

Viki Gabor na ramówce TVP

Viki Gabor od kilku sezonów jest gwiazdą Telewizji Polskiej. Młoda wokalistka zyskała popularność, dzięki jednej z edycji programu "The Voice Kids", a teraz występuje na koncertach TVP. Ponadto stacja zrealizowała nawet serial dokumentalny o 16-latce. W związku z tym dziewczyna pojawiła się teraz na ramówce, gdzie zaskoczyła swoim strojem. Nie zdecydowała się bowiem na elegancję, jak większość zaproszonych gości, a wybrała luz i wygodę.

Jacek Kurnikowski/AKPA

Zobacz także: Viki Gabor o swoich obawach: "Jestem ciekawa, jaka będzie reakcja"

16-latka zainspirowała się trwającą modą na lata 2000. W związku z tym postawiła na królujący wówczas jeans, jednak zdecydowała się na denim w różnych kolorach. Jej top odsłaniający brzuch był w odcieniu szarym, kurtka w barwie ciemnego niebieskiego, natomiast spodnie zwracały uwagę metalicznym blaskiem. Do tego Viki Gabor dobrała buty na grubych podeszwach, liczne wisiorki i łańcuchy na szyi, znacznych rozmiarów kolczyki-koła, a także ozdoby w nosie oraz niezwykle mocny makijaż.

Reklama

Jak Wam się podoba jej look?

Zobacz także
Pawel Wodzynski/East News
Pawel Wodzynski/East News
Reklama
Reklama
Reklama