Eurowizja Junior 2019. Viki Gabor - które zajęła miejsce? Kto wygrał Eurowizję dla dzieci?
ONS

Viki Gabor przez Eurowizję Junior będzie miała problemy w szkole? Zobaczcie, jak wygląda teraz jej życie

Eurowizja Junior 2019. Viki Gabor - które zajęła miejsce? Kto wygrał Eurowizję dla dzieci?
ONS

Wiktoria Gabor zdradziła, jak wygląda jej życie po zwycięstwie na Eurowizji Junior 2019! Okazuje się, że młoda wokalistka przez ponad tydzień nie miała nawet czasu, żeby wrócić do swojego domu! A co z jej szkołą?

Chociaż Viki Gabor ma zaledwie 12 lat, to już ma tysiące fanów i wielkie sukcesy na swoim koncie. Viki zajęła drugie miejsce w programie "The Voice Kids", a ponad tydzień temu zachwyciła międzynarodową publiczność i wygrała Eurowizję Junior. W ostatnich dniach Wiktoria Gabor skupiła się na swojej karierze. Teraz jednak opublikowała w sieci wpis, w którym zdradza, jakie są jej dalsze plany. Co ze szkołą?

Wiktoria Gabor wraca do szkoły

Wiktoria Gabor w jednym z ostatnich wywiadów szczerze przyznała, że od czasu Eurowizji Junior nie wróciła jeszcze do szkoły. Młoda wokalistka w rozmowie z Plejadą przyznała wówczas, że po prostu "nie ma czasu" na chodzenie do szkoły. Teraz jednak, kiedy emocje związane z Eurowizją Junior zaczynają opadać, Viki opublikowała w sieci wpis, w którym zdradza, że wraca do domu i do nauki!

Nie mogę uwierzyć w to, jak szybko mijają mi dni! Dziś, po raz pierwszy od finału @junioreurovisionofficial, wracam do domu! Już nie mogę się doczekać, aż zobaczę swoich przyjaciół i wrócę do szkoły ❤ Mój plan na najbliższe dni: jak najszybciej nadrobić zaległości, by być na bieżąco z materiałem 🤩 - napisała na Instagramie. 

Czy Wiktorii uda się nadrobić zaległości w szkole? Młoda wokalistka przyznała ostatnio, że nie obawia się o swoje oceny.

Myślę, że sobie poradzę. Może nie będzie czerwonego paska w tym roku, ale na pewno będę miała bardzo dobre oceny - przyznała w rozmowie z Plejadą. 

Trzymamy kciuki, żeby Wiktoria jak najszybciej nadrobiła zaległości w szkole!

Zobacz także: Viki Gabor wygrała Eurowizję Junior 2019. Oto punktacja jurorów i widzów

Wiktoria Gabor zdradziła, jakie ma plany na najbliższą przyszłość

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

[ENG⤵️] Nie mogę uwierzyć w to, jak szybko mijają mi dni! Dziś, po raz pierwszy od finału @junioreurovisionofficial , wracam do domu! Już nie mogę się doczekać aż zobaczę swoich przyjaciół i wrócę do szkoły ❤ Mój plan na najbliższe dni: jak najszybciej nadrobić zaległości by być na bieżąco z materiałem 🤩 Jaki jest Wasz ulubiony przedmiot w szkole? Dajcie znać w komentarzach! 💛 . I can't believe how fast the time is passing by... I'm coming back home today! ❤ I can't wait to see all of my friends and be back in school 🤩 What about you, do you like going to school? What's your favourite subject? Leave a comment with and answer! 💛 . #viki #vikigabor #wearethesuperheroes #winnerofjunioreurovision2019 #school #friends #home

Post udostępniony przez Wiktoria Gabor (@vikigaborofficial)

Młoda wokalistka wraca do domu i do szkoły

Viki Gabor wygrała Eurowizję Junior 2019
East News

 

Więcej na temat Wiktoria Viki Gabor
Przeładuj

"Kogel Mogel 4": To nowa postać zachwyci wszystkich najbardziej! "Rozbije bank"

zobacz 02:41