Gisele Bundchen Gisele Bundchen Gisele Bundchen Gisele Bundchen Gisele Bundchen
Gisele Bundchen
East News
Najlepsze okładki z modelką
1/11
Gisele Bundchen
East News

Gisele Bundchen miała zostać sportowcem - planowała karierę siatkarską (180 cm wzrostu na pewno nie było tu bez znaczenia), ale została modelką. I to w wieku 14 lat. W McDonaldzie wypatrzył ją bowiem przedstawiciel agencji modelek. A dwa lata później brazylijska modelka przeniosła się do Nowego Jorku kontynuować karierę w Ameryce. To był strzał w dziesiątkę. W wieku 19 lat została modelką roku magazynu Vogue, który to okrzyknął ją „modelką tysiąclecia”.

Decyzja o wybraniu kariery modelki chyba się opłacała :). Gisele Bundchen jest najbogatszą modelka na świecie. W 2006 roku podpisała wielomilonowy kontrakt reklamowy z firma Apple i tylko w ciągu tego roku zarobiła 33 miliony dolarów. To więcej niż Kate Moss i Heidi Klum razem wzięte. Jej wizerunek zdobił setki okładek wielu magazynów, m.in Vogue, Rolling Stone, Esquire, Elle, Time, Vanity Fair. Była jednym z najpopularniejszych aniołków Victoria's Secret.

W 2009 roku wyszła za mąż za amerykańskiego futbolistę Toma Brady'ego. Mają dwoje dzieci - synka Benjamina i córeczkę Vivien.

2/11
Gisele Bundchen
Vogue
Debiut w Vogue. 1998 rok - wydanie sierpniowe, brytyjska edycja. W ciągu kolejnych czterech lat Gisele Bundchen w Vogue gościła jeszcze 10 razy.
3/11
Gisele Bundchen
Vogue
A tu Gisele Bundchen 20 lat później! Ta okładka brazylijskiego Vogue'a powstała z okazji 20-lecia pracy modelki oraz 40. urodzin magazynu. Gisele Bundchen w wieku 34 lat ogłosiła, że kończy karierę modelki.
4/11
Gisele Bundchen
Vogue
W 2005 roku o piękną Brazylijkę upomniał się chiński Vogue. Gisele Bundchen reklamowała październikowe wydanie.
5/11
Gisele Bundchen
V Magazine
Gisele Bundchen w bardzo seksownej odsłonie - V Magazine 2008 rok
6/11
Gisele Bundchen
Vogue
Vogue India - 2009 rok. Gisele Bundchen we wrześniowym wydaniu.
7/11
Gisele Bundchen
Elle
Brazylijskie magazyny kochają swoją gwiazdę. Gisele Bundchen wielokrotnie zdobiła pierwsze strony rozmaitych brazylijskich pism. Tu - w Elle, 2011 rok.
8/11
Gisele Bundchen
Vogue
Portugalia? Czemu nie! Okładka portugalskiego wydania Vogue z 2011 roku z Gisele Bundchen.
9/11
Gisele Bundchen
Vogue
Wakacyjna odsłona brazylijskiego Vogue'a - oczywiście z Gisele Bundchen! 2013 rok
10/11
Gisele Bundchen
Nieco inny klimat, ale równie piękna okładka z piękną Gisele Bundchen - 2014 rok, magazyn Porter
11/11
Gisele Bundchen
Vogue
Na szczęście Gisele Bundchen zakończyła karierę modelki tylko na wybiegu. W sesjach i na okładkach ciągle będzie można ją podziwiać. Tak jak na okładce marcowego wydania brytyjskiego Vogue'a z 2015 roku.
Więcej na temat Gisele Bundchen