ONS

Urbańska i Józefowicz wyjeżdżają do USA

ONS

Musical o Poli Negri był wielkim marzeniem Janusza Józefowicza i Nataszy Urbańskiej. Para przez wiele miesięcy przygotowywała się do stworzenia sztuki, którą widzowie mogą oglądać w technologii 3D. Józefowicz, słynący ze swojego perfekcjonizmu dopracował każdy szczegół a Natasza Urbańska na scenie robi wszystko, żeby sprostać wymaganiom męża. Ich wspólny wysiłek opłacił się. Jak donosi magazyn "Party" para już jesienią wyjeżdża do Stanów, gdzie wystawią swój spektakl.  Okazuje się bowiem, że sztuka spodobała się pewnej producentce teatralnej z Chicago.

Jest to ogromna szansa dla Janusza Józefowicza, który już po raz drugi próbuje podbić amerykański rynek. 20 lat temu na Broadwayu zostało wystawione "Metro", które najwyraźniej nie zachwyciło tamtejszej publiczności i krytyków. Janusz Józefowicz przyznaje, że nie obawia się powtórzenia sytuacji sprzed lat.

- Wtedy pojechałem z drewnem do lasu, a teraz jestem pierwszy na świecie z taką inscenizacją - zdradza mąż Nataszy Urbańskiej. 

Miejmy nadzieję, że musical "Polita" odniesie sukces!Więcej informacji o gwiazdach znajdziesz w najnowszym wydaniu magazynu "Party". Już w kioskach!

kb

Przeładuj

Sobowtór Roxie Węgiel w "The Voice Kids"! Trenerzy przecierali oczy: "Ona wygląda jak Roksana!"

zobacz 00:47