Newsy

Uczestniczki z "Rolnik szuka żony" wpadły w oko Adamowi Kraśko. Którą z nich sobie wypatrzył?

Uczestniczki z "Rolnik szuka żony" wpadły w oko Adamowi Kraśko. Którą z nich sobie wypatrzył?

Adam Kraśko to uczestnik pierwszej edycji "Rolnik szuka żony", jednak to, że nie znalazł miłości w programie to nie znaczy, że nie śledzi kolejnych sezonów! Okazuje się, że rolnik wypatrzył sobie nawet kilka potencjalnych kandydatek na żonę! Która z uczestniczek ostatniej edycji show wpadła mu w oko? Zobaczcie, co zdradził w rozmowie z Party.pl! 

Zobacz także: Adam Kraśko zdradza kulisy "Rolnik szuka żony"! Tego jeszcze nie wiedzieliście!

Adam Kraśko z pierwszej edycji "Rolnik szuka żony" nie ukrywa, że wypatrzył już sobie kandydatkę na żonę w późniejszych sezonach! 

Ania, Jessica i Diana z

Adam Kraśko z "Rolnik szuka żony" wciąż szuka miłości. Czy któraś z uczestniczek będzie zainteresowana relacją z rolnikiem? 

Adam Kraśko na premierze filmu
East News

 

Adam Kraśko na premierze filmu "Zenek"
East News
TV-Show
Adam Kraśko zdradza kulisy "Rolnik szuka żony"! Tego jeszcze nie wiedzieliście!
Adam Kraśko zdradził Party.pl, jak wyglądają kulisy "Rolnik szuka żony". Tego się nie spodziewaliśmy!

Adam Kraśko to uczestnik pierwszej polskiej edycji programu "Rolnik szuka żony" . Choć nie udało mu się znaleźć miłości w show, dzięki niemu na stałe rozgościł się w show-biznesie. Ostatnio spotkaliśmy go na premierze filmu "Zenek". Adam Kraśko przy tej okazji zdradził nam kilka sekretów programu "Rolnik szuka żony". Tego jeszcze nie wiedzieliśmy! Pamiętacie go z programu "Rolnik szuka żony"? Zobacz także:  Zbyszek z "Rolnik szuka żony" pokazał syna Marka Walczaka. "Myślę, że mi wybaczą"

Ania i Grzegorz Bardowscy  z"Rolnik szuka żony" ślub
Instagram
Newsy
Zgłoś się do "Rolnik szuka żony 7"! Ruszyły castingi, a my znamy szczegóły
Ruszyły castingi do siódmej edycji "Rolnik szuka żony". Co trzeba zrobić, aby zgłosić się do programu? Do kiedy trwa etap zgłoszeniowy?

Ruszyły właśnie castingi do siódmej edycji " Rolnik szuka żony ". Rolnicy i rolniczki, którzy chcą się odważyć i dać szansę miłości już teraz mogą wysyłać swoje zgłoszenia. Pierwszy etap jest bardzo prosty. Co trzeba zrobić?  Ania i Grzegorz Bardowscy, Małgosia i Paweł Borysewicz czy Ilona Kurzeja i Adrian Berkowicz to tylko kilka szczęśliwych par, które odnalazły miłość w programie. Teraz szansę na niezwykłe uczucie będą mieli kolejni uczestnicy. Na tym etapie to od kolejnych rolników zależy, czy odważą się wypełnić formularz zgłoszeniowy.  Zobacz także:  Adam Kraśko zdradza kulisy "Rolnik szuka żony"! Tego jeszcze nie wiedzieliście! Rolnik szuka żony 7 - ruszają castingi Prawdopodobnie już jesienią zobaczymy siódmą edycję "Rolnik szuka żony". Właśnie rozpoczęły się etapy castingowe dla rolnikow. Na profilu instagramowym produkcji znalazła się informacja o naborze kandydatów:  Każda historia, żeby móc mieć szczęśliwe zakończenie musi najpierw mieć swój początek. Bo bez tego ani rusz. U nas tym pierwszym krokiem jest zgłoszenie. Jesteś samotnym rolniczką lub rolnikiem? Myślisz o założeniu rodziny? Chcesz rozpocząć Wielką Przygodę! Zgłoś się do #rolniszukazony: https://rolnikszukazony.vod.tvp.pl/34674807/formularz-zgloszeniowy Czekamy na Was do końca lutego! Formularz zgłoszeniowy jest bardzo prosty wystarczy wypełnić podstawowe dane, takie jak imię, nazwisko,  stan cywilny, adres i dane kontaktowe.  Następnie trzeba dołączyć zdjęcie i napisać kilka słów o sobie (limit 400 znaków). Proces rekrutacji potrwa do końca lutego. Zobacz także:  Natalia z "Rolnik szuka żony" planuje ślub?! Adrian mocno to zasugerował... Ruszyły castingi do 7. edycji "Rolnik...

Nasze akcje
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner