Kto wygrał Twoja Twarz Brzmi Znajomo?
1/11
Kto wygrał Twoja Twarz Brzmi Znajomo?

Kolejny odcinek programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" za nami. Na scenie zobaczyliśmy 8 wspaniałych występów, ale zwycięzca mógł być tylko jeden! Zobaczcie w naszej galerii, kto tym razem wypadł najlepiej i zdobył 1. miejsce! Będziecie zaskoczeni ;)

Zobacz także:

Kto wcielił się w postać Ariany Grande w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"? Zobaczcie!

2/11
Joanna Jabłczyńska jako Michał Wiśniewski w Twoja Twarz Brzmi Znajomo
Polsat

Jako pierwszą na scenie zobaczyliśmy Joannę Jabłczyńską w roli Michała Wiśniewskiego, lidera zespołu Ich Troje. Zaśpiewała wielki przebój pt. „A wszystko to… (bo Ciebie kocham)”.  

Szaleństwo przeprowadzone z taką precyzją, że zwariować na Twoim punkcie to jest mało – ocenił Paweł Królikowski.

3/11
Paweł Jasionowski jako Macy Gray w Twoja Twarz Brzmi Znajomo
Polsat

Paweł Jasionowski tym razem miał ciężki orzech do zgryzienia – zarówno pod względem wokalnym jak i aktorskim. Zaprezentował się widzom jako Macy Gray w utworze „Sweet Baby”. Sprawił, że w studiu zapanował romantyczny nastrój, a publiczność i jurorzy nagrodzili Pawła owacją na stojąco. Kasia Skrzynecka, ze łzami w oczach, powiedziała: -

Oprócz tego, że rewelacyjnie, mega muzykalnie zaśpiewałeś, to stworzyłeś cudowną rolę – pełną kobiecości, ciepła, charakterystycznego zawstydzenia Macy Gray. Pięknie.

Natomiast Małgorzata Walewska podeszła do Pawła, przytuliła się do niego i powiedziała:

Subtelność, urok, w każdym ruchu byłeś nią. Tak pięknie prowadziłeś, pieściłeś ten wokal. Gratuluję! Szacunek się należy Pawłowi.

4/11
Krzysztof Kwiatkowski jako Jerzy Połomski w Twoja Twarz Brzmi Znajomo
Polsat

Następną piosenkę nuciła cała publiczność zgodnie ze słowami utworu „Bo z dziewczynami” Jerzego Połomskiego, ale w tym przypadku w wykonaniu Krzysztofa Kwiatkowskiego. –

Mogę tylko słać pod Pana adresem peany. Ja do serca biorę sobie tę wspaniałą chwilę, którą dzięki Panu przeżyłem – powiedział Bartek Kasprzykowski.

5/11
Sławomir jako Bob Dylan w Twoja Twarz Brzmi Znajomo
Polsat

Sławomir tym razem zaprezentował się w utworze „Like a Rolling Stone” i wcielił się w postać Boba Dylana, ikony muzyki i noblisty.

 Rzadko się zdarza, żeby przekazać ludziom i żeby poczuli ciałem, mądrość utworu. I przychodzi Sławomir i jemu się to udaje. Dziękuję ci – powiedział Paweł Królikowski.

6/11
Kasia Popowska jako Ariana Grande w Twoja Twarz Brzmi Znajomo
Polsat

Kasia Popowska wystąpiła jako Ariana Grande. Piosenką „Side To Side” Kasia zachwyciła wszystkich. 

Starając się profesjonalnie ocenić Twój występ, mogę tylko powiedzieć, że w kwestiach wokalu to, to co zrobiłaś to jest po prostu huragan. Powaliłaś mnie jak stare, wieloletnie drzewo – powiedział Bartek Kasprzykowski.

7/11
Jakub Świderski i Wojciech Łuszczykiewicz w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"
Polsat

Wojtek Łuszczykiewicz to charyzmatyczny wokalista zespołu Video, a obecnie, także juror w programie „Idol”. W jego postać wcielił się Kuba Świderski i piosenką „Ktoś nowy” porwał publiczność. A w studiu naprawdę pojawił się ktoś nowy, Wojtek Łuszczykiewicz we własnej osobie i powiedział:

 Może byśmy się jakoś dogadali, bo często jest tak, że różni organizatorzy dzwonią i proszą o koncerty w tym samym czasie i w dwóch różnych miejscowościach. Sądzę, że np. w piątek ty możesz zagrać w Radomiu, a ja w Łasku.

 Bardzo fajnie to wyszło. Momentami brzmiałeś identycznie, więc zadanie wykonane – dodał Barek Kasprzykowski.

8/11
Kuba Świderski jako Wojciech Łuszczykiewicz w Twoja Twarz Brzmi Znajomo
Polsat
9/11
Zofia Nowakowska jako Sade w Twoja Twarz Brzmi Znajomo
Polsat

Zosia Nowakowska pojawiła się na scenie w roli tajemniczej Sade o bardzo zmysłowym głosie. Utwór „Smooth Operator” był dla Zosi dużym wyzwaniem. Jednak poradziła sobie znakomicie i kompletnie zaczarowała jurorów.

Pięknie było. Był to koncert wspaniały, na którym siedzieliśmy zauroczeni – powiedziała Małgorzata Walewska.

Bartek Kasprzykowski dodał:

Magia tego co zobaczyłem była absolutna.

Nie umiem ukryć wzruszenia. Dziękuję Ci pięknie. – powiedział łamiącym się głosem Paweł Królikowski.

10/11
Monika Borzym jako Chaka Khan w Twoja Twarz Brzmi Znajomo
Polsat

Chaka Khan to władająca niesamowitym głosem zdobywczyni 8 nagród Grammy. Monika Borzym zaśpiewała jeden z jej największych przebojów, piosenkę „I’m Every Woman”. Cover tego utworu śpiewała kiedyś Whitney Houston. Monika przed występem była naprawdę przerażona, ale na scenie pokazała że ma czarną, rhythm’n’bluesową duszę.  

 Wrażenie jest takie, że po prostu przychodzi Ci to bardzo łatwo, z wielką radością i świetnie się tym bawisz. Bardzo mi się podobał Twój występ  – powiedziała Kasia Skrzynecka.

11/11
Wygrał Paweł Jasionowski
Polsat

Szósty odcinek Twoja Twarz Brzmi Znajomo wygrał Paweł Jasionowski i 10 000 złotych przekazał Fundacji Dzieciom „Zdążyć z pomocą” na rzecz Ani Kurpiewskiej. W następnym odcinku na scenie wystąpią: Janis Joplin, Liz Mitchel, Josh Groban, Stasiek Wielanek, Jon Bon Jovi, Loalwa Braz, James Hetfield i Mans Zelmerlow.