W rytmie serca
1/5
W rytmie serca

Powstanie trzeci sezon "W rytmie serca"? Serial zadebiutował na antenie Polsatu we wrześniu 2017 roku i w eksperowym tempie stał się prawdziwym hitem stacji. Produkcja, w której występują m.in. Barbara Kurdej-Szatan, Mateusz Damięcki, Małgorzata Foremniak, czy Piotr Polk przyciąga miliony widzów przed telewizory. Teraz fani mogą oglądać drugą serię "W rytmie serca", ale czy władze Polsatu planują już kolejny, trzeci sezon serialu? My już wiemy!

Zobaczcie, co o dalszych losach serialu "W rytmie serca" powiedziała Nina Terentiew! Komentarz znajdziecie na następnej stronie.

Zapraszamy do dyskusji o polskich serialach na grupę na Facebooku, którą znajdziecie pod TYM linkiem.

Zobacz także: Pierwszy sezon "W rytmie serca" był hitem. A jak drugi? Czy Wieniawa przyciągnęła widzów? WYNIKI!

2/5
Co w nowym "W rytmie serca"?

Mamy świetne informacje dla fanów serialu! Jak informuje portal Wirtualnemedia.pl powstanie trzecia seria "W rytmie serca". Nina Terentiew, dyrektor programowa Polsatu skomentowała sukces serialu. 

Będzie trzeci sezon „W rytmie serca”. Bardzo się cieszę z tego serialu - zarówno z jego jakości jak i wyników. Tadeusz Lampka to bardzo dobra marka. Pracuję z nim już od wielu lat - niemal 20 lat temu wspólnie wprowadzaliśmy na antenę Dwójki „Na dobre i na złe” i „M jak miłość”. Bardzo się cieszę, że po przerwie znów pracujemy razem, i że nasz nowy projekt również się udał. „W rytmie serca” to po prostu dobry serial, który publiczność potrafi docenić- Nina Terentiew przyznała w rozmowie z portalem Wirtualnemedia.pl. 

Kiedy widzowie będą mogli zobaczyć trzecią serię "W rytmie serca"? Odpowiedź na następnej stronie. 

Zobacz także: Jeden z bohaterów "W rytmie serca" wpadnie w alkoholizm! Posłuchajcie, co zdradziła nam Basia Kurdej-Szatan

3/5
W rytmie serca 2 co sie wydarzy w pierwszym docinku?
Mat. prasowe

Trzeci sezon "W rytmie serca" pojawi się w jesiennej ramówce Polsatu. 

4/5
 „W rytmie serca” - odcinek 4 - streszczenie, opis

Nina Terentiew w rozmowie z portalem Wirtualnemedia.pl przyznała, że obecnie trwają prace nad drugim sezonem.

Właśnie trwają prace nad scenariuszami nowych odcinków. Aktualnie jeszcze kończymy nagrania do drugiego sezonu produkcji- zdradziła Nina Terentiew. 

5/5
Popek zagrał w "W rytmie serca"

Będziecie oglądać trzeci sezon "W rytmie serca"? My z pewnością! 

Więcej na temat W rytmie serca