Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Newsy

Antoni Królikowski i Paweł Królikowski... rywalizują ze sobą! Który okazał się lepszy?

Antoni Królikowski i Paweł Królikowski... rywalizują ze sobą! Który okazał się lepszy?

Jak wam się podoba program „To był rok!”? My jesteśmy nim zachwyceni - zabawni prowadzący, ciekawa formuła i świetna scenografia! Mamy dla was zapowiedź tego co się wydarzy w trzecim odcinku programu „To był rok!” - Marzena Rogalska oraz kapitanowie Ania Mucha i Antek Królikowski zabiorą nas w sentymentalną podróż do roku 1985! Jest to czas, w którym Zbigniew Religa wykonuje pierwszy w kraju przeszczep serca, a na muzycznej scenie pojawia się młodziutka Whitney Houston. Panowie noszą jeans od stóp do głów, a Panie robią trwałą ondulację. Jest to także czas, kiedy na polskich listach przebojów konkurowały „Daj mi tę noc”, „Chałupy welcome to”, „Czerwony jak cegła”, „Hi fi” oraz „Au sza la la la”. 

 

Co wydarzy się w trzecim odcinku "To był rok"? 

to_byl_rok_odcinek_3
Mat. promocyjne

Składy drużyn uzupełnią Paweł Królikowski, który w 1985 roku jest na drugim roku studiów aktorskich. Przypomni on pierwsze sceny miłosne, wąsatego kolegę, który kupował w bufecie kanapki z „pyszną rybką” przez co żadna ze studentek nie chciała być z nim w parze na zajęciach oraz swój filmowy debiut. Na drugiej kanapie zasiądzie Jacek Lenartowicz, który opowie o swoich czasach w wojsku, radzieckich klubach i jego ulubionych blinach z kawiorem. Co ciekawe, Paweł i Antoni Królikowski będą rywalizować ze sobą! Pojawi się tajemnicza postać, której najlepszym przyjacielem był Puszek Okruszek, a Dawid Kwiatkowski odświeży przebój Kombi „Black and white”. 

 

Kto wygrał trzeci odcinek programu?

to_byl_rok_odcinek_3
Mat. promocyjne

Drużyny będą rywalizować ze sobą na wiedzę, będą także musiały wykazać się umiejętnością rozszyfrowania przeciwnika. Zdobywca statuetki roku 1985 to ktoś, kto oglądał „Niewolnicę Isaurę” oraz Gumisie, wie co to „głasnost”, był fanem „Dynastii” lub „Wielkiej gry”. Wszystkiemu przyglądać się będzie młoda widownia, która tamten rok pamiętać może głównie z opowieści rodziców. Co to jest „lorneta z meduzą”? O której nadmorskiej miejscowości śpiewał Zbigniew Wodecki w swoim hicie z roku 1995? Który kraj był celem ucieczki braci Zielińskich? Odpowiedź na te pytania poznacie 7 kwietnia o 21:00 w TVP1. 

 

Materiał powstał we współpracy z TVP
 

TVP "To był rok!"
Materiały prasowe
TV-Show
Tak wyglądał pierwszy odcinek nowego show TVP "To był rok!"! Ania i Marek czy Antek i Wanda? Kto poradził sobie lepiej? Głosujcie!
Tak wyglądał pierwszy odcinek nowego show TVP "To był rok!"! Ania i Marek czy Antek i Wanda? Kto poradził sobie lepiej? Głosujcie!

(_gdeaq = window._gdeaq || []).push(['nc', 'false']); (_gdeaq = window._gdeaq || []).push(['hit', 'edipresse', 'bV.rEI8QgKnwbPJBmpBCl.VmrrKpPYOSf5eP9uEk7BX.b7', 'xginpxftbd', 'kooamfmbicmuidkwhdnxxbwggrko']); "To był rok!", nowy program rozrywkowy TVP to prawdziwa podróż w czasie! Już po pierwszym odcinku jesteśmy pewni, że to będzie prawdziwy hit stacji!  Gośćmi premierowego odcinka byli  Marek Piekarczyk - lider legendarnego zespołu TSA, który przyjął zaproszenie Anny Muchy oraz  Wanda Kwietniewska - frontmanka grupy Wanda i Banda, która o zwycięstwo zawalczyła wraz z  Antonim Królikowskim . Nie zabrakło zaciętej rywalizacji, wybuchów popcornu i pytań do młodej widowni, która tamte czasy pamięta tylko z opowiadań.  Co działo się w pierwszy odcinku programu "To był rok!"? Wehikuł czasu zabrał prowadzącą – Marzenę Rogalską oraz kapitanów i zaproszonych gości w podróż do roku 1980 , kiedy cała Polska nuciła „Bananowy song”, „Najwięcej witaminy", „Jeszcze się tam żagiel bieli”, w Gdańsku rozwijała się "Solidarność", a nastolatkowie zaczytywali się w komiksach o Tytusie, Romku i A'Tomku. Drużyny zmierzyły się w trzech głównych rundach, w których odpowiadały na pytania związane zarówno z popkulturą, modą, obyczajami, życiem codziennym, jak i polityką. Całość uzupełniły materiały wideo z archiwum TVP oraz zadania muzyczne !  Dwójka kapitanów wraz z prowadzącą zaprezentowała miks muzycznych przebojów z roku 1980. Mogliśmy usłyszeć m.in. "Pszczółkę Maję" Zbigniewa Wodeckiego w wykonaniu Marzeny Rogalskiej,  „Wszystko czego dziś chcę” Izabeli Trojanowskiej w interpretacji Anny Muchy, a także "Boskie Buenos" zespołu Manaam. Utwór zaśpiewała Agnieszka Włodarczyk , gość specjalny odcinka. To jednak nie koniec niespodzianek! W kolejnym zadaniu uczestnicy...

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner