koronawirus
East News

Tragiczna wiadomość! Nie żyje 20-letni uczeń zakażony koronawirusem

koronawirus
East News

Tragiczne wieści z Bydgoszczy. Jak informuje tamtejszy Zespół Szkół nr 30, nie żyje jeden z uczniów szkoły. 20-latek zmarł w niedzielę.

Otrzymaliśmy smutną wiadomość, że odszedł od nas nasz Uczeń i Kolega.
Jego najbliższym składamy wyrazy głębokiego współczucia.
Społeczność Szkolna Zespołu Szkół nr 30

Portal wyborcza.pl, powołując się na nieoficjalne źródła pisze, że uczeń ostatni raz był na zajęciach 2 października. W środę, 7 października trafił do szpitala. Według portalu, lekarze mieli stwierdzić ostrą niewydolnością oddechową, a przeprowadzone testy potwierdziły obecność koronawirusa. Chłopak umarł w niedzielę rano. 

Zobacz także: Koronawirus. Będzie drugi lockdown? Opinie ekspertów nie pozostawiają złudzeń! 

Zajęcia w szkole odbywają się teraz zdalnie.

– Od wtorku mamy nadzór epidemiologiczny, do końca tygodnia zajęcia będą odbywały się zdalnie – informuje na wyborcza.pl Ilona Zygadło, dyrektorka szkoły.

To kolejna dramatyczna informacja związana z pandemią. W niedzielę poinformowano o śmierci dwojga nauczycieli - 31-letniego polonisty z Zawiercia i 44-letniej pedagog z Osieku.

Zobacz także: Przerażona Dorota Gardias o powikłaniach po koronawirusie: "Łapię zadyszki nawet przy najprostszych czynnościach!"

Ministerstwo Zdrowia poinformowało dziś o kolejnych 4394 przypadkach zakażenia koronawirusem. W ciągu ostatniej doby w związku z Covid-19 zmarło 35 osób.

koronawirus
East News

Więcej na temat koronawirus
Przeładuj

Rafał Brzozowski miał jedno marzenie związane z Krzysztofem Krawczykiem! Podjął nawet pierwsze próby

zobacz 00:48