W Sopocie trwa prawdziwe święto muzyki, a to za sprawą "Top of the Top Sopot Festivalu", który możemy oglądać na antenie TVN. Na sopockiej scenie pojawiło się mnóstwo znanych gwiazd, a wśród nich nie zabrakło Ewy Farnej, która kilka miesięcy temu po raz drugi została mamą. Zobaczcie relację z jej występu!

Reklama

"Top of the Top Sopot Festival 2022": Ewa Farna po raz pierwszy na sopockiej scenie po urodzeniu drugiego dziecka

Ewa Farna jest szczęśliwą mamą dwójki dzieci - w 2019 roku na świat przyszedł jej synek Artur, a w marcu br. gwiazda urodziła córeczkę Ellę. Oczywiście wokalistka zrobiła chwilową przerwę, aby móc w pełni poświęcić się macierzyństwu, jednak po pięciu miesiącach od urodzenia drugiego dziecka w końcu zobaczyliśmy ją na polskiej scenie! Artystka wystąpiła w Sopocie podczas "Top of the Top Sopot Festivalu" i wykonała swoje największe hity.

East News/Piotr Matusewicz/East News

Zobacz także: Top of the Top Sopot Festival 2022: Kayah zbojkotowana? Managerka zabrała głos

Tuż przed występem, piosenkarka szczerze przyznała:

- Mama ma wolne przez chwile. Jestem umalowana pierwszy raz od 5 miesięcy

Energii na scenie Ewie Farnej nie brakowało i artystka dała wspaniałe show! Gwiazda zdecydowała się na biało-czarną stylizację - oversizową białą koszulę w czarne łatki, krótkie czarne leginsy tzw. kolarki i białe buty.

Zobacz także
East News/Piotr Matusewicz/East News

Zobacz także: Agnieszka Hyży w seksownej mini wspiera męża na Top of the Top Sopot Festival 2022

Reklama

Oprócz Ewy Farnej podczas drugiego dnia festiwalu zobaczyliśmy m.in. Agnieszkę Chylińską. Fani szybko dostrzegli zmianę w wyglądzie gwiazdy - Agnieszka Chylińska zdecydowała się bowiem na nowe tatuaże na twarzy. Już niedługo dowiemy się również, kto zdobędzie bursztynowego słowika. Zapowiada się zatem wieczór pełen emocji! Tymczasem zobaczcie więcej zdjęć z występu Ewy Farnej!

WOJCIECH STROZYK/REPORTER
WOJCIECH STROZYK/REPORTER
WOJCIECH STROZYK/REPORTER
WOJCIECH STROZYK/REPORTER
WOJCIECH STROZYK/REPORTER
Reklama
Reklama
Reklama