"Top model"
East News

"Top model": Tuż przed półfinałem aż 3 osoby odpadły przez koronawirusa. W tym faworytka!

"Top model"
East News

Ostatni odcinek "Top model" dostarczył widzom wielu emocji! Już na początku dowiedzieliśmy się, że półfinałowy skład uczestników uległ zmianie. Niestety, pandemia koronawirusa pokrzyżowała plany produkcji i przekreśliła szanse na udział w Fashion Week'u aż trójce uczestników. Z tego też względu do programu powrócili... Karolina Kuczyńska i Mariusz Jakubowski. Zaskoczeń nie zabrakło również na samym końcu półfinałowego odcinka. Sprawdźcie szczegóły! 

Zobacz także: Małgorzata Rozenek adorowana przez uczestnika w "Top Model"! Radosław Majdan musiał interweniować!

"Top model": Co wydarzyło się w półfinale show? 

Pandemia koronawirusa mocno zmieniła bieg programu "Top model". Z powodu choroby, z programem musieli pożegnać się Patrycja SobolewskaDominic D’Angelica i Ernest Morawski. Jurorzy zdecydowali, że ponownie zaproszą do programu dwie osoby - Karoliną Kuczyńską i Mariusza Jakubowskiego. Razem z nimi do Aten polecieli: Weronika KaniewskaMaja Siwik i Mikołaj Śmieszek.

Oczywiście w tym odcinku bardzo ważna była walka o pokazy! Uczestnicy musieli odwiedzić cztery atelier, a ich wrogiem był uciekający czas. Półfinaliści zostali podzieleni na dwie grupy - Maja zdobywała castingi z Mikołajem, a Karolina i Weronika z Mariuszem. Panowie mieli możliwość zdobycia 2 pokazów, a dziewczyny 4. Jak im poszło?

Mariusz - 3 pokazy (uczestnik otrzymał dodatkowy pokaz od projektantów mody damskiej),

Karolina - 4 pokazy,

Mikołaj - 2 pokazy, 

Maja - 4 pokazy,

Weronika - 3 pokazy.

Półfinaliści musieli oczywiście wykonać również sesję zdjęciową. Tym razem zapozowali na jachcie. Jurorom najbardziej podobała się fotografia Mikołaja. Drugie miejsce zajęła Maja, a ostatnie miejsce na podium powędrowało do Mariusza. Zagrożone były Karolina i Weronika, jednak jurorzy zdecydowali, że w tym odcinku nikt nie odpadnie!

To jednak nie był koniec emocji! Jurorzy podjęli decyzję, aby dać szansę Ernestowi, Patrycji i Dominicowi, którzy z powodu choroby nie mogli pojechać na Fashion Week. Cała trójka będzie jeszcze miała możliwość walki o finał w specjalnych challengu. O tym jak on będzie wyglądał, dowiemy się w kolejnym odcinku. 

 

 

Więcej na temat Top Model
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Czy Ania i Grzegorz korzystają z pomocy niani?

zobacz 01:37