Stockinger i Powierza są parą?
ONS

Tomasz Stockinger i Anna Powierza są parą? Jeśli to prawda, to zdecydowanie będzie to aktualnie najbardziej ZASKAKUJĄCY romans w polskim show-biznesie. Nie tylko dlatego, że dzieli ich spora różnica wieku, bo aż 23 lata... Chodzi przede wszystkim o to, że "Czesia z Klanu" do tej pory nie lubiła Stockingera

Stockinger i Powierza mają romans?

Jak donosi "Na żywo" między aktorem i jego młodszą koleżanką miało zaiskrzyć w lipcu podczas wyjazdu do Juraty na 85. jubileusz tego nadmorskiego kurortu. Stockinger prowadził ten event, Powierza wystąpiła w roli modelki na pokazie mody Doroty Goldpoint. 

Następnego dnia zjedli wspólnie śniadanie, a dzień wolny od prób spędzili razem na plaży, co nie uszło uwadze paparazzo. Na wieczornym bankiecie serialowy doktor Lubicz odważnie adorował Anię, spoglądał głęboko w oczy, dotykał jej dłoni - czytamy w "Na żywo". 

Podobno od tamtego czasu para spędza ze sobą dużo czasu. Stockinger zapytany przez dziennikarza "Na żywo" o relację z Anną Powierzą, odpowiedział tajemniczo:

Anna to piękna i radosna kobieta. Zdobywa szturmem każdego mężczyznę i owija go sobie wokół palca.

Aktorka była dużo bardziej wylewna. Otwarcie opowiedziała, że Tomasz Stockinger wydawał jej się kiedyś przemądrzały i zarozumiały, ale teraz...

W Juracie mnie zaskoczył i zauroczył. Zachwycił intelektem, poczuciem humoru, dystansem do siebie. W jego towarzystwie czas tak szybko płynie, że nie mam nic przeciwko temu, by spotykać się z nim jak najczęściej - powiedziała "Na żywo". 

Czy rzeczywiście ta para pasuje do siebie? 

 

Zobacz: Zauroczenie czy prawdziwa miłość – jak je poznać

 

Anna Powierza samotnie wychowuje córeczkę Helenkę.

Anna Powierza
ONS

 

Czy Tomasz Stockinger znajdzie w końcu szczęście w miłości?

Tomasz Stockinger na Wielkim Teście o Wojsku Polskim
ONS