Doda pod studiem "Pytania na śniadanie"

Znany projektant przeprasza Dodę za niefortunną wypowiedź! Nie uwierzycie, co powiedział przed kamerą

Doda pod studiem "Pytania na śniadanie"

Znany projektant opublikował w sieci oficjalne oświadczenie, w którym przeprasza Dodę za bardzo niefortunny komentarz w programie telewizyjnym! O co chodzi? Wraz z końcem wakacji ruszyła jesienna ramówka TVN Style, w której pojawiła się nowość- program "Stylowy projekt". Nowe show prowadzą modelka Anna Jagodzińska i projektant Tomasz Ossoliński. Niestety, po emisji drugiego odcinka programu w sieci zawrzało. Wszystko przez niewybredny komentarz prowadzącego, który zakpił z Dody. Sprawdźcie, co powiedział Tomasz Ossoliński i jak na jego słowa zareagowała piosenkarka!

Tomasz Ossoliński przeprasza Dodę

Okazuje się, że w ostatnim odcinku programu "Stylowy projekt" jeden z walczących o zwycięstwo młodych projektantów stworzył stylizację, która zaintrygowała Tomasza Ossolińskiego. Prowadzący show zwrócił uwagę na napis "Doda", który został umieszczony w okolicach rozporka. 

O, może dobre miejsce- skomentował Tomasz Ossoliński, czym rozbawił Annę Jagodzińską. 

Komentarz Tomasza Ossolińskiego wywołał spore poruszenie w sieci. Internauci i fani Dody zaczęli krytykować projektanta za jego zachowanie w programie telewizyjnym. Oburzenia nie ukrywała również sama piosenkarka, która w rozmowie z "Super Expressem" skomentowała wypowiedź projektanta.

Poniżanie kobiet, deprecjonowanie ich i uprzedmiotawianie świadczy tylko o „mężczyźnie”, który to robi. Śmiech modelki współprowadzącej, niejako wtórujący w obrzydliwych żartach na temat innej kobiety, również pozostawia wiele do życzenia- "Super Express" cytuje Dodę.

Na profilu Tomasza Ossolińskiego na Instagramie pojawiło się oficjalne oświadczenie, w którym projektant przeprasza Dodę! Zobaczcie, co napisał! 

Przepraszam

Szanuję Kobiety i nie miałem intencji, by Dorotę Rabczewską-Stępień i jakąkolwiek z Pań urazić swoim niefortunnym komentarzem w programie "Stylowy projekt"- czytamy na Instagramie. 

Widzieliście program "Stylowy projekt"?

Zobacz także: Doda źle zaparkowała samochód i została boleśnie ukarana przez sąsiadów! Zobacz zdjęcia

Tomasz Ossoliński przeprasza Dodę.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Tomasz Ossoliński (@tomasz_ossolinski)

Doda ostro skomentowała wypowiedź projektanta.

Doda w kolczykach z perłami z Zary
Instagram

 

Więcej na temat Doda Tomasz Ossoliński
Przeładuj

Natalia Siwiec zapowiedziała, że ma ''asa'' na Dodę. Teraz spotkała się z Piotrem Krysiakiem!

zobacz 01:08