Grupa Virgin powstała w 2000 roku z inicjatywy Tomasza Luberta. Zespół od razu namieszała na polskiej scenie muzycznej. Wszystko za sprawą charyzmatycznej Dody, która z miejsca stała się gwiazdą z prawdziwego zdarzenia. Po nagraniu trzech płyt i przebojów jak "Dżaga" "Znak Pokoju", czy "Szansa" 1 stycznia 2007 roku Virgin oficjalnie zakończyło swoją działalność. Powodem takiej decyzji były konflikty interesów Luberta i Rabczewskiej.

Reklama

W tym roku muzycy pogodzili się. Doda była nawet świadkową na ślubie Tomka (zobacz). Już wtedy w mediach pojawiły się spekulacje, że artyści ponownie zejdą się i będą razem współpracować. Po kilku miesiącach milczenia na ten temat, Lubert w wywiadzie dla EskaTV potwierdził reaktywacje Virgin.

- Doda jest moją najlepszą przyjaciółką, serdecznie ją pozdrawiam. W 2014 roku reaktywujemy zespół Virgin - poinformował muzyk. Na razie musimy jeszcze dokończyć swoje zobowiązania, ale rok 2014 to będzie rok zespołu.

Reklama

Doda ostatnio zatrudniła nową menadżerkę i zapowiedziała, że przy jej pomocy zamierza przeprowadzić rewolucje w swojej karierze. Nagrywając nową solową płytę chce zaskoczyć fanów nowym brzmieniem. Czyżby Małgorzata Leitner również zadziałała w sprawie powrotu na scenę grupy Virgin?

Zobacz: Doda i Tomasz Lubert zagrali świąteczny koncert dla chorych dzieci

Reklama
Reklama
Reklama