Wow! Tomasz Karolak podczas uroczystej premiery spektaklu "Słownik Ptaszków Polskich" oświadczył się Violi Kołakowskiej! Aktor jest związany z byłą modelką już od 6 lat i wspólnie wychowują dwójkę dzieci - Leona i Lenę. Para założyła rodzinę, ale nie zdecydowała się na ślub, dlatego nikt już nie wierzył w to, że aktor postanowi w końcu poprosić swoją ukochaną o rękę. A jednak! Tomek zrobił to w wielkim stylu, bo podczas premiery spektaklu, na którym pojawili się m.in. Magda Cielecka, Agata Kulesza czy Maja Ostaszewska. Karolak wyszedł na scenę i powiedział:

Reklama

Pozwolę sobie na moment prywaty. Mianowicie chciałem podziękować wyjątkowej osobie, która przez całe 6 lat stała przy mnie, z którą wspólnie wychowujemy dzieci, która dawała mi dużo siły - Violce Kołakowskiej. Teraz powinienem się oświadczyć, ale oświadczyny na scenie to jest zbyt pretensjonalne, więc ja się jej oświadczę za kulisami.

Tomek Karolak wręczył Violi Kołakowskiej bukiet czerwonych róż i porwał ją za kulisy. Tam poprosił ją o rękę i wręczył jej piękny pierścionek zaręczynowy. Zobaczcie nagranie!

ZOBACZ: TYLKO U NAS: Viola Kołakowska komentuje zaręczyny z Karolakiem: "Bardzo miło i fajnie"

Zobacz także

Tomek Karolak oświadczył się Violi Kołakowskiej!

Eastnews

Pierścionek zaręczynowy Violi Kołakowskiej

Eastnews
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama