Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Tomasz Gimper Działowy na planie Tańca z Gwiazdami
East News
Newsy

Gimper z "Tańca z Gwiazdami" rozstał się z dziewczyną! Jego była partnerka ma za sobą rolę w "Pierwszej miłości"!

Gimper z "Tańca z Gwiazdami" rozstał się z dziewczyną! Jego była partnerka ma za sobą rolę w "Pierwszej miłości"!

Tomasz "Gimper" Działowy od kilku miesięcy występuje w "Tańcu z Gwiazdami". I choć jury nie jest zachwycone jego tańcem, to jak udało się nam ostatnio dowiedzieć, Gimper dostaje najwięcej głosów od widzów, którzy chcą go widzieć w kolejnych odcinkach tanecznego show Polsatu. 

Nikt nie będzie zdziwiony, jak Gimper wyeliminuje lepszych uczestników i dojdzie do finału, nawet może go wygrać. Jest bardzo lubiany, popularny w sieci, w parze idą esemesy. Ogromna ilość - mówiła nam ostatnio osoba związana z produkcją show. 

Tomasz "Gimper" Działowy to prawdziwy król internetu, ale jego najnowsi fani mogą nie wiedzieć, że zaledwie kilka miesięcy temu "Gimper" po trzech latach zakończył swój związek. Co więcej, była para nagrała specjalny film, w którym poinformowali o swoim rozstaniu. Zobaczcie, z kim spotykał się Tomasz Działowy!

Pamiętacie Anetę Piotrowską z "Tańca z gwiazdami"? Dziś to seksowna brunetka! A jak wyglądają pozostali tancerze?

Z kim spotykał się Tomasz Działowy?

Okazuje się, że Tomasz "Gimper" Działowy przez trzy lata tworzył związek z modelką i youtuberką, Eweliną Orzegowską. Co ciekawe, była partnerka "Gimpera" wystąpiła w serialu "Pierwsza miłość"! Ewelina zagrała wówczas małą rolę- wcieliła się w Kaję, nianię serialowej Dagi. Niestety, pod koniec ubiegłego roku Tomasz Działowy i Ewelina Orzegowska podjęli decyzję o rozstaniu, o czym  poinformowali w specjalnym filmie opublikowanym na YouTube:

Chcieliśmy wam wprost zakomunikować i nagrać taki film wspólnie, razem bo nie mamy z tym problemu. Tak moi drodzy, rozstaliśmy się jakiś czas temu- przyznał "Gimper". (...) Chcemy powiedzieć o tym tak bardzo wprost, szczególnie, że oboje działamy w mediach, działamy na tych samych platformach i chcemy żeby było zupełnie jasne też w jakiej relacji się rozstajemy i co z tego wynika. 

Tomasz "Gimper" Działowy i Ewelina Orzegowska apelowali przy okazji, żeby ich fani nie wysyłali im wiadomości z pytaniami o przyczyny ich rozstania ponieważ nie chcą o nich mówić publicznie. 

To co nagrywamy jest dla nas dziwne i trudne, ale zastanawialiśmy się nad tym. Prosimy o wyrozumiałość, ale też wam chciałam przekazać i tobie, najważniejsze jest to, żebyś pamiętał, że byłeś naprawdę bardzo ważną osobą w moim życiu i zawsze będziesz zajmował bardzo ważne miejsce w moim sercu- Agnieszka zwróciła się do "Gimpera". 

Zobaczcie cały film, w którym Tomasz "Gimper" Działowy i jego była partnerka informują fanów o swoim rozstaniu. Kibicujecie "Gimperowi" w "Tańcu z Gwiazdami"? Myślicie, że wygra show Polsatu?

Tomasz "Gimper" Działowy opowiedział o rozstaniu.

 

Tomasz "Gimper" Działowy od kilku miesięcy występuje w "Tańcu z Gwiazdami".

Tomasz
East News

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Nowa bohaterka w Policjantkach i policjantach
Seriale
Nowa bohaterka w "Policjantkach i policjantach"! Znacie ją z... "Tańca z Gwiazdami"!
Nowa bohaterka w "Policjantkach i policjantach"! Znacie ją z... "Tańca z Gwiazdami"!

Nowa postać w serialu "Policjantki i policjanci"! Jak udało nam się dowiedzieć, do obsady hitowego serialu TV 4 (emisja od poniedziałku do niedzieli o 19:00) dołączy... tancerka "Tańca z Gwiazdami"! Domyślacie się o kogo chodzi? Oczywiście o partnerkę Mariusza Węgłowskiego, serialowego Białacha, czyli Kasię Vu Manh! Kogo zagra? Zobaczcie nasz materiał filmowy! Zobacz także:  Ale występ! Zobaczcie, kto wcieli się w rolę Zdzisławy Sośnickiej w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" Kasia i Mariusz odpadli już z show, ale nadal będą razem pracować.

Jakub Kucner i Lenka o rekordzie, który pobili
TV-Show
Lenka Klimentowa i Jakub Kucner pobili rekord wszystkich edycji "Tańca z Gwiazdami". Jaki?
Lenka Klimentowa i Jakub Kucner pobili rekord wszystkich edycji "Tańca z Gwiazdami". Jaki?

Jakub Kucner i Lenka Klimentowa wciąż walczą o Kryształową Kulę w "Tańcu z Gwiazdami", jednak co program są nominowani do odpadnięcia! Ile razy byli już zagrożeni? Można śmiało powiedzieć, że Mister Polski i jego piękna partnerka pobili wszelkie rekordy! Zobaczcie naszą rozmowę z taneczną parą. Kibicujecie im w dalszej walce o zwycięstwo? Zobacz także: Jak kiedyś wyglądał Jakub Kucner? Nie był przystojny jak dziś!

Najlepsi uczestnicy Tańca z Gwiazdami w historii show
TV-Show
Oto najlepsi uczestnicy w historii "Tańca z Gwiazdami"! Królowa jest tylko jedna!
Oto najlepsi uczestnicy w historii "Tańca z Gwiazdami"! Królowa jest tylko jedna!

Iwona Pavlović zdradziła, że według niej najlepszą uczestniczką w historii "Tańca z Gwiazdami" jest Natasza Urbańska. Ale czy rzeczywiście? Przygotowaliśmy dla Was zestawienie najlepszych i uczestników show na podstawie punktów od jurorów! Czy rzeczywiście królowa jest tylko jedna? Zobaczcie poniżej! Zobacz także:   Justyna Żyła najsłabszą uczestniczką "Tańca z Gwiazdami"? Oni również zbierali niskie noty od jurorów!

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner