Świat według Kiepskich - quiz z serialu

To naprawdę już koniec "Świata według Kiepskich"?! Jest komentarz gwiazdy serialu! 

Świat według Kiepskich - quiz z serialu

Powstaną nowe odcinki "Świata według Kiepskich"?  Czy serial będzie jeszcze kontynuowany? Takie pytania z pewnością zadają sobie wszyscy fani produkcji z udziałem Andrzeja Grabowskiego. Teraz wątpliwości w tej sprawie rozwiała jedna z największych gwiazd hitu Polsatu, Marzena Kipiel-Sztuka, czyli serialowa żona głównego bohatera. Co zdradziła w rozmowie z mediami?

To naprawdę już koniec "Świata według Kiepskich"?

"Świat według Kiepskich" to zdecydowanie jeden z najpopularniejszych seriali w Polsce. Produkcja pojawia się na antenie Polsatu już od 21 lat. Polacy w tym czasie pokochali serialowego Ferdka, jego rodzinę i sąsiadów. Przez 21 lat w "Świecie według Kiepskich" wystąpiła plejada największych gwiazd takich jak: Daniel Olbrychski, Małgorzata Kożuchowska, Katarzyna Figura czy Krzysztof Krawczyk.

Niestety, teraz okazuje się, że wciąż nie wiadomo, czy serial Polsatu będzie kontynuowany! Marzena Kipiel-Sztuka  w rozmowie z "Faktem" przyznała, że to już najprawdopodobniej koniec "Świata według Kiepskich"!

Nie nagrywamy i nie znamy daty ewentualnych zdjęć, więc prawdopodobnie to koniec. Szkoda, bo to była fajna przygoda. Dzięki Halince zyskałam popularność, a ona była jak moja druga skóra- zdradziła serialowa żona Ferdynarda Kiepskiego. 

Czy to naprawdę już koniec uwielbianego przez widzów serialu? My mamy nadzieję, że za jakiś czas "Świat według Kiepskich" wróci na antenę! 

Zobacz także: Oni też grali w Świecie według Kiepskich: Kożuchowska, Dorociński i wiele innych! ZDJĘCIA

Marzena Kipiel-Sztuka przyznała, że nie wiadomo czy "Świat według Kiepskich" będzie kontynowany.

Świat według Kiepskich - jak dobrze znasz nowe odcinki?

Serial miał swoją premierę w 1999 roku.

Świat według Kiepskich: Naprawa Ferdka

 

Więcej na temat Świat Według Kiepskich
Przeładuj

Czy Asia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" żałuje udziału w programie?

zobacz 01:04