Naturalny makijaż
Pinterest

Ten podkład z Rossmanna dba o nawilżenie skóry i chroni ją przed zanieczyszczeniami. Teraz kosztuje 14 złotych

Naturalny makijaż
Pinterest

W chłodne pory roku skóra wymaga szczególnego traktowania dlatego w najbliższych miesiącach postaw na kosmetyki, które mocno ją odżywią oraz ochronią przed zanieczyszczeniami. Ta reguły dotyczy również produktów do makijażu - oczywiście nigdy nie zregenerują skóry tak dobrze jak specjalistyczne kremy, ale zadbają o jej poziom nawilżenia oraz zabezpieczą przed smogiem. Jednym z tego typu kosmetyków jest m.in. podkład i korektor 2 w 1 Selfie Time od Eveline Cosmetics.

Podkład Selfie Time Eveline Cosmetics
Mat. prasowe

EVELINE COSMETICS PODKŁAD
NATURA
25.29 zł

 

Podkład na jesień z Rossmanna

Fluid Selfie Time warto upolować zwłaszcza teraz, gdy kosztuje niecałe 14 zł na promocji w Rossmannie. Choć formuła produktu jest lekka daje całkiem niezłe krycie, które można budować - fluid może nie poradzić sobie z większymi wypryskami, ale ładnie wyrównuje koloryt cery i maskuje delikatne przebarwienia. Podczas aplikacji najlepiej współpracuje z gąbeczką i świetnie łączy się z innymi produktami do make up’u. Nadaje twarzy bardzo naturalny, świeży wygląd i jest trwały. Spokojnie daje radę przez cały dzień i wymaga przypudrowania dopiero po około ośmiu godzinach. Ogromnym plusem jest to, że nie wysusza i nie obciąża cery. Na wizażu został oceniony na 3,9 w pięciopunktowej skali.

„Podkład jest niesamowicie lekki oraz sprawia, że cera jest pięknie rozświetlona. Dobrze wyrównuje koloryt skóry oraz radzi sobie z przykryciem drobnych niedoskonałości. Po kilku godzinach może wymagać przypudrowania, ale i tak świetnie się utrzymuje.”

„Lubię naturalny look i podkład od Eveline mi go zapewnia. Jest lekki, trwały i doskonale wtapia się w skórę. Jego krycie jest  średnie, ale można je trochę budować.  Daje cudowne, świeże wykończenie i nawet po całym dniu, cera nie wygląda na zmęczoną. Zdecydowanie mój ulubieniec.”

„Podkład jest lekki, ale kryjący. Bardzo dobrze się rozprowadza i nie tworzy smug ani plam. Ładnie ujednolica koloryt i daje efekt zdrowej, nawilżonej skóry. Z czasem zaczyna się lekko wyświecać, ale i tak nawet po dziewięciu godzinach w pracy wygląda wciąż świeżo i dobrze. Doskonały na co dzień” - podsumowują wizażanki.

Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48