Lakiery do paznokci z efektem hybrydy
Pinterest

Ten lakier do paznokci utrzymuje się tak długo jak hybryda. Kosztuje tylko 19 złotych!

Lakiery do paznokci z efektem hybrydy
Pinterest

Nawet teraz podczas siedzenia w domu marzysz o pięknych paznokciach w najmodniejszych kolorach sezonu 2020? To idealny czas, aby o nie zadbać, ale również cieszyć się długo utrzymującym lakierem. Manicure możesz zrobić sama, używając lakieru o innowacyjnej technologii, który daje efekt lakieru hybrydowego!

Lakier do paznokci z efektem hybrydy

Kwarantanna związana z koronawirusem to doskonały czas, aby zadbać nie tylko o dłonie, ale i paznokcie oraz poćwiczyć samodzielny manicure. Jeśli marzysz o pięknych kolorowych paznokciach nawet w domu, warto sięgnąć po lakiery, które ich nie zniszczą i długo utrzymają się na paznokciach. Na rynku dostępnych jest mnóstwo lakierów i marek, które obiecują super trwałość. Jednak na jaki się zdecydować szczególnie, kiedy zależy nam na długotrwałym efekcie?

Lakier do paznokci z efektem Hybrydy Kinetics SolarGel
Instagram

Piękny kolor, połysk oraz efekt lakieru hybrydowego zapewni lakier solarny SolarGel marki Kinetics. Nadaje piękny kolor i połysk, a najważniejsze, że wykonasz go sama bo nie potrzebujesz specjalnej lampy - ten lakier utwardzany jest poprzez działanie naturalnego światła słonecznego. Możesz stosować go razem ze specjalnym topem solarnym, aby jeszcze bardziej zwiększyć trwałość i połysk twojego manicure. Nie wiesz na jaki kolor się zdecydować? Wiosna w pełni warto zaszaleć, paleta barw jest imponująca!

Lakier do paznokci z efektem Hybrydy Kinetics SolarGel
Mat. prasowe

 

Taki lakier będzie idealną opcją dla wszystkich z was, którym zależy na szybkim manicure z długim efektem, a najważniejsze jest to, że zmyjesz go przy pomocy samego zmywacza do paznokci! Lakier SolarGel Kinetics kosztuje 19,99 zł/ 15 ml, jest bardzo wydajny, dobrze się rozprowadza, ma efekt lakieru hybrydowego a do wyboru macie wiele opcji kolorystycznych.

Warto dodać, że te lakiery na Wizaż.pl zebrały  5/5 w pięciopunktowej skali!

Moje paznokcie są dość odporne na lakiery, ponieważ są miękkie i łamliwe, lakier się ich zwyczajnie nie trzyma. Ten lakier wyjątkowo długo utrzymuje się na mojej płytce, spokojnie przechodzę w nim tydzień, także jeśli ktoś ma mocne paznokcie będzie jeszcze bardziej zadowolony:)

Bardzo długo utrzymują się na paznokciu, a wykończone top coat tej firmy zapewniają jeszcze większą "przeżywalność" i połysk.

Bogata, intensywna gama kolorów. Najchętniej wykupiłabym wszystkie. Nie niszczą paznokcia jak hybrydy i przy takiej trwałości to duże odkrycie i duży plus dla firmy łotewskiej.

Lakiery Kinetics dostępne są również w naturalnych i bardzo modnych odcieniach nude, bieli i pastelowych różach oraz eleganckiej klasycznej czerwieni! Na jaki kolor się skusisz tej wiosny?

Lakier do paznokci z efektem Hybrydy Kinetics SolarGel
Mat. prasowe

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez nail art 💅 long natural nails (@malinaila)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Madara Lieciniece (@callmemaddieofficial)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Tatiana (@dragonfly_in_the_wind)

 

Więcej na temat lakiery do paznokci
Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48