Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Sprzedaż płyty Taylor Swift
ONS
Newsy

Taylor Swift miała pobić słynny rekord Britney sprzed 10 lat. Są już oficjalne wyniki

Udało jej się pokonać Księżniczkę Popu?

Taylor Swift przez wiele lat była księżniczką amerykańskiego country, ale rosnąca popularność obudziła w niej głód podbicia też świata muzyki pop. Na rynku ukazał się właśnie jej album "1989", który jest pierwszą płytą wokalistki tak mocno skupioną na komercyjnych brzmieniach. Jednocześnie młoda gwiazda zdecydowała się na dość nietypowy w dzisiejszych czasach krok. Przypomnijmy: Tego nie zrobiła nawet Beyonce. Taylor Swift wytoczyła wojnę dużemu serwisowi

Krytycy spekulowali, że wycofanie wszystkich płyt z popularnego serwisu streamingowego były spowodowane faktem, iż Taylor oraz jej sztab chcieli zwiększyć w ten sposób sprzedaż jej nowego albumu. Nie bez powodu - od jego premiery mówiło się bowiem, że "1989" jest na dobrej drodze, aby pobić rekord Britney Spears, która w 2001 roku zanotowała aż 1,319 mln kopii w pierwszym tygodniu sprzedaży w USA.

Niestety, misja Taylor nie powiodła się - jak donosi Billboard, płyta Swift sprzedała się w nakładzie 1,287 mln sztuk. Nie przeszkodzi to oczywiście wokalistce w zajęciu pierwszego miejsca w najnowszym notowaniu listy przebojów. To również najwyższy wynik w tym roku jeśli chodzi o pierwszy tydzień sprzedaży.

Słuchaliście nowego albumu Taylor?

Zobacz: Wychudzona Taylor Swift zachwyciła w kreacji z sieciówki. Odsłoniła długie nogi

Dziewczęca Taylor Swift w Nowym Jorku:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Taylor Swift wycofała swoje piosenki ze Spotify
ONS
Newsy
Tego nie zrobiła nawet Beyonce. Taylor Swift wytoczyła wojnę dużemu serwisowi
Jak tłumaczy swoją decyzję?

Taylor Swift  to jedna z najbardziej znanych gwiazd muzyki country i pop w Europie i USA. Młoda artystka zrobiła zawrotną karierę, a kilka dni temu wydała nową płytę. Jednak obecnie wokalistka jest na językach z zupełnie innego powodu.  Zobacz:  Taylor Swift potrafi być piekielnie seksowna. Jej długie nogi robią wrażenie Najnowsza płyta artystki "1989", która nawiązuje do roku jej urodzin, to obecnie najlepiej sprzedający się krążek za oceanem. Już teraz szacuje się, że do końca tygodnia jego sprzedaż w realu i online przekroczy 1,3 milion egzemplarzy, co pozwoli jej wpisać się na listę pięciu najlepiej sprzedających się albumów debiutantów w historii (pokonując tym samym legendarny "Oops... I did it again" Britney Spears). To ogromny sukces, a Swift postanowiła mu jeszcze pomóc.  Z tego też powodu wycofała z najpopularniejszego muzycznego serwisu Spotify katalog ze wszystkimi swoimi piosenkami. Oczywiście wszystko ma podłoże finansowe, czego Taylor Swift nie ukrywa: Muzyka jest sztuką, a sztuka jest ważna i unikalna.  Unikalne i ważne rzeczy są cenne, a to, co cenne powinno być opłacone. Podobno Spotify zbyt małą część zysków przekazuje artystom i piosenkarka więcej zarobi na bezpośredniej sprzedaży płyt. Serwis muzyczny nie pozostawił tego bez komentarza i skomentował całe zamieszanie: Kochamy Taylor Swift, a ponad 40 mln naszych użytkowników kocha ją jeszcze bardziej.  Blisko 16 mln z nich słuchało w ostatnich 30 dniach jej piosenek, a Taylor Swift jest dołączona do ponad 19 milionów playlist.  Mamy nadzieję, że zmieni zdanie.   Z tych samych powodów co Swift na umieszczanie utworów nie chciał zgodzić się zespół Radiohead, a lider jego do tej pory jest w konflikcie z serwisem. Co ciekawe, na taki krok nie zdecydowały się nawet takie gwiazdy jak Madonna, Beyonce czy chociażby Miley Cyrus. Zobacz: ...

Bill Gates zarabia 6 milionów dziennie, a Taylor Swift?
ONS
Newsy
Ma 24 lata i zarabia 4 mln zł dziennie! „Trochę” mniej niż Bill Gates, ale więcej niż Lewandowski. Kto to taki?
Ma 24 lata i zarabia 4 mln zł dziennie! „Trochę” mniej niż Bill Gates, ale więcej niż Lewandowski. Kto to taki?

Taylor Swift , choć ma dopiero 24 lata, zarabia średnio... milion dolarów dziennie, czyli około 4 mln złotych! Jak wyliczył "Sunday Express", dzięki ostatniemu albumowi "1989" wokalistka zarobiła około 317 mln dolarów!   Oczywiście na tę kwotę składają się wynagrodzenia za koncerty, na których Taylor zgarnia największe sumy. Nie można zapominać o tantiemach, czy kontraktach reklamowych. Taylor jest najbogatszą artystką przed trzydziestką. Dla porównania - jeden z najzamożniejszych ludzi na świecie, Bill Gates, zarabia ponoć... aż milion dolarów na godzinę! Inne źródła podają, że tylko 6 mln na dzień. A Robert Lewandowski? Piłkarz może liczyć na około 157 tys. złotych dziennie.   Nic więc dziwnego, że Taylor stać nie tylko na piękną posiadłość , ale i na pomoc potrzebującym .    Taylor Swift jest najlepiej zarabiającą artystką na świecie Taylor Swift zarabia około 4 mln złotych dziennie!      

Taylor Swift w notowaniach Billboard Hot 100
ONS
Newsy
Taylor Swift przejdzie do historii. Gwiazda może pochwalić się imponującym sukcesem
To pierwszy raz od długiego czasu

Taylor Swift to jedna z najpopularniejszych artystek młodego pokolenia. Jej hity znane są na całym świecie, a ona wciąż zaskakuje swoich fanów. Niewątpliwie artystka zna swoją wartość i ceni swój dorobek artystyczny, o czym świadczy ostatnia głośnia afera z jej udziałem. Gwiazda postanowiła wycofać wszystkie swoje albumu z popularnego, muzycznego serwisu Spotify. Zobacz: Tego nie zrobiła nawet Beyonce. Taylor Swift wytoczyła wojnę dużemu serwisowi Amerykanka ma na swoim koncie dużo sukcesów i nagród, a teraz może dopisać kolejne duże osiagnięcie. Otóż młoda gwiazda zdobyła właśnie szczyt Billboard Hot 100 z piosenką "Blank Space". Do tej pory na pierwszym miejscu znajdowała się inna jej piosenka "Shake It Off" i tym samym zdetronizowała samą siebie. Co ciekawe, jest to pierwszy taki przypadek od 56 lat w historii notowań Billboard.  Obie piosenki pochodzą z najnowszej płyty "1989", która ukazała się pod koniec października i już w pierwszych dniach osiągnęła rekordową sprzedaż.  Słuchacie Taylor Swift? Zobacz: Taylor miała pobić słynny rekord Britney sprzed 10 lat. Są oficjalne wyniki     Wychudzona Taylor Swift:

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner