Małgorzata Socha o ojcu

Smutny Dzień Ojca Małgorzaty Sochy: "Tata dobrze się czuje, tylko..."

Małgorzata Socha o ojcu

Dziś 23 czerwca, Dzień Ojca. Jak obchodzi go Małgorzata Socha? Aktorka w miesięczniku Pani udzieliła wywiadu, w którym opisała swoje relacje z rodzicami. Socha była późnym dzieckiem, jej tata miał 50 lat kiedy się urodziła, dlatego ciężko było jej złapać z nim kontakt. Tata aktorki był wojskowym i porządek oraz dyscyplina były dla niego najważniejsze, bywał dla małej Małgosi surowy. Potem, kiedy złapali lepszy kontakt okazało się, że tata choruje na Alzheimera...

Niestety, nie ma na to lekarstwa, ale robimy wszystko, żeby był szczęśliwy. Alzheimer to straszna choroba, moim zdaniem najgorsza na świecie, bo zabiera to, co człowiek ma najpiękniejszego, czyli umysł i wspomnienia. Tata dobrze się czuje tylko głowa gdzieś uciekła, zostały oczy - wielkie, bezbronne jak u dziecka. Zabrzmi może banalnie, ale ja naprawdę uważam, że jedyne na co warto w życiu postawić to rodzina. Szybko wiedziałam, że chcę mieć własną. Kiedy przyszła pora na dziecko, zrobiłam wszystko, żeby zostać mamą - powiedziała w wywiadzie dla Pani Małgosia Socha.

Małgosia Socha podkreśla, że opiekuje się tatą razem z mamą i starszym o 9 lat bratem.

Zobacz także: Socha, Kurdej-Szatan, Steczkowska i inne gwiazdy na pokazie Bizuu. Kto jeszcze? ZDJĘCIA

 

Małgorzata Socha sama jest mamą trzyletniej Zosi i tworzy udany związek z Krzysztofem Wiśniewskiem, inżynierem z zawodu. Aktorka jednak mało pokazuje się publicznie z rodziną.

Małgosia Socha w komplecie w paski

 

Małgorzata Socha gra w serialu Przyjaciółki.

Małgorzata Socha po kolacji w Signature

Więcej na temat Małgorzata Socha
Przeładuj

Marietta z "Hotel Paradise" wbija szpilę uczestnikom pierwszej edycji show! "W "Love Island" wszyscy są ładni"

zobacz 01:22