Uczestnicy jedenastej edycji "Tańca z Gwiazdami" skomentowali decyzję władz Polsatu o zawieszeniu show! Jak zareagowali, gdy dowiedzieli się, że program wróci na antenę dopiero jesienią? Drugi odcinek "Tańca z Gwiazdami" przyniósł nam ogromne emocje nie tylko ze względu na występy gwiazd. Show po raz pierwszy odbyło się bez udziału publiczności- decyzję podjęto ze względu na niepokojące informacje dotyczace koronawirusa w Polsce. Niestety, dziś również okazało się, że show nie będzie kontynuowane!

Reklama

Gwiazdy komentują decyzję Polsatu

W kulisach "Tańca z Gwiazdami" Krzysztof Ibisz przyznał, że decyzja o zakończeniu programu została podjęta w trakcie jego trwania. Władze Polsatu opublikowały również oświadczenie na Instagramie, w którym tłumaczą, dlaczego zawiesili show.

Drodzy Widzowie! W związku z obecną sytuacją i w trosce o zdrowie uczestników i całej ekipy programu, Telewizja Polsat podjęła decyzję o przełożeniu programu @tanieczgwiazdami na wrzesień. Dzisiaj nie odpadła żadna z par. Mamy nadzieję, że wszyscy w komplecie spotkamy się jesienią!- czytamy na Instagramie.

Jak na decyzję władz Polsatu zareagowali uczestnicy show? Wszyscy zgodnie przyznają, że jest im przykro, ale zdrowie jest najważniejsze.

Przyszedłem do tego programu, żeby pokazać, że można. I jak widać można. Zrobiłem co mogłem. Nie mam wpływu na sytuację, która teraz jest. Wszystko zależy od tego jak zareagujemy. Jest tylko smutek i żal - w kulisach programu mówił Sylwester Wilk.

Przez to, że to jest program na żywo, taka informacja nas bardzo paraliżuje. Sam nie wiem jak się w tym momencie w tym odnaleźć - Jacek Jeschke.

Chcę tylko powiedzieć do wszystkich widzów ktrórzy oglądają, żebyśmy zachowali spokój i pokorę. Ja wracam do swojej rodziny i będę siedział w domu. I do tego zachęcam wszystkich. Nikt z nas nie wiedział, że to może nastąpić i dotknąć wszystkich - Rafał Maserak.

Słuchajcie, teraz macie dwa tygodnie wolnego. Ale to nie są ferie, to nie są wakacje. Nie chodźcie nigdzie. Wy może nie odczujecie tych skutków, ale nie bądźcie samolubni - Sylwia Lipka apelowała do młodych ludzi.

Zakończenie programu skomentowała również Julia Wieniawa, która była faworytką 11. edycji "TzG".

To łzy szczęścia bo nie spodziewałam się dziesiątek, a zaraz potem inne łzy… Choć cały dzień apelowałam o to, by był przesunięty ten program. To jest słuszna decyzja. Błagam Was, zostajemy w domu - apeluje Julia Wieniawa. - Podświadomie czułam, że ten odcinek to jakby finałowy, bo to co się dzieje w kraju jest niespodziewane i nowe.

Zobaczcie fragment programu, w którym Krzysztof Ibisz przekazuje smutną informację. Uczestnicy show nie ukrywali wzruszenia.

Zobacz także: Marcin Bosak w masce w "Tańcu z Gwiazdami"! Przez koronawirusa w programie nie pojawiła się publiczność

11. edycja show została zawieszona.

East News
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama