Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Taniec z gwiazdami
EastNews
TYLKO U NAS!

"Taniec z gwiazdami" nie odbędzie się przez koronawirusa?! Władze stacji podjęły radykalną decyzję!

"Taniec z gwiazdami" nie odbędzie się ze względu na ryzyko zarażeniem koronawirusem? Mamy komentarz

"Taniec z gwiazdami" nie odbędzie się ze względu na koronawirusa?! Z powodu bardzo szybkiego rozprzestrzeniania się wirusa, rząd podjął już decyzję o zamknięciu placówek oświatowych oraz kulturalnych, jak kina, teatry i muzea. Co w takim razie z programami na żywo, w których uczestniczy publiczność? Mamy komentarz w tej sprawie!

Zobacz także: Odmieniona Justyna Żyła wróciła do "Tańca z Gwiazdami"!

Iwona Pavlović o przekleństwie Michała Malitowskiego na wizji: "Mam nadzieję, że będzie mu to wybaczone"

"Taniec z gwiazdami" zostanie odwołany?

Od kilku dni dramatycznie pogarsza się sytuacja w naszym kraju, w związku z zagrożeniem zachorowania na koronawirusa. Potwierdzono już 25 przypadków zarażonych osób! Premier Mateusz Morawiecki na konferencji zwołanej w środę 11. marca poinformował, że przez najbliższe dwa tygodnie nie będą pracować placówki oświatowe w całej Polsce. Ponadto zamknięte zostaną kina, teatry, opery i muzea.

Zobacz także: Koronawirus w Polsce! Już 25 osób zarażonych groźnym wirusem! Czy szkoły zostaną zamknięte?

My dowiedzieliśmy się także, czy program "Taniec z gwiazdami", który jest transmitowany na żywo z udziałem publiczności, zostanie ze względów bezpieczeństwa odwołany. Jak się okazało emisja show pozostaje bez zmian, jednak w najbliższych odcinkach nie będzie można zasiąść na widowni. 

Zgodnie z rozporządzeniem Zarządu Telewizji Polsat, odwołujemy uczestnictwo publiczności w najbliższych odcinkach Tańca z Gwiazdami. O wznowieniu zapisów na miejsca, na widowni poinformujemy niezwłocznie - poinformowała nas osoba z produkcji.

Na razie jednak nie wiadomo, jak będzie w przypadku innych programów rozrywkowych emitowanych na żywo, z udziałem publiczności. Będziemy o tym informować na bieżąco. Należy jednak mieć na uwadze, że z powodu rozprzestrzeniania się koronawirusa, sytuacja może się zmienić w każdej chwili.

East News

Uważacie, że "Taniec z gwiazdami" powinien zostać wyemitowany bez udziału publiczności? 

East News

 

Co dalej z programami Polsatu?
TV-Show
Koronawirus w Polsce. Co dalej z "Tańcem z Gwiazdami" i innymi programami Polsatu?! Zapadła ważna decyzja! 
Czy Polsat odwoła Taniec z Gwiazdami? Co dalej z programami na żywo w Polsacie?

Koronawirus w Polsce - obecnie jest już 27 zarażonych w naszym kraju. Sytuacja jest jednak bardzo dynamiczna i rozwojowa. Władze zamknęły placówki oświatowe oraz kulturalne. Odwołano wszelkie imprezy masowe. Co z programami na żywo, jak np. "Taniec z Gwiazdami", który jest realizowany z udziałem publiczności? Polsat wydał oficjalne stanowisko w tej sprawie. Programy rozrywkowe bez udziału publiczności Tak jak pisaliśmy wcześniej, "Taniec z Gwiazdami" odbędzie się, ale zostanie zrealizowany bez udziału publiczności. Podobnie jak nagrywana wcześniej "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" (kolejne odcinki są wciąż w trakcie produkcji). Sytuacja  Biuro prasowe telewizji Polsat uprzejmie informuje, że od dnia 11 marca do odwołania, wszystkie programy nagrywane są bez udziału publiczności. Część programów została nagrana wcześniej, w związku z tym zostaną one wyemitowane z udziałem publiczności - podkreślamy raz jeszcze - są to programy nagrane wcześniej, przed 11 marca. Wszystkich widzów zapraszamy oczywiście do oglądania naszych programów przed telewizorami - poinformował Tomasz Matwiejczuk, dyrektor ds. Komunikacji Korporacyjnej, Rzecznik prasowy. Julia Wieniawa, uczestniczka "Tańca z Gwiazdami" poinformowała fanów, że wciąż trenuje. Cieszy się z decyzji producentów: Cieszę się, trzeba w ten sposób działać - komentuje decyzję stacji Julia Taniec z Gwiazdami odbędzie się - kolejny odcinek już w piątek. Najlepiej w pierwszym poradziła sobie Julia Wieniawa.  

Julia Wieniawa smutna i zła
EastNews
Newsy
Julia Wieniawa apeluje do fanów w sprawie koronawirusa! "Przeraża mnie myśl, że wielu ludzi bagatelizuje ten problem"
Julia Wieniawa zaapelowała do fanów, aby nie bagatelizowali problemu związanego z pandemią koronawirusa.

Koronawirus w Polsce z dnia na dzień rozprzestrzenia się coraz szybciej. Na ten moment odnotowano już 47 przypadków osób zarażonych wirusem SARS-CoV-2. Wiele gwiazd apeluje do swoich fanów i wszystkich Polaków, aby przestrzegali zasad, które zostały wytyczone w celu zapobiegnięcia rozprzestrzeniania się epidemii. Wśród tych gwiazd znalazła się także Julia Wieniawa , która zaapelowała do fanów w tej jakże istotnej sprawie.  Zobacz także:  Koronawirus w Polsce. Czy rząd zawiesi spłaty kredytów? Nalega sam prezydent Julia Wieniawa apeluje do fanów w sprawie koronawirusa Od kilku dni w całej Polsce drastycznie przybywa osób zarażonych koronawirusem. Na ten moment odnotowano 47 przypadków chorych na SARS-CoV-2. Polski rząd podjął decyzję o zamknięciu placówek oświatowych i kulturalnych. Premier Mateusz Morawiecki podczas konferencji w środę 11. marca prosił, aby w miarę możliwości unikać dużych skupisk ludzkich i najlepiej w tej sytuacji pozostać w domu. Niestety, niektórzy chcą potraktować ten czas jak okres ferii, a nie kwarantanny. Julia Wieniawa postanowiła na te informacje zareagować.  Właśnie zostałam zaproszona na piątkową imprezę, gdzie będzie, cytuję, darmowy alkohol, darmowe jedzenie, coś tam, coś tam, impreza do rana. Nie po to zostały zamknięte wszystkie teatry, kina, muzea, żebyśmy my teraz świetnie się bawili, nie chodzili do szkoły i imprezowali w klubach, gdzie w sposób najprostszy możemy zarazić się wirusem.  Przepraszam was, że spamuję tym problemem na Instastory, ale przeraża mnie myśl, że tak wielu jeszcze moich znajomych czy ludzi wokół tak bardzo bagatelizuje ten problem i śmieje się z innych, którzy o tym problemie mówią - poinformowała Julia Wieniawa na swoim InstaStory....

Barbara Kurdej-Szatan w bluzie z kapturem
ONS
Newsy
Koronawirus w Polsce. Basia Kurdej-Szatan jest załamana: "Niedługo artyści nie będą mieli za co żyć"
Barbara Kurdej-Szatan opowiedziała o swoich obawach związanych z praca aktorów w obliczu koronawirusa. Aktorka jest załamana

Rosnąca liczba przypadków koronawirusa w Polsce spowodowała, że władze podjęły decyzję o natychmiastowym zamknięciu szkół,  a od jutra (12 marca) zostaną zamknięte również kina, muzea i teatry. Ta decyzja odbije się na życiu zawodowym aktorów teatralnych, którzy na czas wzmożonych środków bezpieczeństwa zostaną bez pracy. Barbara Kurdej-Szatan wyraziła swoje obawy na Instagramie.  Zobacz także:  Koronawirus w Polsce. Organizatorzy masowo odwołują koncerty! Ile stracą gwiazdy? Barbara Kurdej-Szatan o skutkach koronawirusa  Zagrożenie epidemią koronawirusa w Polsce odbija się na życiu zawodowym artystów. Organizatorzy zaczęli odwoływać koncerty, a dziś podjęto decyzję o zamknięciu kin, muzeów i teatrów, co wiąże się z chwilową bezczynnością zawodową dla aktorów teatralnych. Zmartwiona sytuacją Barbara Kurdej-Szatan, podzieliła się swoimi przemyśleniami na Instagramie: My dziś jeszcze pracujemy na planie... ale spektakle wszystkie odwołane. Nasza najbliższa trasa z "Pikantnymi" odwołana. Artyści, którzy pracują tylko w teatrze nie grają spektakli, nie będą mieli za co żyć... Co za czas... Mam nadzieję, że szybko się skończy ten koszmar... - napisała na Instastory. Przypominamy, że pierwszy przypadek koronawirusa w Polsce został oficjalnie potwierdzony 4 marca. Dziś (11 marca) jest już 25 przypadków zachorowań. Minister zdrowia na wczorajszej konferencji poinformował, że z analiz wynika, że wirus jest w fazie ofensywnej i trzeba się liczyć z możliwością przyrostu liczy zachorowań. Zobacz także:  Koronawirus w Polsce 11 marca. Zamknięte szkoły, kina, teatry i muzea! Rośnie liczba zarażonych! Najnowsze informacje Barbara Kurdej-Szatan jest przerażona sytuacją związaną z koronawirusem w Polsce....

Nasze akcje
wyniki konkursu duplo 2021
Fleszstyle

KONKURS! Wygraj zaproszenie na największą imprezę modową w Polsce i inne supernagrody!

Partner
hada-labo-3d-lifting-mask
Fleszstyle

Sposób Japonek na zatrzymanie upływu czasu tkwi w prostocie kosmetyków

Partner
kosmetyki-neutrogena-bright-boost
Fleszstyle

TEST REDAKCJI: Sprawdziłyśmy kosmetyki Neutrogena® Hydro Boost® i Bright Boost!

Partner