Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
East News
Newsy

"Taniec z gwiazdami" 2020: Kto pożegnał się z programem? Emocji nie brakowało!

To była zaskakująca decyzja!

"Taniec z gwiazdami" to nadal jeden z najchętniej oglądanych programów rozrywkowych. W pierwszym odcinku, po przerwie związanej z kwarantanną, z programem musieli pożegnać się Tomasz Oświeciński i Wiktoria Omyła. W 4. odcinku "Tańca z gwiazdami" emocji nie brakowało! Tym razem gwiazdy odsłoniły swoje największe tajemnice! Anna Karwan opowiedziała o swojej dramatycznej przeszłości, Sylwia Lipka poruszyła temat lat szkolnych, których nie wspomina dobrze,  a Julia Wieniawa po raz pierwszy odsłoniła się tak bardzo!  Co jeszcze wydarzyło się w 4. odcinku "Dancing with the stars"?

Pamiętacie Anetę Piotrowską z "Tańca z gwiazdami"? Dziś to seksowna brunetka! A jak wyglądają pozostali tancerze?

Kto zachwycił jurorów w 4. odcinku "Taniec z gwiazdami"?

Gwiazdy w 4. odcinku "Taniec z gwiazdami" opowiadały o swoim domu rodzinnym. Nicole Bogdanowicz zabrała Kamila Kuroczko do swojego rodzinnego domu, gdzie jej mama opowiedziała o ogromnej determinacji, jaką miała jej córka, aby zostać aktorką. Julia Wieniawa wyznała, że wychowała się w dwóch domach. Aktorka zdradziła, że jej planem B, gdyby nie została aktorką, był zawód instruktorki jazdy konnej. Gwiazda serialu "Zawsze warto" dodała, że po raz pierwszy aż tak się otworzyła publicznie i powiedziała:

Dzieci z rozbitych małżeństw nie mają lekko. Jak byłam mała nie  było łatwo jeździć od mamy do taty. Mimo dwóch domów, rozbitej rodziny jestem ogromną szczęściarą.

Z kolei Mikołaj Jędruszczak zabrał Sylwię Madeńską do swojego rodzinnego domu, gdzie pokazał jej też korty tenisowe, na których stawiał swoje pierwsze kroki z rakietą. Mężczyzna przyznał też, że trzy lata temu odeszła jego mama, co początkowo było dla niego wyjątkowo trudne. Walca, którego zatańczył Mikołaj Jędruszczak zadedykował właśnie swojej mamie. 

A jak jurorzy ocenili uczestników w 4. odcinku "Tańca z gwiazdami"? 

JUlia Wieniawa Taniec z Gwiazdami
East News

Tak prezentowała się punktacja w 4. odcinku "Taniec z gwiazdami"!

Najwięcej punktów w tym odcinku otrzymali Sylwester Wilk i Hanna Żudziewicz, a najniższe noty trafiły do Bogdana Kalusa i Lenki Klimentowej. A to pełna punktacja:

Nicole Bogdanowicz i Kamil Kuroczko - 20 punktów.

Sylwester Wilk i Hanna Żudziewicz - 30 punktów.

Milena Rostkowska - Galant i Jacek Jeshke - 19 punktów.

Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino - 25 punktów.

Bogdan Kalus i Lenka Klimentowa - 17 punktów. 

Sylwia Lipka i Rafał Maserak - 20 punktów.

Edyta Zając i Michał Bartkiewicz - 25 punktów.

Anna Karwan i Jan Kliment - 27 punktów. 

Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska - 22 punktów.

Na koniec programu tuż przed przeczytaniem decyzji widzów Sylwester Wilk poprosił o mikrofon i powiedział, że ze względów zdrowotnych musi opuścić program. 

Decyzja jest taka, że ja nie założę protezy przez najbliższe 4 tygodnie. Z tego miejsca chce odejść z wielkim żalem. Niestety muszę opuścić program z powodów zdrowotnych. Chce podziękować telewizji Polsat za możliwość wystąpienia w programie, wszystkim uczestników, jury, mojej dziewczynie Julce, rodzicom. - powiedział Sylwester Wilk

Tym samym z programu odeszli Sylwester Wilk i Hanna Żudziewicz. 

Zobacz także: Stracił nogę, ale się nie poddaje! Sylwester Wilk nadal będzie walczył o zwycięstwo w "Tańcu z Gwiazdami"

Najbardziej wzruszającym występem w 4. odcinku "Tańca z gwiazdami" 2020 okazał się taniec Sylwestra Wilka i Hanny Żudziewicz. 

Sylwester Wilk Taniec z gwiazdami
East News

Anna Karwan i Jan Kliment zostali mocno skrytykowani przez Iwonę Pavlović, której nie spodobała się rama w tangu, poza tym jurorzy nie mieli zastrzeżeń. 

Anna Karwan w Tańcu z gwiazdami
Instagram

Z programem "Taniec z gwiazdami" 11 września musieli pożegnać się: 

 

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Paulina Sykut o zawieszeniu "Tańca z Gwiazdami"
East News
Newsy
"Taniec z Gwiazdami": Paulina Sykut o zawieszeniu show dowiedziała się ze słuchawki! "Reagowaliśmy na bieżąco"
"Taniec z Gwiazdami": Paulina Sykut o zawieszeniu show dowiedziała się ze słuchawki! "Reagowaliśmy na bieżąco"

Podczas wczorajszego odcinka " Tańca z gwiazdami " poinformowano, że 11. edycja show została przeniesiona na jesień 2020. Wtedy na parkiecie zobaczymy również wszystkie pary, które zdecydowały się wziąć udział w aktualnej edycji. Z powodu koronawirusa oraz ze względu na bezpieczeństwo uczestników oraz wszystkich pracowników produkcji te kroki musiały zostać podjęte.  Paulina Sykut w rozmowie z Party.pl przyznała, że ostateczna decyzja decyzja o zawieszeniu "Tańca z Gwiazdami" zapadła w trakcie trwania programu, o czym dowiedziała się przez słuchawkę:   Dowiedzieliśmy się podczas programu, tak jak zostało to ogłoszone. Musimy bardzo szybko reagować na to, co się dzieje. Jesteśmy jakby narzędziem do tego, żeby na bieżąco ogłaszać takie komunikaty.  Co jeszcze zdradziła na temat wczorajszej sytuacji na planie "Tańca z Gwiazdami"?  Zobacz także:  Julia Wieniawa mówi nam o przerwaniu "Tańca z gwiazdami" i nie może opanować łez: "Przeraża mnie to, co się dzieje" Z powodu dynamicznej sytuacji spowodowanej koronawirusem w Polsce, 11. edycja "Tańca z gwiazdami" została zawieszona do jesieni 2020.   

Edyta Zając
East News
Newsy
Edyta Zając tuż przed rozpoczęciem "Tańca z gwiazdami" miała kryzys! Co się stało?
Edyta Zając tuż przed rozpoczęciem "Tańca z gwiazdami" miała kryzys! Co się stało?

Edyta Zając to jedna z największych gwiazd XI edycji programu "Taniec z gwiazdami" . Już w pierwszym odcinku jesiennej odsłony show, piękna modelka otrzymała wysokie noty od jury - razem z Michałem Bartkiewiczem brawurowo wykonała tango! Tuż po zakończeniu odcinka mieliśmy okazję porozmawiać z Edytą Zając, która zdradziła nam, że kilka dni przed rozpoczęciem "Tańca z gwiazdami", miała pewien kryzys. Zobacz także:   Gwiazdor „Tańca z gwiazdami” pokazał nową dziewczynę! Jak ją poznał? „Wchodzimy na śliski grunt…” Gwiazda opowiedziała nam, czym ten gorszy moment był spowodowany. Ponadto modelka wyjawiła również, jakie tańce są jej sercu najbliższe. Jak myślicie - łacina, czy jednak standard?  Tego wszystkiego dowiecie się z naszego wideo, które możecie obejrzeć powyżej!

Nicole Bogdanowicz odpada z Tańca z Gwiazdami 2020
East News
Newsy
"Taniec z Gwiazdami" 2020. Zaskakujący finał odcinka! Odpadła ulubienica widzów!
"Taniec z Gwiazdami" 2020. Zaskakujący finał odcinka! Odpadła ulubienica widzów!

Za nami kolejne zmagania uczestników w " Tańcu z Gwiazdami ". W rytm przebojów z największych kasowych polskich filmów, swoje taneczne umiejętności zaprezentowali: Nicole Bogdanowicz i Kamil Kuroczko, Milena Rostkowska-Galant i Jacek Jeschke, Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino, Bogdan Kalus i Lenka Klimentowa, Sylwia Lipka i Rafał Maserak, Edyta Zając i Michał Bartkiewicz, Anna Karwan i Jan Kliment oraz Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska. Dla jednej z par niestety był to ostatni odcinek na żywo w zmaganiach o Kryształową Kulę. Z kim musieliśmy się pożegnać? Decyzja widzów zaskakuje...  Zobacz także:  Sylwester Wilk zatańczył w "Tańcu z gwiazdami" bez protezy. Iwona Pavlović: "Straciłeś nogę, dziś zyskałeś skrzydła". Taniec z Gwiazdami 2020: Kto opuścił program w 5. odcinku? Dzisiejszy odcinek "Tańca z Gwiazdami był bardzo emocjonujący. Niestety po raz ostatni na parkiecie "Tańca z Gwiazdami", w wyścigu umiejętności po Kryształową Kulę, zobaczyliśmy Nicole Bogdanowicz i Kamila Kuroczko.  Jak rozłożyły się ogólne noty jurorskie? Przygotowaliśmy dla Was małe zestawienie. Najwięcej punktów od jurorów w tym odcinku otrzymali Anna Karwan i Jan Kliment, otrzymując maksymalną ilość punków, a najniższe noty trafiły do Mikołaja Jędruszczaka i Sylwii Madeńskiej, którzy zdobyli jedynie 12 punków. Oto pełna punktacja: Bogdan Kalus i Lenka Klimentowa - 17 punktów.  Sylwia Lipka i Rafał Maserak -  22 punkty. Milena Rostkowska - Galant i Jacek Jeshke - 21 punktów. Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska - 12 punktów punktów. Edyta Zając i Michał Bartkiewicz - 27 punktów. Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino -  28 punktów. Nicole...

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner