Tamara Arciuch, Bartek Kasprzykowski
Instagram/inne

Tamara Arciuch pokazała PIERWSZE zdjęcia po porodzie. Zobaczcie, jak wygląda świeżo upieczona mama!

Tamara Arciuch, Bartek Kasprzykowski
Instagram/inne

Tamara Arciuch na pierwszych zdjęciach po porodzie. Ponad dwa tygodnie temu aktorka po raz trzeci została mamą. Gwiazda urodziła wówczas córeczkę, Nadię. Radosną informację, za pośrednictwem Instagrama, osobiście przekazała świeżo upieczona mama. Tamara Arciuch przyznała wówczas, że razem z Bartkiem Kasprzykowskim najbliższe tygodnie zamierzają poświęcić tylko dla swojej rodziny.

Kilka dni temu zostaliśmy rodzicami zdrowej córeczki. Pragniemy podziękować wszystkim tym, którzy wspierali nas w tym wyjątkowym czasie, szczególnie personelowi medycznemu za opiekę i dyskrecję. Dziękujemy dziennikarzom i fotografom za okazanie szacunku dla naszej prywatności. Przyjaciołom i rodzinie za to, że zawsze możemy na Was liczyć. Przez kilka następnych tygodni będziemy spędzać czas z rodziną, a zbliżające się święta są doskonałą okazją na wyciszenie się, refleksję i radość w gronie najbliższych, czego Wam z całego serca życzymy- napisała wówczas Tamara Arciuch.

 

Teraz fani gwiazdy mogą zobaczyć, jak prezentuje się świeżo upieczona mama. Na  Instagramie pojawiły się dwa nowe zdjęcia szczęśliwej mamy. Tamara Arciuch promienieje!

 

Zobacz także: Zosia czy Rebeka – czym kierować się przy wyborze imienia dla dziewczynki?

 

Tamara Arciuch na pierwszych zdjęciach po narodzinach córki.

Tamara Arciuch pokazała pierwsze zdjęcia po porodzie
Instagram

Aktorka zaledwie kilka tygodni temu urodziła trzecie dziecko.

Tamara Arciuch pokazała pierwsze zdjęcia po porodzie
Instagram

 

Więcej na temat Tamara Arciuch
Przeładuj

Kiedy premiera drugiej części "365 dni"?! Jak koronawirus wpłynął na plany produkcji? Zdradziła Anna Maria-Siekulcka!

zobacz 02:56