Tamara Arciuch
ONS/Instagram

Tamara Arciuch przebywa na urlopie macierzyńskim. Aktorka cieszy się bezcennymi chwilami z córeczką Nadią, która przyszła na świat na początku grudnia 2016 roku. Gwiazda ma przerwę w pracy, ponieważ pierwsze miesiące po urodzeniu dziecka, postanowiła poświęcić życiu rodzinnemu. Młoda mama chętnie pokazuje prywatne zdjęcia na swoim Instagramie, np. ze wspólnych spacerów z maleństwem. Okazuje się jednak, że oprócz obowiązków przy córeczce, aktorka znajduje również czas dla siebie.

 

Zobacz też: Tamara Arciuch wraca do pracy, ale nie szuka niani. Kto zostanie z małą Nadią?

 

Tamara Arciuch ma urlop macierzyński. Kiedy wraca do pracy?

Tamara Arciuch w wolnych chwilach chętnie sięga po książki. Gwiazda nie ukrywa, że przy opiece nad córką, takie przyjemności to prawdziwa rzadkość. Aktorka pokazała zdjęcie, na którym widać jak leży w łóżku z książką, a jej wielbiciele natychmiast zachwycili się urodą swojej idolki. Są pod wrażeniem, jak bardzo macierzyństwo służy Tamarze.

Naturalna piękność! W dodatku jak wino!

 
Jest Pani piękna.
 
Weszłam napisać, jaka Pani piękna, ale widzę, po komentarzach, że Ameryki nie odkryłam...

Trudno się nie zgodzić! Aktorka zaplanowała urlop macierzyński jeszcze na najbliższe 1,5 miesiąca. Pod koniec marca Tamara Arciuch wraca na plan zdjęciowy seriali "Ojciec Mateusz" i "M jak miłość". Do tego czasu będzie opiekować się małą Nadią i cieszyć się radosnymi, beztroskimi chwilami w domowych pieleszach. A później maleństwem będą opiekować się dziadkowie. Zanim to jednak nastąpi, przed aktorką i jej córeczką cudowny czas, wypełniony miłością i spokojem.

 

Polecamy: Co to jest ciąża urojona? Poznaj jej objawy i przebieg leczenia

 

Tamara Arciuch przebywa na urlopie macierzyńskim. Opiekę nad Nadią urozmaica sobie relaksującymi chwilami z książką.

Tamara Arciuch
Instagram/Tamara Arciuch

Aktorka świetnie czuje się w roli młodej mamy. Widać, że macierzyństwo jej służy!

Tamara Arciuch w czapce

 

Więcej na temat Tamara Arciuch