ONS

W sobotę, 3 grudnia, ukazał się wyczekiwany przez fanów aż dziewięć lat album Alicji Janosz. Płyta "Vintage" już na dobre zagrzała miejsce w polskich sklepach z muzyką, dlatego wokalistka zdecydowała udać się w mini-trasę promocyjną po Polsce, gdzie spotka się z fanami - będzie to przedsmak trasy koncertowej.


Pierwszym miastem, które gwiazda odwiedziła była Warszawa. Uśmiechnięta Alicja pewnym krokiem pojawiła się na scenie Empiku przy ulicy Marszałkowskiej. Opowiedziała o szczegółach pracy nad płytą, przybliżyła historię zespołu HooDoo Band, w którym śpiewa oraz zdradziła jakie są jej plany na najbliższe miesiące.


- Często dostaję maile z pytaniami o koncerty. Obecnie trasa koncertowa jest w trakcie przygotowywania. Już wkrótce na mojej stronie alicjajanosz.pl pojawią się konkretne terminy, a teraz chcę spotkać się z słuchaczami, porozmawiać, odpowiedzieć na pytania o płytę. Mam nadzieję, że "Vintage" przypadnie wam do gustu - tłumaczy Alicja w rozmowie z AfterParty.pl.


Jakie są kolejne plany Alicji Janosz? 14 i 16 grudnia odwiedzi kolejno: Poznań i Wrocław. Później ukaże się trzeci singiel z płyty "Vintage", który będzie świątecznym prezentem od artystki.


Trzymamy za Alicję kciuki i życzymy powodzenia.


chimera

Więcej na temat Alicja Janosz