Córka Agaty Mróz i Jacka Olszewskiego. Jak wygląda Liliana Olszewska?
East News
Newsy

Tak dziś wygląda córka Agaty Mróz. Liliana Olszewska ma już 13 lat. Tylko spójrzcie na jej zdjęcia! 

Dokładnie dziś, 7 kwietnia, Agata Mróz obchodziłaby swoje 39 urodziny. Siatkarka zmarła trzynaście lat temu, pozostawiając ukochanego męża i ich malutką córeczkę, Lilianę.

Dokładnie dziś, 7 kwietnia, Agata Mróz obchodziłaby swoje 39 urodziny. Siatkarka zmarła trzynaście lat temu, pozostawiając ukochanego męża i ich malutką córeczkę, Lilianę. Dziewczynka straciła swoją mamę mając zaledwie kilka miesięcy. Dziś Liliana Olszewska ma już trzynaście lat i coraz bardziej przypomina Agatę Mróz. Tylko spójrzcie na jej zdjęcia publikowane na Instagramie!

Dzisiaj mija 10 lat od śmierci Agaty Mróz. Jak ma się rodzina, którą zostawiła w bólu?

Córka Agaty Mróz ma już trzynaście lat

Trzynaście lat temu śmierć Agaty Mróz wstrząsnęła wszystkimi. Wszyscy fani siatkarki mocno wierzyli, że lekarzom uda się ją uratować, jednak 4 czerwca 2008 roku nadeszło najgorsze. Agata Mróz walczyła z białaczką i czekała na przeszczep szpiku, który miał uratować jej życie. Kiedy udało się znaleźć dawcę okazało się, że Agata Mróz jest w ciąży. Siatkarka zdecydowała, że urodzi maleństwo, chociaż lekarze ostrzegali ją, że może nie przeżyć porodu. 

Jadąc we wrześniu na kwalifikację do przeszczepu szpiku, musiałam rutynowo zrobić test ciążowy. W pierwszej chwili myślałam, że to pomyłka. Zrobiłam drugi test i wynik powtarzał się. Lekarze mówili, że przy moim stanie zdrowia jest to prawie niemożliwe. Zadzwoniłam szybko do męża. Mówię: „Kochanie, usiądź…”. Przestraszył się, bo myślał, że coś złego dzieje się ze mną. „Jestem w ciąży!” Po drugiej stronie krótka cisza i śmiech. Myślał, że to żart. Zadzwoniłam do lekarki, która też była zaskoczona, ale żeby mieć stuprocentową pewność, wysłała mnie na badania. Już miałam wyznaczony termin operacji – 22 listopada. Pojechałam wcześniej na kwalifikację do Katowic po to tylko, żeby powiedzieć: „Niestety, muszę to przesunąć, bo jestem w ciąży”. Komisja lekarska zamarła. Nikt nie był na to przygotowany- mówiła wówczas Agata Mróz. 

Liliana przyszła na świat 4 kwietnia 2008 roku. Niestety, w czerwcu tego samego roku mama dziewczynki zmarła. Liliana miała wtedy zaledwie kilka miesięcy. 

Dziś Liliana Olszewska ma już trzynaście lat i jest już dużą dziewczynką. W dniu rocznicy urodzin zmarłej Agaty Mróz zobaczcie, jakie zdjęcia jej córka publikuje w sieci.

Zobacz także: „Podjęłam walkę o moje dziecko”. Ostatnia rozmowa z siatkarką Agatą Mróz

Córka Agaty Mróz ma już trzynaście lat. Lilianna Olszewska wyrosła na przepiękną nastolatkę. 

Liliana Olszewska miała zaledwie kilka miesięcy kiedy zmarła jej mama.

Mała Lilianna dorastała na oczach widzów. Nie raz występowała w telewizji razem z tatą. 

Córka Agaty Mróz i Jacka Olszewskiego. Jak wygląda Liliana Olszewska?
East News

Zobacz także
Agata Mróz i Jacek Olszewski

Po śmierci Agaty Mróz jego życie legło w gruzach. Jacek Olszewski opowiada o nowej miłości do pięknej Agnieszki

Jacek Olszewski ze swoją dziewczyna w Pytaniu na śniadanie

Oto nowa miłość Jacka Olszewskiego! Wdowiec po Agacie Mróz chwali się nową partnerką! ZDJĘCIA

 

Agata Mróz i jej córka Lilianna
EastNews
Newsy
W tym roku mija 13 lat od śmierci Agaty Mróz. Jej córka to już duża dziewczyna. Czy Lilianna jest podobna do mamy?
W tym roku mija 13 lat od śmierci Agaty Mróz. Jej córka to już duża dziewczyna. Czy Lilianna jest podobna do mamy?

Liliana Olszewska urodziła się 4 kwietnia 2008 roku. To był jeden z najszczęśliwszych dni w życiu Agaty Mróz. Słynna siatkarka zmarła równo dwa miesiące po narodzinach upragnionej córeczki. Miała zaledwie 26 lat. Kiedy Agata Mróz dowiedziała się, że jest w ciąży była ciężko chora i czekała na przeszczep, który miał zaważyć na jej zdrowiu oraz życiu. Kiedy miała 17 lat zdiagnozowano u niej białaczkę. W 2007 roku z powodu choroby zawiesiła swoją sportową karierę. Niecały rok później na świecie pojawiła się Liliana. Dziewczynka w tym roku kończy 13 lat i jest coraz bardziej podobna do mamy. Jak się zmieniała przez te lata?  Zobacz także:  Po śmierci Agaty Mróz jego życie legło w gruzach. Jacek Olszewski opowiada o nowej miłości do pięknej Agnieszki Lilianna Olszewska ma 13 lat. Jak wygląda córka Agaty Mróz i Jacka Olszewskiego Agata Mróz cierpiała na białaczkę. Czekała na przeszczep szpiku, który miał uratować jej zdrowie oraz życie. Kiedy okazało się, że jest dawca, szybko wyznaczono datę operacji. W trakcie rutynowych badań okazało się jednak, że siatkarka jest w ciąży. Agata zdecydowała, że chce urodzić dziecko, które nosi pod sercem, chociaż wiedziała, że może nie przeżyć porodu. Historią narodzin córki Agaty Mróz żył cały kraj.  Sama nie mogłam uwierzyć, kiedy zobaczyłam te dwie magiczne kreseczki. Jadąc we wrześniu na kwalifikację do przeszczepu szpiku, musiałam rutynowo zrobić test ciążowy. W pierwszej chwili myślałam, że to pomyłka. Zrobiłam drugi test i wynik powtarzał się. Lekarze mówili, że przy moim stanie zdrowia jest to prawie niemożliwe. Zadzwoniłam szybko do męża. Mówię: „Kochanie, usiądź…”. Przestraszył się, bo myślał, że coś złego dzieje się ze mną....

Córka Agaty Mróz i Jacka Olszewskiego. Jak wygląda Liliana Olszewska?
Newsy
Dzień Dobry TVN: Mocny wywiad z córką Agaty Mróz: "Piszą, że gdyby nie ty, to mama by żyła". Co na to nastolatka? 
Liliana Olszewska zdradziła, jak radzi sobie z ostrymi komentarzami. Córka siatkarki ma trzynaście lat i już zmaga się z hejtem. Jak udaje jej się z nim radzić?

Córka Agaty Mróz razem z tatą pojawiła się w programie "Dzień Dobry TVN". Nastolatka przed kamerami wspominała swoją mamę i zdradziła, czy pogodziła się z jej śmiercią. W studiu padło również pytanie o hejt na córkę siatkarki, która zmarła zaledwie kilka miesięcy po narodzinach swojego dziecka. Jak Liliana Olszewska komentuje okropne wpisy w których hejterzy twierdzą, że gdyby nie ona, to jej mama wciąż by żyła? Sprawdźcie, co powiedziała w "Dzień dobry TVN"! Liliana Olszewska o hejcie w sieci W tym roku mija trzynaście lat od śmierci siatkarki, Agaty Mróz. Sportsmenka zmagała się z białaczką, a ocalić miał ją przeszczep szpiku. Agata Mróz znalazła dawcę, jednak w trakcie badań okazało się, że jest w ciąży. Lekarze ostrzegali, że może nie przeżyć porodu, ale siatkarka zdecydowała, że urodzi swoje pierwsze dziecko.  (...)  Pojechałam wcześniej na kwalifikację do Katowic po to tylko, żeby powiedzieć: „Niestety, muszę to przesunąć, bo jestem w ciąży”. Komisja lekarska zamarła. Nikt nie był na to przygotowany- mówiła wówczas Agata Mróz.  Córeczka Agaty Mróz przyszła na świat dokładnie 4 kwietnia 2008 roku, niestety zaledwie kilka miesięcy później media przekazały dramatyczną informację o śmierci siatkarki. Teraz córka Agaty Mróz ma już trzynaście lat i jest już dużą dziewczyną. Nastolatka w towarzystwie swojego taty pojawiła się w "Dzień Dobry TVN" gdzie przyznała, że podobnie jak jej mama trenuje siatkówkę. Liliana Oszewska zdradziła, że pogodziła się z tym, że nigdy nie porozmawiała z mamą. (...) Umarła, tak było i tak jest, więc trzeba się z tym pogodzić- mówiła Liliana Olszewska.  W pewnym momencie Marcin Prokop zapytał...

Córka Agaty Mróz i Jacka Olszewskiego. Jak wygląda Liliana Olszewska?
Newsy
"Lila ma twardy charakter, jak jej mama". Czy córka Agaty Mróz pójdzie jej śladami i zostanie siatkarką?
Zbliża się rocznica śmierci znakomitej siatkarki Agaty Mróz. Z tej okazji opowiadamy o jej córce, Lilianie Olszewskiej, która ma juz 13 lat.

"Ludzie piszą, że gdyby nie ty, to mama wciąż by żyła”, powiedział Marcin Prokop w „Dzień dobry TVN” i dodał: „Co czujesz, czytając takie komentarze? ”. A zrelaksowana do tej pory córka Agaty Mróz Liliana Olszewska (13), do której skierował to pytanie, choć wyraźnie posmutniała, zachowała zimną krew. „ Kiedyś miałam tak, że brałam to strasznie do siebie i rzeczywiście tak myślałam. Ale mam przyjaciół i rodzinę, którzy mi mówili, że tak nie jest ”, odpowiedziała nastolatka, a jej tata Jacek Olszewski natychmiast dodał, że Mróz sama zdecydowała o tym, że najpierw urodzi Lilianę, a dopiero potem podda się przeszczepowi szpiku. „Nie wiadomo, co by było, gdyby Agata wybrała inaczej. Jakby zasugerowała się tym, co mówili lekarze, i usunęła ciążę. Może dziś... nie byłoby ani Agaty, ani Lilki”, przyznał Olszewski i zapewnił, że gdyby jego żona miała jeszcze raz stanąć przed takim wyborem, decyzja byłaby taka sama. Bo choć siatkarka odniosła wiele sukcesów sportowych, najszczęśliwsza była w dniu, w którym została mamą.  Przegrany mecz  Jej historią żyła cała Polska. Mróz od 17. roku życia zmagała się z ciężką chorobą szpiku kostnego, ale nie przeszkodziło jej to w spełnianiu marzeń – zarówno sportowych, jak i prywatnych. Agata została jedną z najlepszych siatkarek na świecie, dwukrotną mistrzynią Europy, wyszła za mąż, zaszła w ciążę. O tym, że spodziewa się dziecka, dowiedziała się, gdy jechała na kwalifikację do przeszczepu szpiku. „Niektórzy lekarze sugerowali mi, żeby usunąć ciążę, że to jest za duże obciążenie dla mojej choroby. Nie słuchaliśmy się”, mówiła...

Nasze akcje
Dua Lipa, Rihanna, Alessandra Ambrosio
Newsy
Te gwiazdy wiedzą jak stworzyć niezapomniane stylizacje!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy
Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!
Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!
Newsy
Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!
Partner
Eva Longoria
Styl życia
Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!
Partner
Newsy
Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil
Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor
Newsy
Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju
Partner
Newsy
Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik