Córka Agaty Mróz i Jacka Olszewskiego. Jak wygląda Liliana Olszewska?
East News

Tak dziś wygląda córka Agaty Mróz. Liliana Olszewska ma już 13 lat. Tylko spójrzcie na jej zdjęcia! 

Córka Agaty Mróz i Jacka Olszewskiego. Jak wygląda Liliana Olszewska?
East News

Dokładnie dziś, 7 kwietnia, Agata Mróz obchodziłaby swoje 39 urodziny. Siatkarka zmarła trzynaście lat temu, pozostawiając ukochanego męża i ich malutką córeczkę, Lilianę. Dziewczynka straciła swoją mamę mając zaledwie kilka miesięcy. Dziś Liliana Olszewska ma już trzynaście lat i coraz bardziej przypomina Agatę Mróz. Tylko spójrzcie na jej zdjęcia publikowane na Instagramie!

Córka Agaty Mróz ma już trzynaście lat

Trzynaście lat temu śmierć Agaty Mróz wstrząsnęła wszystkimi. Wszyscy fani siatkarki mocno wierzyli, że lekarzom uda się ją uratować, jednak 4 czerwca 2008 roku nadeszło najgorsze. Agata Mróz walczyła z białaczką i czekała na przeszczep szpiku, który miał uratować jej życie. Kiedy udało się znaleźć dawcę okazało się, że Agata Mróz jest w ciąży. Siatkarka zdecydowała, że urodzi maleństwo, chociaż lekarze ostrzegali ją, że może nie przeżyć porodu. 

Jadąc we wrześniu na kwalifikację do przeszczepu szpiku, musiałam rutynowo zrobić test ciążowy. W pierwszej chwili myślałam, że to pomyłka. Zrobiłam drugi test i wynik powtarzał się. Lekarze mówili, że przy moim stanie zdrowia jest to prawie niemożliwe. Zadzwoniłam szybko do męża. Mówię: „Kochanie, usiądź…”. Przestraszył się, bo myślał, że coś złego dzieje się ze mną. „Jestem w ciąży!” Po drugiej stronie krótka cisza i śmiech. Myślał, że to żart. Zadzwoniłam do lekarki, która też była zaskoczona, ale żeby mieć stuprocentową pewność, wysłała mnie na badania. Już miałam wyznaczony termin operacji – 22 listopada. Pojechałam wcześniej na kwalifikację do Katowic po to tylko, żeby powiedzieć: „Niestety, muszę to przesunąć, bo jestem w ciąży”. Komisja lekarska zamarła. Nikt nie był na to przygotowany- mówiła wówczas Agata Mróz. 

Liliana przyszła na świat 4 kwietnia 2008 roku. Niestety, w czerwcu tego samego roku mama dziewczynki zmarła. Liliana miała wtedy zaledwie kilka miesięcy. 

Dziś Liliana Olszewska ma już trzynaście lat i jest już dużą dziewczynką. W dniu rocznicy urodzin zmarłej Agaty Mróz zobaczcie, jakie zdjęcia jej córka publikuje w sieci.

Zobacz także: „Podjęłam walkę o moje dziecko”. Ostatnia rozmowa z siatkarką Agatą Mróz

Córka Agaty Mróz ma już trzynaście lat. Lilianna Olszewska wyrosła na przepiękną nastolatkę. 

Liliana Olszewska miała zaledwie kilka miesięcy kiedy zmarła jej mama.

Mała Lilianna dorastała na oczach widzów. Nie raz występowała w telewizji razem z tatą. 

Córka Agaty Mróz i Jacka Olszewskiego. Jak wygląda Liliana Olszewska?
East News

 

Więcej na temat Agata Mróz Liliana Olszewska
Przeładuj

Rafał Brzozowski miał jedno marzenie związane z Krzysztofem Krawczykiem! Podjął nawet pierwsze próby

zobacz 00:48