Christophe Guillaume jesień/zima 2020
East News

Ta baza polskiej marki to zamiennik kultowej bazy pod brokat NYX. Teraz w Rossmannie kosztuje niecałe 9 zł

Christophe Guillaume jesień/zima 2020
East News

Odpowiednie przygotowanie powieki to kluczowy etap makijażu oczu. Baza nie tylko eliminuje problem rolowania i ścierania się cieni, ale również podbija ich pigment, a w przypadku brokatu umożliwia w ogóle jego przyklejenie. W kwestii trzymania lśniących drobinek od lat numerem jeden był Glitter Primer marki NYX Professional Makeup, jednak jego zamiennikiem, a wręcz konkurencją jest baza pod brokatowe cienie od Lovely, która jest prawie trzykrotnie tańsza, a teraz w Rossmannie obejmuje ją dodatkowa promocja, przez co można ją znaleźć za niecałe 8,79 zł.

Baza pod cienie brokatowe Glitter Glue Base Lovely
Mat. prasowe

LOVELY BAZA POD BROKAT
CENEO

 

Zamiennik kultowej bazy pod brokat NYX

Baza Glitter Glue Base zamknięta jest w poręcznej tubce, która umożliwia wyciskanie małej ilości produktu. Jest to szczególnie ważne, gdyż niewielka ilość kosmetyku w zupełności wystarczy do pokrycia powiek, przez co baza starcza na bardzo długo. Ma lepką, gęstą konsystencję, na której łatwo równomiernie rozprowadzić cienie, pigmenty i brokat. Świetnie chwyta lśniące drobinki oraz podbija blask metalicznych i perłowych cieni. Utrzymuje makijaż oczu w ryzach do momentu demakijażu i nie podrażnia skóry. Została wyjątkowo doceniona na wizażu, gdy zdobyła 4,9 w pięciopunktowej skali. 

 

„Bazę kupiłam na wypróbowanie zachęcona pozytywnymi recenzjami. Super trzyma pigmenty i cienie oraz łatwo się ją aplikuje. Jeśli ktoś szuka bardzo dobrego i taniego produktu będzie to strzał w dziesiątkę.”

„Hit za grosze! Mam przetłuszczającą się powiekę, a mój makijaż musi przetrwać od 5 rano do około 22. Odkąd używam tej bazy żadne błyszcące cienie nie rolują mi się na skórze za to trzymają się do nocy w nienaruszonym stanie! Produkt podbija też intensywność nakładanych cieni.”

„Glitter Glue Base to naprawdę godny zamiennik słynnego Glitter Primera NYX. Ma typową kleistą konsystencję, która dość szybko zasycha na powiece i pięknie trzyma wszystkie brokatowe i foliowe cienie. Błyskotki z Hudy czy ABH potrafią trzymać się bez zarzutu przez całą noc! Uważam, że to naprawdę dobry produkt w przystępnej cenie o świetnej dostępności” - stwierdzają wizażanki.

Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Czy Ania i Grzegorz korzystają z pomocy niani?

zobacz 01:37