Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Newsy

Szulim oskarżona na wizji o kłamstwo i łamanie prawa!

Gość wprowadził Agnieszkę w osłupienie
Agnieszka Szulim z pewnością nie zapomni wczorajszego programu "Pytane na śniadanie, w którym to musiała tłumaczyć się przed kamerami z palenia marihuany. Zaproszony przez stację profesor z Centrum Profilaktyki Uzależnień po kilku minutach dyskusji wyraził swoje oburzenie wobec pracownicy Telewizji Publicznej, która ponoć przed nagraniem przyznała się do tego, że łamie prawo i od 15 lat regularnie sięga po "grube lolo".

- Ja jestem wewnętrznie zdruzgotany tym, jak pani redaktor mi przed chwilą mówi, że pali marihuanę od 15 lat. Pracuje pani w publicznej telewizji - zarzucił Mariusz Jędrzejko.

Szulim była wyraźnie zaskoczona i zdenerwowana wypowiedzią swojego rozmówcy.

- A kiedy ja to panu powiedziałam?- dopytywała.

- Przed wejściem na kamerę mi pani powiedziała. Jest pani pracownikiem publicznej telewizji i mówi pani publicznie, że od 15 lat łamie prawo.

Całej sytuacji przyglądał się współprowadzący Tomasz Kammel, który nie pomógł swojej koleżance zakończyć kłótni z rozmówcą. Co ciekawe, Szulim próbując wybrnąć z wpadki na wizji przeszła do kolejnego pytania, ale wyraźnie słychać było zdenerwowanie w jej głosie. Na dodatek gość zarzucił Agnieszce Szulim "łżenie" na antenie. Zobaczcie jak to wszystko zabawnie wyglądało przed kamerami:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
ONS
Newsy
Wyrzucą Szulim z TVP?
Ponoć nie pasuje do nowego wizerunku TVP

Władze TVP wciąż się zmieniają, a co za tym idzie sympatie i animozje. Niedawno donosiliśmy, że już wkrótce z posadą może się pożegnać Anna Popek. Teraz zagrożona jest Agnieszka Szulim. Agnieszka przez ostatnie dwa lata stała się jedną ze sztandarowych gwiazd TVP. Przede wszystkim jedną z młodszych... Teraz okazuje się, że Szulim nie pasuje do nowego wizerunku Telewizji Publicznej. Jak donosi "Fakt" już wkrótce w "Pytaniu na śniadanie" może nie być miejsca dla nie j miejsca. - Agnieszka nie pasuje do nowego wizerunku telewizyjnej Dwójk i - powiedział "Faktowi" informator z telewizji publicznej. Ponoć nowe władze chcą by drugi program Telewizji Publicznej był bardziej misyjny. Zatem już wkrótce może się okazać, że wiele gwiazd nie będzie miało co ze sobą zrobić, bowiem więcej misji oznacza mniej popularnej rozrywki. Będziecie tęsknić za Szulim?

Agnieszka Szulim ostro o "Pytaniu na śniadanie"
ONS
Newsy
Szulim nie chce być telewizyjną pindą
Czas na zmianę wizerunku

Agnieszka Szulim przez kilka lat była jedną z czołowych twarzy TVP. Sympatię telewidzów zdobyła jako jedna z prowadzących "Pytanie na śniadanie". Pod koniec zeszłego roku dziennikarka rozstała się ze stacją, która wykreowała ją na telewizyjną gwiazdę i przeszła do konkurencyjnego TVN'u, w którym z miejsca otrzymała swój autorski program "Na językach", w najlepszym czasie antenowym. Szulim strasznie cieszy się, że w końcu zerwała z programem, który wpisany był w mało rozwijający schemat. W wywiadzie, którego udzieliła "MaleMen'owi" dziennikarka zdradziła, że miała już dość sztucznych uśmiechów przed kamerami i nudnych scenariuszy obowiązujących śniadaniowe pasma telewizyjne . - Najważniejszym momentem dla mnie jako prezenterki było uświadomienie sobie, że nie muszę być nadętą pindą, siedzącą na stołku przy kwiatku i zapowiadającą film. Że nie muszę być wiecznie uśmiechniętą, miłą, ale mogę być sobą, że mogę robić rzeczy po swojemu. Skończyły się czasy grzecznych prezenterów - wyznała Szulim. Pierwszy raz od czasów radiowych bywam na kolegiach, siedzę w redakcji – to strasznie fajne. W „Pytaniu na śniadanie” w TVP2 nie było takiego zwyczaju, dzień wcześniej dostawałam scenariusz, przygotowywałam się do programu, a rano go prowadziłam. Agnieszkę Szulim w niegrzecznym wydaniu i bez doklejanego uśmiechu będziemy mogli zobaczyć już w najbliższą niedziel ę. Wtedy to wyemitowany zostanie pierwszy odcinek jej bezkompromisowego programu odsłaniającego kulisy show-biznesu. Jesteśmy ciekawi jak dziennikarka wypadnie w nowej roli i czy opłacało się jej kosztem zwolnić Maję Sablewską. Przypomnijmy: Szulim wygryła Sablewską z telewizji

Dawid Woliński i Agnieszka Szulim
ONS.pl
Newsy
Agnieszka Szulim i Dawid Woliński pokazali... piersi!
To się nazywa zabawa!

Dawid Woliński był gościem w programie Agnieszki Szulim "Stylowy Magazyn" i humor wyraźnie im dopisywał. Świadczy o tym zdjęcie projektanta na Instagramie, na którym dziennikarka trzyma sztuczne piersi! To, że oboje mają dystans do siebie wiemy już od dawna, ale kiedy połączą siły są naprawdę zaskakujący. Dodatkowo zabawny podpis Wolińskiego sprawił, że fani również mają okazję się pośmiać. Co napisał? Pierwszy raz to nie ja mam #cycki #piersi w dłoniach :) Agnieszka jest profesjonalistką i dlatego wie, że dobre samopoczucie na planie jest najważniejsze! A zwłaszcza gości, którzy rzadziej niż ona pokazują się przed kamerami.   Nas rozbawiła ta fotka, a Was?   Zobacz:  Za nami pierwszy odcinek "Aplauz, Aplauz"! Jak wypadła Agnieszka Szulim?​     Its always so much #fun with @aganajezykach #stylowymagazyn #wariaci #snapchat davyd77 aganajezykach #zapraszamy a 10.10.2015 juz w TV #tvnstyle Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Dawid Wolinski (@dawid_wolinski) 10 Wrz, 2015 o 7:49 PDT

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner