Party Stories
Krzysztof Krawczyk i Ewa Krawczyk - Dzień Kobiet 2021
Facebook
Newsy

Poruszające słowa żony Krzysztofa Krawczyka! Wyznanie Ewy Krawczyk łamie serce

Krzysztof Krawczyk zmarł 5 kwietnia i choć od śmierci artysty minął już miesiąc, bliscy nie mogą pogodzić się z tą stratą. Ewa Krawczyk w programie TVP 1 „Alarm!” zdecydowała się na poruszające wyznanie i przyznała, że nie może się odnaleźć  w domu bez męża, z którym spędziła niemal 40 lat. Żona Krzysztofa Krawczyka w wywiadzie po śmierci legendarnego polskiego artysty zdecydowała się na bardzo osobiste wyznanie, w którym mówi wprost o tym, że podczas wykonywania prostych czynności czeka na niego. Z tęsknoty całuje jego zdjęcia i śpi w koszuli artysty. Ewa Krawczyk wpomina też, że nie opuszczała jej nadzieją, że wszystko będzie dobrze...

Rafał Brzozowski miał jedno marzenie związane z Krzysztofem Krawczykiem! Podjął nawet pierwsze próby

Poruszające słowa Ewy Krawczyk po śmieci męża!

Od śmierci Krzysztofa Krawczyka minął już miesiąc, grób artysty cały czas jest otoczony tysiącami kwiatów i lampionów, a spory po pogrzebie legendarnego muzyka powili cichną. Ostatnio żona gwiazdora zdecydowała się opowiedzieć o ich wspólnym życiu, ostatnich tygodniach życia Krzysztofa Krawczyka i opisała też, jak odnajduje się w nowej rzeczywistości:

Spędziliśmy prawie 40 lat razem. Non stop pracowaliśmy razem, wyjeżdżaliśmy na wakacje razem, szykowaliśmy się do koncertów razem, w hotelach razem, w samochodzie razem. Więc my byliśmy uzależnieni od siebie – powiedziała wprost Ewa Krawczyk w programie TVP 1 „Alarm!”.

Ewa Krawczyk zdradziła, że nadal trudno poradzić sobie z tęsknotą za mężem i zdarza jej się z przyzwyczajenia zachowywać, tak jakby nadal żył:

Brakuje mi go cały czas. Jak idę spać, to nawet z przyzwyczajenia założyłam wczoraj na jego szczoteczkę pastę. Myśląc, że on przyjdzie i umyje zęby. Brakuje mi dotyku, całuję jego zdjęcia, całuję jego rzeczy, śpię w jego koszuli.

Żona Krzysztofa Krawczyka wspominała też o chwili, kiedy Krzysztof Krawczyk przyjechał do domu po opuszczeniu szpitala. Muzyk mógł spędzić święta Wielkanocne w domowym zaciszu, jednak w poniedziałek stan jego zdrowia znów się pogorszył:

W sobotę, jak przyjechał, to jak podbiegłam do karetki, to płakaliśmy i nie mogliśmy się od siebie oderwać. (...) On płakał, ja płakałam. Przyjechał taki biedny... Był w dobrej formie, może nie w 100 procentach, ale nie było źle. Bardzo cieszył się, że wrócił do domu. (...) - wraca wspomnieniami do wydarzeń sprzed miesiąca i dodaje: Już od poniedziałku było niedobrze... - wspomina Ewa Krawczyk.

Krzysztof Krawczyk zmarł w wieku 74 lat.

Zobacz także:  Menadżer Krzysztofa Krawczyka podsumował relację artysty z Edytą Górniak. Zaskakujące słowa!

Ewa i Krzysztof Krawczykowie
EastNews

Krzysztof Krawczyk zmarł 5 kwietnia 2021 roku.

Krzysztof Krawczyk z żoną Ewą Krawczyk
East News

 

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Krzysztof Krawczyk na koncercie
East News
Newsy
Krzysztof Krawczyk przyjął ostatnie namaszczenie! Co się dzieje ze zdrowiem artysty?

Krzysztof Krawczyk już od ponad 55 lat należy do grona najpopularniejszych polskich wokalistów. Artysta ma tysiące fanów, a jego największe hity "Bo jesteś ty", "Jak minął dzień" czy "Parostatek" znają chyba wszyscy. Niestety, co jakiś czas media przekazują niepokojące informacje dotyczące stanu zdrowia Krzysztofa Krawczyka- wokalista przeszedł operację biodra i ma problemy z sercem. Teraz okazuje się, że muzyk przyjął nawet ostatnie namaszczenie!  Krzysztof Krawczyk szczerze o swoim stanie zdrowia Krzysztof Krawczyk w rozmowie z katolickim portalem Aleteia.org opowiedział o swoim stanie zdrowia i zdradził, że już kilka razy przyjmował namaszczenie chorych! Dlaczego? Wokalista przyznał, że prosił o sakrament, żeby wyzdrowieć. Cierpię na różne choroby, w tym dość uciążliwą arytmię serca i już kilka razy prosiłem księży o sakrament namaszczenia chorych- Krzysztof Krawczyk zdradził w wywiadzie. Ludzie często kojarzą ten sakrament z ostatnią drogą, z łożem śmierci. Nie wiedzą, że można o niego poprosić w strapieniu, w sytuacji, gdy jest się chorym, aby Pan nas umocnił, podźwignął z naszej słabości. Krzysztof Krawczyk, który nie ukrywa, że wiara jest dla niego bardzo ważna, w wywiadzie przyznał, że sakrament namaszczenia chorych już kilka razy go uratował. Ten piękny sakrament wiele razy w życiu mnie ratował- zdradził w rozmowie z Aleteia.org.  Wokalista w najnowszym wywiadzie przyznał, że ma już za sobą kilka operacji, a już we wrześniu przejdzie kolejną. Jest jednak w na tyle dobrej formie, że może koncertować: Gramy koncerty cały czas. W tej chwili jesteśmy w trasie. Gramy za chwilę w amfiteatrze pod Szczecinem, w przyszłym tygodniu w Warszawie, do końca jesieni mamy zapełniony kalendarz. Gramy nawet w święta -  Krzysztof jest w...

Krzysztof Krawczyk na koncercie
ONS
Newsy
Krzysztof Krawczyk trafił do szpitala! Jego stan był bardzo zły, jak jest teraz? Czy to koniec jego kariery?

Krzysztof Krawczyk trafił do szpitala. Co się stało muzykowi? Okazuje się, że niedawno przed planowanym koncertem w Brodnicy, gwiazdor zasłabł! Występ został odwołany, a sam Krzysztof Krawczyk trafił do szpitala - podaje "Życie na gorąco". Zasłabnięcie miało być efektem upału, który źle wpływ na 70-letniego muzyka. Krzysztof Krawczyk niedawno chorował na serce. Przeszedł również operację biodra, więc powinien na siebie mocno uważać. Sytuacja z zasłabnięciem mocno zmartwiła żonę Krawczyka. Ewa podchodzi do tego niezwykle poważnie. Chce żeby Krzysztof zwolnił tempo - czytamy na łamach "Życia na gorąco". Trzymamy kciuki za powrót do zdrowia artysty! Jego piosenki cieszą zarówno starsze, jak i młodsze pokolenie. Krzysztof Krawczyk koncertuje już od 50 lat i mamy nadzieję, że przed nim co najmniej drugie tyle na scenie. Pamiętajmy jednak, że najważniejsze jest zdrowie!   Zobacz też: Włodzimierz Cimoszewicz w szpitalu! Miał wypadek! Jego samochód wbił się w ciągnik rolniczy.   Krzysztof Krawczyk trafił do szpitala. Muzyk zasłabł przed koncertem.

ONS
Newsy
Krzysztof Krawczyk dziękuje papieżowi…
…dzięki niemu odzyskał zdrowie

Krzysztof Krawczyk wierzy, że zmarły Ojciec Święty zaopiekował się nim kiedy przed jednym z koncertów dostał ataku arytmii serca. -Jak dziecko zwróciłem się do papieża i zacząłem go prosić o zdrowie, bo śpiewam koncert na… jego cześć- piosenkarz wyznał w „Na żywo” Modlitwa Krawczyka została wysłuchana, już po kilku godzinach odzyskał siły i wrócił do zdrowia. Krzysztof Krawczyk na wiele lat odsunął się od kościoła. Kiedy zmarł jego ojciec piosenkarz stracił swoją wiarę, którą na nowo odzyskał dzięki swojej żonie. tulipan

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner