Samuela Górska z "Top Model"
Instagram/Samuela Górska
Newsy

Szokująca wypowiedź Samueli Górskiej z "Top Model". "Nie chcę żydostwa, nie chcę LGBT"

Wypowiedź Samueli Górskiej z "Top Model", której udzieliła podczas spotkania jednej z partii politycznych, wywołała ogromne oburzenie. Dziś modelka traci kontrakty i znane osobistości nie chcą z nią współracować.

Samuela Górska - uczestniczka "Top Model" i była dziewczyna Antka Królikowskiego, dziś jest na językach wszystkich. Niestety, nie chodzi o jej osiągnięcia w modelingu, a o jej oburzającą wypowiedź, której udzieliła podczas spotkania "Wakacje z Konfederacją". Jej słowa odbiły się szerokim echem w sieci, a nagranie zszokowało internautów. Sprawdźcie szczegóły całej sprawy. 

Zobacz także: Olga Kaczyńska z "Top Model" wzięła ślub. Mąż modelki pochwalił się zdjęciem 

"Top Model": Najgorsze metamorfozy uczestników! Zobaczcie, jak oszpecono ich w poprzednich edycjach

Samuela Górska z "Top Model" udzieliła szokującej wypowiedzi

Samuela Górska wystąpiła w 4. edycji "Top Model". Po latach znów jest o niej głośno, jednak nie za sprawą zawodowych osiągnięć. Modelka, która jest wielką fanką Konfederacji, zdecydowała się wziąć udział w wyjazdowej akcji "Wakacje z Konfederacją", na której wygłosiła swoje poglądy. Filmik z jej wypowiedzią trafił do sieci i wywołał ogromną burzę. Samuela Górska zdecydowała się opowiedzieć, za co popiera ugrupowanie polityczne. 

- Dlaczego popieram Konfederację? Popieram dlatego, że jestem totalnie przeciwko socjalizmowi. Ja nie życzę sobie, by z moich wypracowanych pieniędzy, ktoś mi to zabierał i dawał tym, którzy sobie nie radzą albo nie chce im się po prostu. Jestem przeciwko bandzie czworga, która od upadku komuny albo i dłużej rządzi w Polsce. Są to ludzie skorumpowani, niekompetentni i obrzydliwi - zaczęła Górska.

Dalsza część jej oświadczenia, wstrząsnęła opinią publiczną:

- Konfederacja to jest drużyna mega młodych sympatycznych facetów, nie tylko facetów, bo są też świetne babki, z wielkim entuzjazmem, z pomysłem na Polskę, świetnym pomysłem na gospodarkę, na życie społeczne. Bo ja nie chcę też żydostwa, nie chcę LGBT, nie chcę wielu rzeczy, które obecnie są. Tylko Konfederacja mam wrażenie zapewnia taką normalność - podsumowała modelka. 

Nagranie z wypowiedzią modelki widniało na oficjalnym Twitterze Konfederacji. Gdy jednak w sieci rozpętała się burza, partia polityczna zdecydowała się je usunąć. Jak jednak wiadomo, w internecie nic nie ginie, a wideo znów zostało udostępnione, tym razem przez oburzonych internautów. 

Samuela Górska z "Top Model" w ogniu krytyki

Wypowiedź Samueli Górskiej wywołała oburzenie nie tylko wśród internautów, ale także wielu znanych osób ze świata show biznesu. Na słowa modelki zareagowała między innymi Karolina Korwin - Piotrowska. 

- To jest pani Samuela. Ta pani jest modelką [...]. Ona m.in. jest za Konfederacją, nie chce "żydostwa" i LGBT+. Nie bądź jak ta pani. To, co mówi ta pani, nazywa się nietolerancja. Zawsze mnie zastanawia, co siedzi w głowach takich osób [...]. Pozdrawiam jej agencję modelek oraz firmy, które z nią współpracują. Jeśli wiecie, jakie to firmy, piszcie na priv. Będę wiedziała, co omijać - czytamy we wpisie Karoliny Korwin - Piotrowskiej

Wypowiedź modelki sprawiła, że odsuwają się od niej również marki, z którymi współpracowała. Skandal, który wybuchł po oświadczeniu gwiazdy "Top Model", z pewnością niekorzystnie wpływałby na ich wizerunek. Z tego też względu w sieci pojawiły się oświadczenia firm, które odcinają się od Samueli Górskiej. 

- Marka Gosia Baczyńska nie współpracowała bezpośrednio z panią Samuelą Górską, występującą w charakterze modelki jednej z platform sprzedażowych, gdzie można kupić również nasze produkty. Zdjęcia z tej platformy były zamieszczane na naszych profilach, lecz po skandalicznej wypowiedzi modelki zostały z nich usunięte. Pracujemy też nad usunięciem wizerunku tej modelki z naszej strony internetowej. Przede wszystkim pragniemy z całą stanowczością oznajmić, że nie popieramy wypowiedzi, ani poglądów Pani Samueli Górskiej mając ogrom sympatii i poparcia dla grup wskazanych przez tę osobę - czytamy w oświadczeniu projektantki Gosi Baczyńskiej. 

Swój głos zabrała również marka Kossie, z którą modelką miała nawiązaną współpracę. 

- Chcemy z całą stanowczością podkreślić, że marka Kossie od zawsze sprzeciwia się jakiejkolwiek dyskryminacji związanej z płcią, orientacją seksualną, pochodzeniem czy też narodowością. Filozofia marki Kossie opiera się na takich wartościach, jak równość, wolność i szacunek. P. Samuela ujawniając swoje prywatne, skrywane poglądy, z którymi w żaden sposób się nie zgadzamy, zamknęła sobie dalszą drogę do współpracy z marką Kossie.

A Wy, co myślicie o całej sprawie? Samuela Górska ma jeszcze szansę na odbudowanie wizerunku? Na razie jej wypowiedź wywołała skandal, który raczej szybko nie ucichnie...

Zadbaj o komfort i rozrywkę dla Twojego umysłu! Wybierz idealną lekturę w księgarni Świat Książki. Kod rabatowy, który znajdziesz na tej stronie pozwoli Ci kupić jeszcze więcej książek!

 

Top model
Instagram
Newsy
Była dziewczyna Antoniego Królikowskiego i uczestnik "Top model" zaręczyli się! Para pochwaliła się zdjęciem z tej pięknej chwili
Była dziewczyna Antoniego Królikowskiego i uczestnik "Top model" zaręczyli się! Para pochwaliła się zdjęciem z tej pięknej chwili

Wspaniała wiadomość właśnie dotarła do mediów! Samuela Górska oraz Rafał Torkowski pochwalili się swoimi zaręczynami! Obydwoje wystąpili w programie "Top model" , ale Samuela dała się poznać także jako partnerka  Antoniego Królikowskiego  - aktor był w związku z modelką w 2014 roku!  Zobacz także:  "Top Model": Wstrząsające wyznanie Oli Żuraw: "Jestem córką ofiary gwałtu i usiłowania morderstwa" Samuela Górska i Rafał Torkowski z "Top model" zaręczyli się!  Samuela Górska wystąpiła w czwartej edycji "Top model". Była typowana na jedną z faworytek show, ale niestety modelka podjęła decyzję o rezygnacji z programu. Powodem miały być problemy zdrowotne. Niektórzy mogą również kojarzyć dziewczynę ze związku z Antonim Królikowskim. Wiele jednak wskazuje na to, że ich relacja nie trwała zbyt długo. Para zdążyła się pokazać razem jedynie na wręczeniu "Róż Gali".  Na początku tego roku wyszło na jaw, że Samuela spotyka się z Rafałem Torkowskim, który również wystąpił w programie "Top model". Najpierw paparazzi przyłapali ich na czułościach w Sopocie, a niedługo później zakochani sami zaczęli chwalić się swoim uczuciem w mediach społecznościowych. Oczywiście tak ważnym wydarzeniem, jakim są zaręczyny, również podzielili się ze swoimi fanami!  She said yes 😍 @samuela.gorska #yes   #mylove   #engagementring   #couplegoals  - napisał pod zdjęciem, na którym widzimy pierścionek zaręczynowy na dłoni Samueli, Rafał Torkowski.  Wielbiciele pary pospieszyli z gratulacjami!  - Jejuuu gratulacje! 😍 - Ooo ja ciee ❤️❤️❤️❤️❤️❤️ gratulacje kochani...

Michał Rudaś jest gejem. Wokalista dokonał coming outu
ONS.pl
Newsy
Gwiazdor "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" przyznał, że jest gejem. Opublikował poruszający wpis 
Gwiazdor "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" przyznał, że jest gejem. Opublikował poruszający wpis 

Skandaliczne słowa prezydenta i wypowiedzi polityków o społeczności LGBT+ wywołały falę oburzenia. Głos zabrało wiele gwiazd, nie tylko tych należących do społeczności ale również sojuszników. Wypowiedział się również Michał Rudaś, wokalista znany z "Szansy na sukces", " Tańca z Gwiazdami ", programu "Jaka to melodia", " Twoja Twarz Brzmi Znajomo " czy "The Voice of Poland". Dokonał coming outu i przyznał, że jest homoseksualny. Zobaczcie jego poruszający wpis.  Zobacz także:  Gwiazdor serialu "Hotel 52" wyznał, że jest gejem: "Jestem Polakiem, katolikiem, a coraz częściej..." Michał Rudaś z "Tańca z Gwiazdami" przyznał, że jest gejem  Michał Rudaś nie chce już dłużej milczeć. Wokalista nie zgadza się z szykanowaniem środowiska LGBT+, którego sam jest częścią. W szczerym i poruszającym wpisie na Instagramie przyznał, że jest gejem i nie będzie się z tego powodu ukrywał. Stanął w obronie wszystkich, który należą do społeczności LGBT+ i walczą o swoje prawa:  Jestem człowiekiem, a nie żadną ideologią i niczyje słowa, a nawet sądowe werdykty tego nie zmienią. W skrócie LGBT przypisana mi jest litera G i nie wykorzystuję tego faktu do współtworzenia lub podążania za jakąkolwiek ideologią polityczną czy społeczną. Ja po prostu pragnę kochać i mieć wolność bez przeszkód tą miłością się dzielić i przyjmować ją, korzystając z tych samych praw, co inne kochające się pary. Wokalista odniósł się również do kontrowersyjnych wypowiedzi polityków o społeczności LGBT+, którzy powiedzieli, że „to nie są ludzie, to jest ideologia”. Te słowa wywołały burzę w mediach. Michał Rudaś jest przeciwny mowie nienawiści, która może okazać...

Internauci krytykują Grację Kalibabkę za wspominanie ojca w "Top Model"
Instagram
Newsy
"Top Model": Internauci krytykują Grację Kalibabkę za ciągłe wspominanie ojca przestępcy! 
"Top Model": Internauci krytykują Grację Kalibabkę za ciągłe wspominanie ojca przestępcy! 

Gracja i Jacek Kalibabka wzięli udział w castingach do " Top Model ". Mimo tego, że oboje przeszli do kolejnego etapu, tylko Gracja dostała się do domu modeli i modelek. Kiedy Marcin Tyszka podczas castingu nawiązał do słynnego przestępcy Jerzego Kalibabki "Tulipana", okazało się, że jest to ojciec rodzeństwa. Jednogłośnie stwierdzili, że nie chcą być kojarzeni z jego przestępczą przeszłością. Jednak po emisji ostatniego odcinka show, internauci skrytykowali Grację, która przy każdej możliwej okazji wspominała tatę. Zobacz także:  Dzieci słynnego "Tulipana" w "Top Model"! Kim są Gracja i Jacek Kalibabka? Internauci krytykują Grację Kalibabkę z "Top Model"  Jerzy Kalibabka "Tulipan" to przestępca matrymonialny, o którego podbojach powstał serial. "Tulipan" zasłynął jako uwodziciel, który wykorzystywał kobiety i wyłudzał od nich pieniądze. Spędził 15 lat w więzieniu, a jego postać nie kojarzy się zbyt pozytywnie.  Gracja mimo wcześniejszych zapewnień, że chce odciąć się od przeszłości ojca, postanowiła wspominać go na wizji. To jest dla mnie tak ważne, że tutaj jestem i chciałabym, żeby tata tutaj ze mną był. Jest mi naprawdę ciężko Internautom przeszkadzał również sposób bycia modelki i zachowanie podczas sesji zdjęciowej, gdy ingerowała w pracę makijażysty oraz płakała.  - Bardzo niesprawiedliwe, beksa Gracja powinna odpaść, która nie chciała mieć na początku nic wspólnego z ojcem, a teraz udaje, że jej jego brak - Gracja cwana jak ojciec w młodości. Kto zna historię, ten wie XD - Powinna odpaść Gracja, lecz ktoś musi robić dramy... - Ciekawe ile razy jeszcze będzie sie zasłaniała tatą... - Gracja: nie chcę być kojarzona tylko z tatą. Także Gracja: tęsknię za tatą. -...

Nasze akcje
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner