szkola-jezykowa-lincoln
Adobe Stock
Newsy

Chcesz zmienić pracę lub szukasz nowej? Ten kurs ci w tym pomoże!

Chcesz zmienić pracę lub szukasz nowej? Ten kurs ci w tym pomoże!

Kolejna świetna oferta pracy przeszła ci koło nosa? Nie wysłałaś nawet swojej aplikacji, choć wiesz, że doskonale poradziłabyś sobie na tym stanowisku? Wszystko przez język angielski, który był wymagany przez pracodawcę, ale którego ty… nie znasz?! Dość tego! Mierz wysoko, niech nic więcej cię nie ogranicza.

Szkoła językowa Lincoln - dlaczego warto?

Może kiedyś uczyłaś się angielskiego, tylko znasz go za mało i nie czujesz się pewnie. Albo dawno nie rozmawiałaś, bo nie było z kim i teraz jesteś przekonana, że na rozmowie kwalifikacyjnej poległabyś już na pierwszym zdaniu. Wszystkie braki, jakie odczuwasz, możesz uzupełnić podczas lekcji online, nie ruszając się z domu. Nic nie przyjdzie samo, bo nauka języka wymaga pracy i samozaparcia. Ale można ją maksymalnie ułatwić.

Lincoln jest szkołą językową z ogromnym doświadczeniem. Działa już 19 lat i wie, jak skutecznie uczyć. Skończyło ją już ponad 44 tysięcy absolwentów kursów językowych na różnych poziomach i w różnych grupach wiekowych. Teraz Lincoln oferuje kursy online. Możesz uczyć się w swoim domu, we własnym tempie i na poziomie, który ci odpowiada.

szkola-jezykowa-lincoln
Adobe Stock

Bez problemy dobierzesz kurs do swoich potrzeb. Lincoln pomoże ci spersonalizować sposób nauczania, jeśli tylko określisz, czego oczekujesz. Możesz uczyć się indywidualnie lub w małej grupie, stawiać głównie na konwersację lub na opanowanie słówek i zasad gramatyki.

Możesz też uczyć się w dowolnym czasie – zajęcia prowadzone są od wczesnych godzin porannych aż do późnego wieczora. Bardzo łatwo dopasujesz termin do swojego stylu życia i do aktualnych obowiązków. A jeśli będziesz się uczyć przez internet, zaoszczędzisz czas na dojazdy do szkoły, i będziesz go mogła poświęcić na szlifowanie nowej wiedzy.

Zajęcia w szkole językowej Lincoln

W ramach każdego kursu poddasz się coachingowi językowemu, który pomoże ci podnieść swój poziom znajomości angielskiego. Będziesz miała też dodatkowe, bezpłatne zajęcia face to face i pakiet konwersacji, który pomoże ci nabrać pewności siebie, na przykład przed ważną rozmową kwalifikacyjną na wymarzone stanowisko pracy.

szkola-jezykowa-lincoln
Adobe Stock

Podczas zajęć online, tak samo jak podczas lekcji stacjonarnych, kursanci Lincoln bardzo dużo mówią. Lektorzy i native speakerzy wiedzą jak pobudzić uczniów do rozmowy. Stosują też kilka sprawdzonych chwytów, które ułatwiają zapamiętywanie. Nowe słówka zawsze przedstawiane są w kontekście, podobnie jak nowa gramatyka. Definicje łatwo ulatują z głowy, ale kontekst łatwiej zapamiętać. Podobnie jak filmy i obrazy. Podczas kursów lektorzy wykorzystują pomoce video – filmiki, plansze, prezentacje. Zobaczysz, poczujesz, zapamiętasz. Dostęp do pomocy naukowych będziesz miała na bieżąco.

Żeby aplikować do nowej pracy, będziesz potrzebowała odpowiednich certyfikatów językowych? Świadectwa chcesz włączyć do CV? Szkoła Lincoln posiada uprawnienia do organizacji i przeprowadzania egzaminów Cambridge English. Tu możesz zdać swój egzamin FCE, CAE, CPE.

Więcej informacji o certyfikatach i egzaminach znajdziesz pod adresem:

Jeśli jeszcze nie jesteś przekonana, że kurs angielskiego online jest odpowiedni dla ciebie, skorzystaj z bezpłatnej lekcji. Możesz się na nią zapisać pod adresem: https://lincoln.edu.pl/online/jak-to-dziala/.

Materiał powstał z udziałem Szkoły Językowej Lincoln

Literki: learn english
© udra11/Fotolia.com
Styl życia
Nauka angielskiego w domu – 10 sprawdzonych sposobów
Jeśli uczysz się angielskiego w domu, czytaj oryginalną prasę i książki, słuchaj muzyki i radia, a także oglądaj filmy i seriale w tym języku. Znajdź też w Internecie osobę, z którą będziesz mógł porozmawiać.

Jeśli uczysz się angielskiego w domu, czytaj oryginalną prasę i książki, słuchaj muzyki i radia, a także oglądaj filmy i seriale w tym języku. Znajdź też w Internecie osobę, z którą będziesz mógł porozmawiać.   Jeśli chcesz nauczyć się języka obcego w domu, wystarczy ci komputer. Większość anglojęzycznych materiałów pobierzesz bezpłatnie z internetu. Możesz też zapisać się na kurs językowy on-line. Jeśli będziesz systematyczny zauważysz efekty już po kilku tygodniach. 1.Gazety, książki i strony internetowe Gazety, książki i strony internetowe czytaj w oryginale. Codziennie rób poranną prasówkę z internetowych wydań anglojęzycznych magazynów. W bibliotece możesz wypożyczyć prasę i książki po angielsku. Wybierz te, które cię interesują lub wcześniej czytałeś je po polsku . 2. Filmy i seriale W sieci znajdziesz mnóstwo legalnie udostępnionych filmów i seriali z krajów anglojęzycznych. Świetnym przykładem są „Przyjaciele”, gdyż ich bohaterowie mówią prostym językiem. Możesz również zapoznać się z programami na platformie YouTube. Znajdziesz tam krótkie filmy tematyczne (np. zdrowie, podróże, uroda) oraz tutoriale (instruktaże, np. jak zrobić make-up, jak zawiązać krawat). 3. Radio i muzyka Możesz słuchać audycji z całego świata, gdyż w większości krajów są dostępne anglojęzyczne stacje radiowe. Wyrób w sobie nawyk codziennego słuchania programów po angielsku. Słuchaj również ulubionej muzyki, śpiewaj z wykonawcą i staraj się zrozumieć tekst piosenki. 4. Skype Na Skype znajdziesz mnóstwo osób, które porozmawiają z tobą po angielsku. Czasem bezinteresownie, czasem w zamian za naukę innego języka, który znasz. Zdarzają się Amerykanie,...

Kobieta tańczy
© Stasique/Fotolia.com
Styl życia
Jak skutecznie nauczyć się tańczyć? Najważniejsze rady dla początkujących
Sposoby na naukę tańca dla początkujących to kurs w szkole tańca, indywidualne lekcje ze znajomym czy kurs na DVD. Aby odnaleźć się na parkiecie, wczuj się w rytm muzyki i rozluźnij. Tańcząc w parze współpracuj i skup się na utrzymaniu równowagi.

Sposoby na naukę tańca dla początkujących to kurs w szkole tańca, indywidualne lekcje ze znajomym czy kurs na DVD. Aby odnaleźć się na parkiecie, wczuj się w rytm muzyki i rozluźnij. Tańcząc w parze współpracuj i skup się na utrzymaniu równowagi.   Aby dobrze tańczyć, należy zwrócić uwagę na tempo muzyki. Ważne jest też odpowiednie poruszanie się. Nastawienie przed lekcją tańca czy imprezą, na której mamy zatańczyć, również jest istotne. Najważniejsze zasady udanego tańca Polub tańczyć. Wczuj się w rytm, wsłuchaj w ciało i spróbuj uwolnić w tańcu swoje przeżycia w stosunku do muzyki. 90% sukcesu w tańcu to utrzymanie odpowiedniego tempa i rytmu, choreografia stanowi jedynie 10%. Nie wstydź się tańczyć. Nie przejmuj się tym, co powiedzą inni, patrząc na twój taniec. Nie oceniaj się zbyt surowo, czerp przyjemność z samego ruchu. Wybierz taniec dla siebie. Zastanów się, co będzie dla ciebie najprzyjemniejsze: taniec w parze, indywidualny, może konkretny rodzaj, np. hip hop. Nie musisz się ograniczać do jednego tańca. Spróbuj różnych stylów tanecznych. Poproś znajomego o kilka lekcji tańca. Jeśli ktoś z twoich dobrych znajomych potrafi tańczyć, zapytaj go czy mógłby udzielić ci kilku wskazówek. Spędzicie miło czas, a przy tym nauczysz się kilku podstawowych kroków i dowiesz się, jak złapać rytm w tańcu. Wypróbuj kurs tańca na DVD. Indywidualnie lub z partnerem czy znajomymi - kurs tańca nagrany na DVD będzie dobrą zabawą . W znanym otoczeniu nauczysz się podstaw wybranego stylu tańca. Szkoła tańca. Wybierz się do szkoły tańca i rozpocznij kurs dla par, jeśli chcesz zgłębiać tajniki tańca razem ze swoim partnerem czy przyjacielem. Dobrym wyborem będzie też kurs indywidualny , na którym nauczysz się konkretnego rodzaju tańca i zatańczysz choreografię do wybranych utworów. Będąc na zajęciach daj...

Chłopiec przysypia przy książkach
Image by LifetimeStock.com
Styl życia
Jak zmotywować dziecko do nauki – 5 wskazówek
Motywacja dziecka do nauki powinna opierać się na założeniu, że nauka to bezcenna wartość, a nie przykry obowiązek.

Motywacja dziecka do nauki powinna opierać się na założeniu, że nauka to bezcenna wartość, a nie przykry obowiązek.   Nie skutkuje motywacyjnie straszenie dziecka („Będziesz pracował na budowie”) czy wynagradzanie dobrych ocen, np. pieniędzmi, zakupami. Stawianie siebie lub innej osoby za przykład też może nie być wystarczająco przekonujące – każdy człowiek ma inne predyspozycje i uzdolnienia. Sposoby na zachęcenie dziecka do nauki Aby nauka była szybka i przyjemna, konieczny jest czas i wysiłek poświęcony dziecku. W procesie nauki ważna jest synchronizacja obu półkul – lewej (logicznej i językowej) z prawą (odpowiedzialną za wyobraźnię i emocję).   Naucz dziecko wykonywać mapy myśli – nielinearne notatki (bogate w obrazki i kolory) sprawią, że materiał do opanowania będzie wyglądał atrakcyjnie, ale co najważniejsze, pobudzą obie półkule do pracy. Pokazuj dziecku przydatność nauki – np. jeżeli dziecko uczyło się o miastach w Polsce, zapytaj, gdzie możecie pojechać na weekend, aby pogodzić zainteresowania wszystkich członków rodziny. Ułóż z dzieckiem harmonogram nauki. Ważne jest, aby tuż po przyjściu ze szkoły dziecko miało czas na odpoczynek i posiłek. Przed nauką warto wykonać trening koncentracji, a podczas odrabiania lekcji zastosować przerwy. Uważaj na sformułowania, nie mów do dziecka „musisz się uczyć” , „musisz odrobić lekcje”. Zastanów się, jaki masz w sobie odruch, kiedy ktoś próbuje cię do czegoś zmusić. Używaj atrakcyjnych metod – jeżeli np. dziecko ma nauczyć się o odczynach roztworów, zrób z nim eksperyment – jako bazę wykorzystaj sok z czerwonej kapusty. Następnie rozlej go do kilku kubków i do każdego dodaj dowolne substancje, np. colę, płyn do naczyń, ocet. Jeżeli baza zabarwi się na czerwono, oznacza to, że roztwór ma odczyn kwaśny, jeśli zaś na...

Nasze akcje
Newsy

Nowoczesny wymiar kobiecości? Manifestuj go zapachem!

Partner
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner