Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Borysewicz o postępach swojego synka Ryszarda
Instagram
Newsy

Małgosia Borysewicz ma problem związany z wychowywaniem synka! Mamy doskonale wiedzą, o co chodzi!

Małgosia Borysewicz ma problem związany z wychowywaniem synka! Mamy doskonale wiedzą, o co chodzi!

Małgorzata Borysewicz to jedna z popularniejszych uczestniczek "Rolnik szuka żony". W sierpniu 2018 roku wzięła ślub, w lutym 2019 r. powitała na świecie swojego pierwszego synka Ryszarda. Uczestniczka chętnie dzieli się informacjami na temat macierzyństwa w sieci. Tym razem opowiedziała o postępach swojego rocznego dziecka i zdradziła, co spędza jej sen z powiek. Co w wychowywaniu Rysia jest dla niej najtrudniejsze? 

Dominika Tajner napisała książkę! Nie o Michale, ale o jego dzieciach?

Małgosia Borysewicz o postępach swojego dziecka

Syn Małgorzaty i Pawła Borysewiczów za miesiąc skończy już rok. Mama bardzo chętnie dzieli się jego zdjęciami w mediach społecznościowych, dzięki czemu możemy obserwować jak rośnie. Okazuje się, że chłopiec zaczyna już stawiać pierwsze kroki, trzymając rodziców za rączkę, a jednocześnie zadziwia swoją mamę swoją ostrożnością: 

Rysio jest bardzo aktywny. Jak stał w miejscu i się nie poruszał to było bezpieczniej. Teraz chodzimy za nim non stop. Oczywiście bardzo się cieszymy, że Rysiaczek jest aktywny fizycznie, się rozwija się prawidłowo, że za rączki nam tutaj chodzi, tupta, raczkuje gdzie się tylko da ale jest ostrożny i często mnie tym zaskakuje. Nie pcha się tam, gdzie jest ciemno. 

Młoda mama zaznaczyła, że najbardziej stresujące jest dla niej karmienie dziecka. Małgosia postanowiła też powoli odchodzić od miksowania pokarmów dla synka, powoli ucząc do samodzielnego jedzenia: 

Jedyna rzecz, która mnie stresuje to jedzenie. Żywienie jest stresujące od momentu narodzin i przełykanie tego pokarmu. W chwili obecnej nie blenduję już Rysiowi na pył pewnych rzeczy tylko daje w malutkich kawałeczkach, ewentualnie rozgniecione rzeczy.

Dodatkowo zaapelowała do innych, obserwujących ją mam, o porady oraz o wiadomości jak u nich wyglądał ten etap w rozwoju dziecka. Ryszard w lutym skończy już roczek, ale ten czas leci! 

Małgosia i Paweł Borysewicz mają rocznego synka. Mama chętnie dzieli się jego postępami w sieci. Czasami prosi swoje obserwatorki porady dotyczące macierzyństwa. 

Małgosia i Paweł Borysewicz
screen "Rolnik szuka żony"

Ryszard zaczyna stawiać już swoje pierwsze kroki. 

Małgorzata Borysewicz pokazała dom
Instagram

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Małgorzata Borysewicz z "Rolnik szuka żony" na nowych zdjęciach
Facebook
Newsy
Małgosia Borysewicz z "Rolnik szuka żony" pokazała śpiącego synka. To bezpieczna pozycja dla dziecka?
Małgosia Borysewicz z "Rolnik szuka żony" pokazała śpiącego synka. To bezpieczna pozycja dla dziecka?

Małgosia Borysewicz z " Rolnik szuka żony " przez jakiś czas nie pokazywała swojego synka w mediach społecznościowych. Jednak od jakiegoś czasu coraz częściej publikuje ich rodzinne zdjęcia z Rysiem i już nie zakrywa twarzy dziecka . Teraz zdecydowała się pokazać urocze zdjęcie śpiącego chłopca. Okazuje się, że maluch śpi w dosyć nietypowej pozycji. Zobaczcie! Małgorzata Borysewicz pokazała zdjęcie śpiącego synka! Jedna z najpopularniejszych rolniczek w Polsce w programie "Rolnik szuka żony" znalazła miłość. W sierpniu 2018 para wzięła ślub, a w lutym na świat przyszedł ich syn, Ryszard. Chłopiec ma już 8 miesięcy i jest oczkiem w głowie swoich rodziców. Jakiś czas temu szczęśliwa mama przyznała: Rysio jest już taki słodki i kontaktowy, każdego dnia zmienia się w gadulkowego śmieszka. Moment, gdy po jedzonku przekreca się na wszystkie strony brzusiem i dupka do góry, to np. od dziś. Jaram się tymi momentami, choć do niedawna nie miało to dla mnie szczególnego znaczenia - wyznała na Instagramie Małgosia z "Rolnik szuka żony". Teraz rolniczka zdecydowała się pokazać zdjęcie śpiącego dziecka. I zdradziła, że jej syn uwielbia spać w takiej pozycji i dodała, że ma to po mamie. Spójrzcie na urocze zdjęcie Rysia! Na zdjęciu widać, że chłopiec śpi na brzuchu i jest wtulony w poduszkę. Cz to bezpieczna pozycja do snu dla niemowlaka? Tu pojawia się wiele kontrowersji! Specjaliści podkreślają, że spanie na brzuchu może nieść ze sobą ryzyko uduszenia, dlatego trzeba uważać, aby dziecko nie zatkało sobie nosa i buzi np. miękkim kocykiem. Małgosia Borysewicz z pewnością o tym wie, dlatego znajduje się w pobliżu tak śpiącego dziecka! Niedawno Paweł i Małgosia świętowali rocznicę ślubu! Małgosia z synkiem uwielbiają spacery!    

Małgosia z "Rolnik szuka żony" i Paweł Borysewicz w eleganckich strojach
Newsy
Małgosia z "Rolnik szuka żony" pokazała twarz synka Rysia. Chłopiec rośnie jak na drożdżach!
Małgosia z "Rolnik szuka żony" pokazała twarz synka Rysia. Chłopiec rośnie jak na drożdżach!

Małgosia Borysewicz (kiedyś Sienkiewicz) to jedna z najpopularniejszych uczestniczek " Rolnik szuka żony ". Rolniczka szybko znalazła idealnego partnera w programie - Pawła Borysewicza. Między nimi zaiskrzyło  i para szybko postanowiła związać się ze sobą. Niedługo po zakończeniu programu Małgosia i Paweł ogłosili, że spodziewają się pierwszego dziecka, a jesienią wzięli huczny ślub.  W lutym tego roku na świat przyszedł syn Małgosi i Pawła - Ryszard. Rolniczka nie ukrywa, że narodziny dziecka i udane małżeństwo to spełnienie jej marzeń.  Bycie mamą i szczęśliwą żoną było moim największym marzeniem. Mam wrażenie, że ten miesiąc to jakieś pięć minut - powiedziała Party.pl Małgosia. Małgosia pokazała nowe zdjęcie synka Małgosia Borysewicz poszła jednak w ślady wielu znanych mam i nie pokazuje twarzy swojego synka. Teraz jednak na swoje Instastories opublikowała nagranie "bumerang" z mężem Pawłem i Rysiem w wózku. Widać na nim twarz chłopca! Nie da się również nie zwrócić uwagi, że Ryś jest już coraz większy. Chłopak rośnie jak na drożdżach! Sami zobaczcie: Małgosia niedawno wyznała nam, że jest bardzo szczęśliwa w nowej roli. Jesteśmy szczęśliwi, że od jakiegoś czasu realizujemy swoje marzenia, mamy rodzinę, swoją przestrzeń. Wszystkiego uczymy się od podstaw, jesteśmy czasem niewyspani i zalatani, ale mimo to cieszymy się tym czasem, bo mamy swoje wsparcie Musimy przyznać, że to widać! Miło popatrzeć na radosną i spełnioną rodzinę Borysewiczów.   Synek Małgosi i Pawła przyszedł na świat pod koniec lutego tego roku Małgosia i Paweł spełniają się w nowej roli Zobacz także:   Tylko u nas! Małgosia Borysewicz pierwszy raz o byciu mamą. "Miesiąc jak pięć...

Małgosia z "Rolnik szuka żony" i Paweł Borysewicz w eleganckich strojach
Newsy
Małgosia z "Rolnik szuka żony" pokazała nowe zdjęcie synka i męża. Ten widok was rozczuli!
Małgosia z "Rolnik szuka żony" pokazała nowe zdjęcie synka i męża. Ten widok was rozczuli!

Małgosia Borysewicz (dawniej Sienkiewicz) z " Rolnik szuka żony " niedawno została mamą po raz pierwszy. Razem ze swoim mężem Pawłem, którego poznała w programie TVP przywitała na świecie synka Ryszarda. Rolniczka nigdy nie ukrywała, że małżeństwo i macierzyństwo to jej marzenie, a teraz wreszcie się spełniło. Małgosia Borysewicz pokazała nowe zdjęcie synka Niedawno Małgosia zdradziła nam, jak czuje się w roli mamy. Czas szybko jej mija, ale jest bardzo szczęśliwa.  Jesteśmy szczęśliwi, że od jakiegoś czasu realizujemy swoje marzenia, mamy rodzinę, swoją przestrzeń. Wszystkiego uczymy się od podstaw, jesteśmy czasem niewyspani i zalatani, ale mimo to cieszymy się tym czasem, bo mamy swoje wsparcie - wyznała nam Małgosia Borysewicz. Rolniczka chętnie chwali się rodzinnymi zdjęciami na swoim profilu na Instagramie, dzięki czemu można zobaczyć, że faktycznie odnajduje się w nowej roli, a każdy dzień jest dla niej wyjątkowy. I choć poszła w ślady wielu gwiazd, i nie chce pokazywać twarzy swojego synka, to jednak na jej profilu nie brakuje zdjęć Rysia, a najnowsza fotografia, którą opublikowała na Instastories, rozczula!  Małgosia pokazała, jak jej mąż Paweł zajmuje się synkiem. Na zdjęciu widzimy, jak czule trzyma Rysia i do niego mówi. Widać, że nie tylko Małgosia spełnia się w macierzyństwie, ale także Paweł w ojcostwie! Nie da się również nie zauważyć, że mały Ryszard rośnie jak na drożdżach!    Nowe zdjęcie, które pokazała Małgosia na Instagramie, rozczula! Małgosia jest szczęśliwą mamą! Zobacz także:   Jak zmieniło się życie Małgosi z "Rolnik szuka żony" po narodzinach dziecka? Każda mama ją zrozumie...    

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner