Tamara Arciuch na planie Niani

Syn Tamary Arciuch zagrał w serialu "Niania"! Aktorka pokazała nagranie sprzed lat!

Tamara Arciuch na planie Niani

Serial "Niania" zadebiutował na antenie TVN w 2005 roku i w ekspresowym tempie stał się prawdziwym hitem stacji. W polskiej wersji tej kultowej produkcji występowali m.in. Agnieszka Dygant, Tomasz Kot, Tamara Arciuch czy Adam Ferency, a gościnnie pojawiały się takie gwiazdy jak: Beata Kozidrak, Krystyna Janda, Małgorzata Kożuchowska i Justyna Steczkowska. Okazuje się również, że w jednym z odcinków serialu zagrał syn Tamary Arciuch! Aktorka po latach poinformowała o tym za pośrednictwem Instagrama. Dumna mama opublikowała nawet fragment serialu z udziałem syna Krzysztofa! 

Syn Tamary Arciuch zagrał w serialu "Niania"

Tamara Arciuch w serialu "Niania" wcielała się w postać Karoliny, współpracownicy Skalskiego (Tomasz Kot). Teraz okazuje się, że w jednym z odcinków aktorka zagrała razem ze swoim synem! 

Nikt chyba tego nie wie ale w tej scenie wystąpił-i na tym zakończył „karierę”aktorską , choć kto go tam wie -mój najosobistszy syn Krzysztof @el_szyc .Jakze ciężko było grać wredną Karolinę ! Zwroćcie uwage na koniec sceny kiedy Krzys juz prywatnie przytula sie do mamy a ja nadal resztką sił gram temat!😂Dzis to dziecię ma lat 20- napisała na Instagramie. 

Nagranie skomentowała m.in. Agnieszka Dygant, czyli serialowa Frania. 

Boże jaki mały to jest ‼️To niesamowite Tami‼️to kiedy była ta niania do cholery ja się pytam ‼️⁉️⁉️⁉️⁉️ to niemożliwe😂😂😂😂- napisała pod wpisem Tamary Arciuch.

Zobaczcie, jak z aktorskim wyzwaniem poradził sobie syn Tamary Arciuch! Wiedzieliście, że w serialu "Niania" zagrał syn aktorki? 

Tamara Arciuch pokazała fragment serialu "Niania".

 

Oglądaliście serial "Niania"?

Serial Niania w Super Polsacie
EastNews
 

Gwiazdy na planie serialu "Niania"
East News

 

Moda dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Sprawdź promocje najnowszych kolekcji na Adidas.pl kody rabatowe.

 

 

Więcej na temat Tamara Arciuch
Przeładuj

Najmodniejsze fryzury na rok 2021. Hitem jest "syrenka", ale zobaczcie modern mullet. To dopiero odjazd

zobacz 02:09