Syn Magdy Gessler pokazał dziewczynę
EastNews

Syn Magdy Gessler zabrał dziewczynę na premierę! Jak wygląda partnerka Tadeusza Müllera?

Syn Magdy Gessler pokazał dziewczynę
EastNews

Syn Magdy Gessler, Tadeusz Müller, pojawił się na premierze filmu "1800 gramów" z udziałem gwiazd w towarzystwie swojej partnerki! Kim jest tajemnicza Blanka i jak prezentowali się na imprezie? Zobaczcie zdjęcia!

Jak wygląda dziewczyna syna Magdy Gessler?

Tadeusz dopiero podbija telewizję, choć jego programy doganiają w oglądalności programu jego mamy, Magdy! O życiu prywatnym Müllera wciąż jednak niewiele wiadomo, dlatego sporym zaskoczeniem było pojawienie się restauratora z dziewczyną na premierze filmu. Kim jest? O Blance jakiś czas temu opowiedział w magazynie "Party":

Jesteśmy z Blanką razem już od 13 lat. Moja partnerka jest intelektualistką i feministką, która nauczyła mnie, i codziennie zresztą nadal uczy, bardziej świadomego życia. Skończyła filozofię i gender studies na Uniwersytecie Warszawskim oraz scenopisarstwo na uczelni w Krakowie. To ona dba o to, byśmy znajdowali czas na czytanie, chodzenie do teatru i obcowanie ze sztuką. Blanka zdecydowanie wzbogaca nasze życie. Gdyby nie ona, byłbym tylko kolejnym facetem zamkniętym w kuchni, ewentualnie fotografującym i stylizującym jedzenie lub wymyślającym koncepcje nowych restauracji (śmiech) - powiedział nam Tadeusz. 

Co ciekawe, para rozważa... adopcję:

Myślę bardziej o adopcji, ale to dość odległe plany. W dzisiejszych czasach posiadanie dzieci to wielkie wyzwanie. Pracy jest więcej, a młodzi ludzie w dużych miastach nie mają już wielopokoleniowych rodzin, gotowych do pomocy w wychowaniu dziecka. W dodatku branża gastronomiczna jest niezwykle wymagająca. Wydaje mi się, że u osób, które w niej pracują, dzieci pojawiają się częściej przypadkowo, nie są planowane. Stąd moje obawy, że większa rodzina wywróci moje życie do góry nogami. Dlatego na razie traktuję jak dzieci nasze zwierzaki: psy i koty - zdradził.

Zobaczcie, jak z dziewczyną prezentowali się na premierze!

Tadeusz Müller z dziewczyną na premierze
ONS

Tadeusz Müller z dziewczyną na premierze
EastNews

 

Więcej na temat Magda Gessler Tadeusz Muller
Przeładuj

Eurowizja 2020: Kto pojedzie z Polski? Oto wszyscy kandydaci!

zobacz 00:50